08 / 08 / 2022

eşbah yapı ikitelli projesi 2021

eşbah yapı ikitelli projesi 2021

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Eşbah Yapı yeni projesi için düğmeye bastı. Küçükçekmece Marmara Sanayi Sitesi'nde yükselecek olan proje, Eşbah Yapı'nın daha önce hayata geçirdiği projeler konseptinde olacak. 

Yeni villa projesi Alya Bahçe Bahçeşehir’de yüzde 35 peşin 30 ay vadeyle satışa çıktı!

BOSS4 Gayrimenkul, yeni projesi ‘Alya Bahçe’yi, Bahçeşehir’de hayata geçiriyor. Villalar 3+1’lerde 213 m2’den başlıyor, 6+1’lerde 300 m2’ye kadar çıkıyor. İşte Alya Bahçe Bahçeşehir projesinde satışa çıkan villaların fiyatları...

17 ildeki 243 arazi için özelleştirme kararı! Yatırımcılar dikkat! Satış ve kiralamalar 2025'e kadar yapılacak!

Mülkiyeti Maliye Hazinesi, Elektrik Üretim A.Ş.’ye (EÜAŞ) ve Türkiye Elektrik İletim A.Ş.’ye (TEİAŞ) ait olan araziler özelleştirme kapsamına dahil edildi. 243 arazinin satışı ve kiralaması yapılacak. 

Eşbah İpekyolu satışta!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Eşbah Yapı yeni projesi Eşbah İpekyolu'nda satışlara başladı.

E Detay Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

E Detay Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tuzla’da  1 milyon TL sermaye bedeli  ile Yunus Ekşi tarafından kuruldu.

Çeçen Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Çeçen Yapı Denetim Limited Şirketi Beylikdüzü’nde  300 bin TL sermaye bedeli  ile Beşir Çeçen tarafından kuruldu.

Dorçe Prefabrik Yapı - İnşaat kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt veriyor! 

Türkiye ve dünya genelinde inşa ettiği prefabrik yapılarla adından söz ettiren Dorçe Prefabrik Yapı- İnşaat - Stratejik Yönetim ve Planlama Direktörü Yücel Çebi sektöre yönelik açıklamalarda bulundu.

Avcılar Hazret-i Ebubekir Cami açıldı!

TOKİ-Emlak Konut GYO öncülüğünde EŞBAH Yapı - Akyapı İş Ortaklığı ile inşa edilen Avcılar Hazret-i Ebubekir Cami ibadete açıldı...

Eşbah İpekyolu Küçükçekmece!

Eşbah İpekyolu Küçükçekmece detayları haberimizde yer alıyor. İşte Eşbah İpekyolu Küçükçekmece detayları...

Eşbah İpekyolu fiyat!

Eşbah İpekyolu fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Eşbah İpekyolu fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Eşbah İpekyolu nerede?

Eşbah İpekyolu nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Eşbah İpekyolu nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Eşbah İpekyolu: Eşbah Küçükçekmece projesinin adı belli oldu!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Eşbah Yapı'nın yeni projesinin adı belli oldu. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece'de inşa edilecek proje Eşbah İpekyolu adını taşıyor...

Şeçkin Yapı Malzemeleri İç Ve Dış Limited Şirketi kuruldu!

Şeçkin Yapı Malzemeleri İç Ve Dış Limited Şirketi bugün Tuzla'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Seçkin Bekler tarafından kuruldu.

Eşbah Yapı İkitelli projesi fiyat listesi!

Eşbah Yapı İkitelli projesi fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Eşbah Yapı İkitelli projesi fiyat listesi ve proje detayları...

eşbah yapı ikitelli projesi 2021 Haberi

eşbah yapı ikitelli projesi 2021

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Eşbah Yapı, yeni projesi için düğmeye bastı. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece'de hayata geçirilecek olan proje için ön talep toplanıyor.

Küçükçekmece Marmara Sanayi Sitesi'nde yükselecek olan proje Eşbah Yapı'nın daha önce hayata geçirdiği projeler konseptinde olacak. 

Eşbah Yapı İkitelli projesinde 178 adet iş yeri yer alacak. Projede ortalama 250 metrekare alanlı 7 metre yüksekliğinde dükkanlar bulunacak.

Ön talep avantajının başladığı Eşbah Yapı Küçükçekmece projesi için satış merkezine gelerek form doldurulabiliyor. Eşbah Yapı Satış Merkezi, İkitelli Bankalar Caddesi'ndeki Şeker Bank'ın yanında yer alıyor.

Eşbah Yapı Küçükçekmece projesi ile ilgili detaylar açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

*Görseller Tem 34 projesine aittir.

Web: http://esbah.com.tr/
 

Ceren...