Fatma Füsun Akkal Bozok kim

Fatma Füsun Akkal Bozok kim

Akiş GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Füsun Akkal Bozok kimdir? Fatma Füsun Akkal Bozok, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Fatma Füsun Akkal Bozok'un biyografisi...

Fatma Füsun Akkal Bozok kimdir?

Akiş GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Füsun Akkal Bozok kimdir? Fatma Füsun Akkal Bozok, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Fatma Füsun Akkal Bozok'un biyografisi...

Brik Mimarlık Teknoloji Tasarım Ve Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Brik Mimarlık Teknoloji Tasarım Ve Mühendislik Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Füsun Cemre Karaoğlan ve Şeref Atilla Gürbüz ortaklığında kuruldu.

Füsun Yılmaz Deniz: 100 bin riskli yapıyı depreme hazırlamalıyız!

Deprem Haftası nedeniyle düzenlenen basın toplantısında konuşan Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanı Füsun Yılmaz Deniz, “Kentin depreme hazır hale gelmesi ve yapısal dönüşümün sağlanması acil ihtiyaçtır” diye konuştu.

Fatma Çelenk, Ant Yapı Genel Koordinatörü oldu!

İletişim sektörünün deneyimli isimlerinden F. Fatma Çelenk Genel Koordinatör olarak Ant Yapı ailesine katılırken, Yunus Bektaşoğlu da İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak atandı...

Gayrimenkul sektöründe oyunun kuralları değişti!

Hem Türk hem de yabancı yatırımcıların geleneksel yatırımlardan çıkıp sürdürülebilir gelir getiren yatırım araçlarına yöneldiğini belirten FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış Kurucusu Füsun Yılmaz Phillipson, gayrimenkul sektöründe oyunun kurallarının değiştiğini söyledi.

Fatma Çelenk, Ant Yapı’da genel koordinatörlük görevine getirildi!

Türkiye’nin en büyük proje geliştirme firmalarından ve uluslararası alanda en çok iş yapan 86 müteahhitten biri olan Ant Yapı’da genel koordinatörlük görevine sektörün deneyimli isimlerinden F. Fatma Çelenk getirildi...

Akrep Nalan evini Nesin Vakfı’na bağışladı!

'Akrep Nalan' olarak bilinen Füsun Nalan Açın, yaşadığı evini Nesin Vakfı’na bağışladı. Açın, Nesin Vakfı’nın verdiği eğitimle Köy Enstitüleri gibi çalıştığını söyledi.

Mimarlar Odası'ndan Nevzat Doğan'a ziyaret!

Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanı Füsun Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Alper Dilger, Oya Kaya ve Gülşah Toprak Poyraz, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.

Sürmeliler Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Sürmeliler Turizm Yatırımları Anonim Şirketi bugün Kadıköy’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Nazan Sürmeli, Füsun Sürmeli ve Mehmet Sürmeli ortaklığında kuruldu.

Edwards 15 yeni mağaza açacak!

RMK Classic Giyim, Türkiye genelinde beş mağazası bulunan Edwards için düğmeye bastı. RMK Classic CEO’su Füsun Kuran, “2019’a kadar 15 yeni şube açmayı planlıyoruz” dedi.

Füsun Yılmaz Phillipson kimdir?

2004'ten beri kurucusu olduğu FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış'ta çalışmalarına devam eden ve aynı zamanda GYODER Başkan Yardımcısı olan Füsun Yılmaz Phillipson kimdir?

Cityscape Global'in etkisi uzun vadede görülecek!

Cityscape Global'i değerlendiren Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkan Yardımcısı Füsun Yılmaz Phillipson, Cityscape Global'in etkisi uzun vadede görülececeğini belirtti...

Ensu Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ensu Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Alev Semker Akal Yönetim Kurulu Başkanlığı, Füsun Doruk Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda, Muammer Özkavaf ile Cahit Yalçın Baran Yönetim Kurulu Üyelik'lerinde 13 milyon 654 bin TL sermaye ile Beşiktaş'ta kuruldu.

Fatma Füsun Akkal Bozok kim Haberi

Fatma Füsun Akkal Bozok kim

Fatma Füsun Akkal Bozok kimdir?

Akademik eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nden yüksek lisans derecesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden doktora derecesi alarak tamamlayan Füsun Akkal Bozok, mezuniyetinden sonra iş hayatına 1980’de Arthur Andersen Denetim Şirketi bünyesinde başladı. 

1983 yılında Koç Grubu’na katılarak Holding içerisinde önce Denetim ve Mali Grup bölümünde Denetim Uzmanı ve Koordinatör Yardımcısı olarak görevde bulundu. 1992 yılında atandığı Denetim ve Mali Grup Koordinatörü görevine 11 yıl boyunca devam etti. 2003-2006 tarihlerinde Finansman Grubu Direktörlüğü, 2005-2019 arası Yapı Kredi Bankası Yönetim Kurulu üyeliği yaptı.

Fatma Füsun Akkal Bozok, Sabancı Üniversitesi’nde öğretim üyeliği yaparak, Ford Otosan, Tat Gıda Sanayi A.Ş., İzocam ve Bizim Toptan Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi ve de Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak...