Fıx Constructıon İnşaat adres 

Fıx Constructıon İnşaat adres 

Fıx Constructıon İnşaat Gayrimenkul Alım Satım Tadilat Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Ali Deniz ve İnan Akinci ortaklığında kuruldu.

Vakıf Mimarlık Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vakıf Mimarlık Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdurrahman Uzun tarafından kuruldu.

Vakıf Varlık Kiralama'nın 227 milyon TL'lik kira sertifikasının itfa ve getiri ödemesi tamam!

Vakıf Varlık Kiralama'nın TRDVVRK22133 ISIN kodlu, 227 milyon TL tutarlı, yönetim sözleşmesine dayalı yurtiçi kira sertifikasının itfa ve getiri ödeme işlemleri tamamlandı. 

Mıllıon Grup İnşaat Basım Yayın Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Mıllıon Grup İnşaat Basım Yayın Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Vakıf Varlık Kiralama'nın 250 milyon TL'lik kira sertifikası ödemesi tamam!

Vakıf Varlık Kiralama'nın TRDVVRK12134 ISIN kodlu, 250 milyon TL tutarında, yönetim sözleşmesine dayalı yurtiçi kira sertifikasının itfa ve getiri ödeme işlemleri tamam...

SPK'dan Vakıf Varlık Kiralama'nın 15 milyar TL'lik kira sertifikası ihracına onay!

SPK, Vakıf Varlık Kiralama'nın 15 milyar TL tutarındaki alım satıma ve yönetim sözleşmesine dayalı kira sertifikası ihracı başvurusuna ve Yatırım Varlık Kiralama'nın 500 milyon lira tutarındaki yönetim sözleşmesine dayalı kira sertifikası ihracı başvurusuna onay verdi.

Fıx Constructıon İnşaat Gayrimenkul Alım Satım Tadilat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fıx Constructıon İnşaat Gayrimenkul Alım Satım Tadilat Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Ali Deniz ve İnan Akinci ortaklığında kuruldu.

Vakıf Varlık Kiralama'nın yurt içi kira sertifikası getiri oranı belirlendi!

Vakıf Varlık Kiralama'nın Vakıf Katılım Bankası A.Ş.'nin fon kullanıcısı olarak yer alacağı, 300 milyon TL'lik 91 gün vadeli ertifikasının yıllık basit getiri oranı yüzde 12,50 dönemsel getiri oranı yüzde 3,1164 olarak belirlendi.

Vakıf Varlık Kiralama'nın 400 milyon TL'lik tertip ihraç belgesi!

Vakıf Varlık Kiralama'nın yurt içinde, halka arz edilmeksizin tahsisli şekilde satışa sunulmak üzere, 400 milyon TL tutarında ve azami 380 gün vadeli kira sertifikaları ihracı için SPK tarafından onaylanan Tertip İhraç Belgesi yayınlandı. 

Vakıf Varlık Kiralama'nın 350 milyon TL'lik tertip ihraç belgesi! 

Vakıf Varlık Kiralama'nın yurt içinde, halka arz edilmeksizin tahsisli şekilde satışa sunulmak üzere, 350 milyon TL tutarında ve azami 380 gün vadeli kira sertifikaları ihracı için SPK tarafından onaylanan Tertip İhraç Belgesi yayınlandı. 

Vakıf Varlık Kiralama'nın 3 aylık yatırımcı raporu yayınlandı!

Vakıf Varlık Kiralama'nın 1 Temmuz 2020 ve 30 Eylül 2020 dönemine ilişkin yatırımcı raporu yayınlandı. 

Vakıf Varlık Kiralama'nın 425 milyon TL'lik itfa ve getiri ödemesi tamam!

Vakıf Varlık Kiralama'nın TRDVVRK92011 ISIN kodlu, 425 milyon TL tutarında, yönetim sözleşmesine dayalı yurtiçi kira sertifikasının itfa ve getiri ödemesi tamam...

Genconstructıon İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!

Genconstructıon İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Volkan Gösterişli tarafından kuruldu.

Vakıf Varlık Kiralama'nın 235 milyon TL'lik itfa ve getiri ödemesi tamam!

Vakıf Varlık Kiralama'nın TRDVVRK82020 ISIN kodlu, 235 milyon TL tutarında, yönetim sözleşmesine dayalı yurtiçi kira sertifikasının itfa ve getiri ödemesi tamam...

Fıx Constructıon İnşaat adres  Haberi

Fıx Constructıon İnşaat adres 

Fıx Constructıon İnşaat Gayrimenkul Alım Satım Tadilat Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Ali Deniz ve İnan Akinci ortaklığında kuruldu.

Fıx Constructıon İnşaat Gayrimenkul Alım Satım Tadilat Ticaret Limited Şirketi konusu:
A- Her türlü Gayrimenkul işleri yapmak. 1. Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. 2. Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak,.....ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Adres: Fındıklı Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Cad.No:157/2...