emlak konut şile projesi

emlak konut şile projesi

İdealist GYO Emlak Konut GYO tarafından 13 Temmuz'da yapılacak ile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine katılacak.

Emlak Konut'tan 2 büyük ihale!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) bu ay 2 dev ihale gerçekleştirecek. Emlak Konut bu ay Antalya ve İstanbul'da çok önemli iki arsasını satışa çıkaracak.

Emlak Konut GYO İdealist Cadde değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul Şile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında (İdealist Cadde) projesi ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı. 

Emlak Konut güvencesiyle Şile'de yatırım fırsatı!

Emlak Konut GYO güvencesinde İdealist GYO tarafından inşasına başlanan İdealist Cadde ile Şile’de bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek yeni bir iş ve yaşam merkezi hayata geçiriliyor.

Emlak Konut Şile Çavuş Projesi'nde 58 yapının ruhsatı alındı!

Emlak Konut GYO, İstanbul Çavuş Şile Projesi'nde 45 adet konut ve 13 adet ticari üniteden oluşan toplam 58 adet bağımsız bölümün ruhsatını aldı.

Emlak Konut Şile'deki parsellerin 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut GYO İstanbul Şile parsellerinin 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut Şile Çavuş arsası için imzalar atıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Şile Çavuş arsası için imzalar atıldı.

İdealist GYO Emlak Konut Şile Çavuş arsa ihalesi teklifini güncelledi!

Emlak Konut ile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. ve 2. oturumuna sadece İdealist GYO katılım gösterdi. İhale komisyonu istekliden teklifini revize etmesini talep etti.

Emlak Konut Şile Çavuş ihalesini İdealist GYO kazandı!

Emlak Konut ile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. ve 2. oturumuna sadece İdealist GYO katıldı. Firma ihalede 15 milyon TL teklif verdi.

İdealist GYO Emlak Konut Şile ihalesine katılacağını açıkladı!

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün KAP'a yapılan yazılı açıklamaya göre İdealist GYO Emlak Konut Şile ihalesine katılacağını açıkladı.

Emlak Konut Şile Çavuş ihalesinin 2. oturumu 20 Temmuz'da!

Emlak Konut Şile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 13 Temmuz 2017 Perşembe günü gerçekleştirilmişti. Emlak Konut Şile Çavuş ihalesinin 2. oturumu için tarih belli oldu.

Emlak Konut Şile Çavuş ihalesine en yüksek teklif İdealist GYO'dan!

Emlak Konut ile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine sadece İdealist GYO katıldı. Firma ihalede 7 milyon 500 bin TL teklif verdi.

İdealist GYO, Emlak Konut Şile ihalesine katıldı!

İdealist GYO, Emlak Konut GYO'nun bugün yapıldığı Şile Çavuş arsa ihalesine katıldı.

İdealist GYO, Emlak Konut Şile ihalesine katılacak!

İdealist GYO Emlak Konut GYO tarafından 13 Temmuz'da yapılacak ile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine katılacak.

İdealist GYO Emlak Konut Şile ihalesine katılacak!

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün KAP'a yapılan yazılı açıklamaya göre İdealist GYO Emlak Konut Şile ihalesine katılacak.

emlak konut şile projesi Haberi

emlak konut şile projesi

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklğı, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından 13 Temmuz'da yapılacak ile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine katılacak. Firma ihaleye İdealist İnşaat - İdealist GYO İş Ortaklığı adı altında katılacak.


Açıklama:

Şirketimiz Yönetim Kurulu 03.07.2017 tarihinde şirket merkezinde toplanarak aşağıda belirtilen hususları karar altına almışlardır.

1- Şirketimiz EMLAK KONUT GYO A.Ş. tarafından 13.07.2017 tarihinde yapılacak olan İstanbul Şile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhalesine, İDEALİST İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. & İDEALİST GYO A.Ş. İş Ortaklığı adı altında katılmaya ve bu süreçle ilgili işlemleri yürütmek üzere Genel Müdürlüğün yetkilendirilmesine oybirliği ile karar verilmiştir.

2- Gündemde başka madde olmadığından dolayı toplantıya son verilmiştir.

Kamuoyuna saygılarımızla...