eyfel yapı Hometown Şile

eyfel yapı Hometown Şile

Eyfel Yapı Hometown Şile projesinde yer alan konutlardan 2 oda 1 salon villa evler 129 bin TL'den satılıyor. Projede yer alan dairelerin teslimleri Aralık 2015'te yapılacak

Hometown Şile'de villalar 129 bin TL! 24 ay sıfır faiz!

Hometown Şile projesi Eyfel Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 60 peşin kalan tutar için 24 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor...

Hometown Şile'nin yüzde 40'ı bir haftada satıldı! 119 bin TL'ye 2+1 villa!

Kısa bir süre önce Eyfel Yapı’nın Şile Meşrutiyet Köyü’nde doğa içerisinde satın aldığı arsada geliştirdiği proje hızlı ve büyük talep aldı. Hometown Şile'nin yüzde 40'ı bir haftada satıldı...

Kidstown Riva ve Hometown Şile projeleri kağıt üzerinde kaldı!

EYFEL Yapı’nın Beykoz Riva ve Şile’de yapmayı planladığı lüks konut projeleri kağıt üzeride kaldı. Bir milyon lirayı bulan fiyatlara satılan villaları alan mağdurlar arasında, ünlü bir holdingin ortağı ve yöneticileri ile avukat ve doktorlar da bulunuyor.

Kidstown Riva Beykoz fiyatları!

Kidstown Riva Beykoz Evleri Eyfel Yapı tarafından inşa ediliyor. Kidstown Riva Beykoz fiyatları dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Home Town Şile'de teras katı daireler 149 bin TL'ye!

Eyfel Yapı tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin 18 ay sonra yapılması planlanıyor. Konutlara 2 bin 500 metrekare alan ayrılan Home Town Şile'de 49 bin TL peşinatla daire sahibi olunuyor.

Beykoz Riva Hills'te 36 ay faizsiz ödemelerle!

5+1 ve 7+1 odalı olarak hayata geçirilen Riva Hills projesi İstanbul Beykoz'da hayata geçiriliyor. Eyfel Yapı imzası taşıyan projede teslimlerin 2016 yılının sonunda gerçekleşmesi öngörülüyor.

Eyfel Yapı Kidstown Riva 2. Etap'ta yüzde 50 peşinatla! 0 faizle!

2016 yılının Mayıs ayında teslimlerin gerçekleşmesi planlanan projede Eyfel Yapı imzası bulunuyor. İlk etap teslimlerinin yapıldığı proje İstanbul Anadolu Yakası Beykoz'da inşa ediliyor.

Home Town Şile'de 2 sene faizsiz ödemelerle!

3 bin metrekare alan üzerinde yayılan projede teslimlerin 18 ay sonra gerçekleşmesi planlanıyor. Teras katı ve bahçe katı dairelerin yer aldığı Home Town Şile'de Eyfel Yapı imzası bulunuyor.

Riva Hills Beykoz'da fiyatlar 849 bin TL'den başlıyor!36 ay 0 faiz!

Eyfel Yapı tarafından hayata geçirilen Riva Hills projesinde fiyatlar 849 bin TL'den başlıyor. İstanbul Beykoz'da hayata geçirilen projede 36 ay 0 faiz ile ödeme imkanı sunuluyor.

Eyfel Yapı Home Town Şile'de 24 ay 0 faizle!

Teslimlerin 18 ay sonra gerçekleşmesi planlanan proje Eyfel Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 3 bin metrekare alan üzerinde yayılan Home Town Şile projesinde konutlara 2 bin 500 metrekare alan ayrıldı.

Eyfel Yapı Riva Hills Beykoz'da 36 ay 0 faizle!

Eyfel Yapı tarafından hayata geçirilen projede villalar 5+1 ve 7+1 olarak dizayn edildi. 52 bin metrekare alan üzerinde yayılan Riva Hills Beykoz'da toplamda 85 konut yer alıyor.

Beykoz Riva Kidstown'da 24 ay vadeli faizsiz ödemelerle!

Sadece 4+1 dairelerin satışları devam eden projede Eyfel Yapı imzası bulunuyor. Toplamda 2 etaptan meydana gelen Beykoz Riva Kidstown projesinde ikinci etaptaki dairelerin satışları sürüyor.

Home Town Şile'de bahçe kat daireler 169 bin TL'ye!

3 bin metrekare inşaat alanına sahip Home Town Şile'de projesi Eyfel Yapı tarafından Şile'de hayata geçiriliyor. Proje konum olarak Şile'de yer alan Meşrutiyet Köyü'nde denize yaklaşık 3 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Riva Hills'de 849 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Eyfel Yapı imzası ile Beykoz'da 52 bin metrekare alan üzerinde yayılan Riva Hills vilları 5+1 ve 7+1 şeklinde dizayn edildi. Projede toplam 85 konut bulunuyor.

Home Town Şile'de 149 bin TL'ye teras katı daireler!

Eyfel Yapı tarafından inşa edilen Home Town Şile projesi İstanbul Şile'de yer alan Meşrutiyet Köyü'nde denize yaklaşık 3 dakikalık mesafede yükseliyor. Proje 48 det villadan oluşuyor.

eyfel yapı Hometown Şile

eyfel yapı Hometown Şile eyfel yapı Hometown Şile

Hometown Şile projesi, Eyfel Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Eyfel Yapı Hometown Şile projesinde toplam 48 villa yer alıyor. 


Eyfel Yapı Hometown Şile projesinde yer alan 2 oda 1 salon villa evlerin fiyatları 129 bin TL olarak belirlendi. 


63 metrekare alana sahip villa evlerden meydana gelen Eyfel Yapı Hometown Şile projesi; Meşrutiyet Köyü'nde inşa ediliyor. 


Eyfel Yapı Hometown Şile teslim tarihi 2015 senesinin Aralık ayı olarak belirlendi. 


Eyfel Yapı Hometown Şile kapsamında sinema ve Dvd kulübü, satranç köşesi, kafeler, hobi bahçeleri, ahşap çocuk köyü, şömine başı ktüphane, resim atölyesi, açık yüzme havuzu, zen göletleri ile barbekü alanları yer alıyor. 


Eyfel Yapı Hometown Şile projesi, Şile'nin girişinde Işık Üniversitesi'nin karşısında orman içinde Altunizade'ye 35 ve denize 3 dakikalık mesafede yükseliyor. Eyfel Yapı Hometown Şile iletişim

Telefon: 0212 294...