Ercan Gayrimenkul

Ercan Gayrimenkul

Ercan Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Anonim Şirketi, Koper Can Berberoğlu ve Rudi Erol Berberoğlu tarafından 1 milyon 100 bin TL'lik sermaye ile 30 Nisan'da kuruldu

Aden Emlak Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aden Emlak Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Eskiyurt ve Erkan Eskiyurt ortaklığında kuruldu.

Cny Gayrimenkul Yatırım Yapı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Cny Gayrimenkul Yatırım Yapı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Çelebi tarafından kuruldu.

Türev Yatırım İnşaat ve Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Türev Yatırım İnşaat ve Gayrimenkul Limited Şirketi bugün Maltepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ercan Taş ve Şahin Karabulut tarafından kuruldu. 

Geyikli Grup İnşaat Gayrimenkul Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Geyikli Grup İnşaat Gayrimenkul Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Geyikli tarafından kuruldu. 

Gest Gayrimenkul Yatırımı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gest Gayrimenkul Yatırımı Danım. İnşaat Org.Turizm Tarım Hayvan.Rek. Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Mahmut Gökhan Çakır ve Ercan Aktaş ortaklığında Sancaktepe’de 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Kalyon Gm Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kalyon Gm Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Kalyoncu ve Derya Çağlın ortaklığında kuruldu. 

Recep Ercan Keskin kimdir?

Gayrimenkul ve akaryakıt sektöründe yoğunlaşan Keskin Şirketler Grubu'nun sahibi Recep Ercan Keskin kimdir?

İstanbul 34 Danışmanlık Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul 34 Danışmanlık Gayrimenkul Anonim Şirketi 18 Aralık 2017'de 50 bin TL sermaye ile Gökhan Güler ve Ercan Altun ortaklığında kuruldu.

Beyoğlu Konut Danışmanlık Gayrimenkul Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyoğlu Konut Danışmanlık Gayrimenkul Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Ercan Ahmetbeyoğlu tarafından kuruldu.

Bozkuş Gayrimenkul İnşaat Mobilya Endüstriyel Ürünler Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bozkuş Gayrimenkul İnşaat Mobilya Endüstriyel Ürünler Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Mehmet Şetif Bozkuş ve Ercan Bozkuş ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Notos Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Notos Gayrimenkul Anonim Şirketi 1 milyon 900 bin TL sermaye ile 12 Eylül 2017 tarihinde Mehmet Ercan tarafından kuruldu.

Ercan İnan'dan gayrimenkul sertifikası değerlendirmesi!

Vatan Gazetesi yazarlarından Ercan İnan borsada işlem görmeye başlayan gayrimenkul sertifikası ile ilgili değerlendirmede bulundu. İşte Ercan İnan'dan gayrimenkul sertifikası değerlendirmesi...

Gayrimenkul sertifikasında bir pay 42,5 liradan arz ediliyor!

TOKİ Başkanı Ergün Turan ile Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, Başakşehir Park Mavera 3 projesinde başlayacak gayrimenkul sertifikası uygulaması hakkında açıklama yaptı.

Ercan Gayrimenkul Haberi

Ercan Gayrimenkul


Ercan Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Anonim Şirketi, Koper Can Berberoğlu ve Rudi Erol Berberoğlu tarafından 1 milyon 100 bin TL'lik sermaye ile 30 Nisan'da kuruldu. Ercan Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Anonim Şirketi iş konusu; Yurt içinde ve yurt dışında konut işyeri alışveriş merkezleri otel motel turstik tesisler sanayi tesisleri fabrika enerji istasyonları teknik hidrolik santral baraj liman silo havaalanı köprü kanalizasyon ile diğer tür inşaatları yapmak.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler. 


Ercan Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Anonim Şirketi adres: Beşiktaş, Barbaros Bulvarı Nisbetiye Mahallesi, Uygur İş Merkezi, No:102...