Galataport Projesi nerede yapılıyor

Galataport Projesi nerede yapılıyor

Galataport projesinde otel, ofis alanları, mağaza, restoran, ofis, kruvaziyer terminal binası, rekreasyon alanları, kapalı otopark alanları yer alacak.

Galataport Projesi başladı!

Galataport Projesi'nde koruma ve restorasyon çalışmalarının, ilgili tüm resmi kurum ve mercilerden gerekli izinlerin tamamlanması ile başladığı açıklandı.

Galataport Projesi'ne ilişkin açıklama!

Salıpazarı Liman İşletmeciliği ve Yatırımları AŞ, tarafından Galataport Projesi'ne ilişkin açıklama yapıldı.

Galataport projesi inşaatı nedeniyle Paket Postanesi yıkıldı!

Galataport projesi inşaatı nedeniyle iş makineleriyle yıkılan Tarihi Karaköy Yolcu Salonu’nun ardından, 1’inci derece tarihi bina olan Paket Postanesi’nin aynı proje kapsamında yıkıldı.

TOKİ Tuzla projesi nerede inşa edilecek?

TOKİ Tuzla projesi nerede inşa edilecek sorusunun yanıtı henüz belli olmadı. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan Silivri ve Pendik-Tuzla'da 5’er 10’ar bin konut üreteceklerini söyledi.

Tarlabaşı 360 projesi nerede?

Gap İnşaat tarafından hayata geçirilen Taksim 360 Rezidans Evleri 500 milyon dolar yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Peki Tarlabaşı 360 projesi nerede?

Vadi Koru projesi nerede?

İnvest İnşaat tarafından hayata geçirilen Vadi Koru projesinde 246 adet konut ve 92 adet ofis bulunuyor. Vadi Koru projesi nerede?

Polatyol Yapı Eston projesi nerede?

Polatyol Yapı imzasıyla hayata geçirilen Polatyol Yapı Eston projesi 1.128 konut ve 16 dükkandan meydana geliyor. Peki Polatyol Yapı Eston projesi nerede?

Torkam Ispartakule Projesi nerede?

Emlak Konut GYO tarafından ihale edilen Ispartakule 5. etap arsasını satın alan Torkam İnşaat, burada yeni projeye hazırlanıyor. Peki, Torkam Ispartakule Projesi nerede?

Özyurtlar Bahaş Esenyurt projesi nerede?

1.608 adet konut ve 125 dükkandan meydana gelen Özyurtlar Bahaş Esenyurt projesi 4-20 katlı 10 blok şeklinde inşa edilecek. Peki Özyurtlar Bahaş Esenyurt projesi nerede?

Gül İnşaat Seyrantepe projesi nerede?

750 daire ve 12 dükkan olarak hayata geçirilen Gül İnşaat Seyrantepe projesinin detayları bugün netleşti. Peki, Gül İnşaat Seyrantepe projesi nerede?

Nef Bahçelievler projesi nerede?

Nef Bahçelievler projesinde konut fiyatları 590 bin TL'den başlayarak değişiyor. Peki Nef Bahçelievler projesi nerede?

Nef Sancaktepe projesi nerede?

Nef Sancaktepe projesi nerede? Nef Sancaktepe Evleri projesi, Rings İstanbul Evleri'nin hemen karşısında yer alıyor...

Galataport projesi için finansman kredisi sağlandı!

Doğuş Grubu’nun Bilgili Holding ile ortak olduğu Galataport projesi için 1 milyar 20 milyon Euro değerinde finansman sağlandı.

Galataport Projesi nerede yapılıyor

Galataport Projesi nerede yapılıyor Galataport Projesi nerede yapılıyor

Doğuş Grubu ve Bilgili Holding ortaklığında kurulan Salıpazarı Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş.'nin Salıpazarı Kruvaziyet Limanı projesi İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü sitesinde duyuru yapıldı. Yapılan duyururda projenin onaylandığı belirtildi.Doğuş Grubu ve Bilgili Holding ortaklığında kurulan Salıpazarı Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş.'nin Salıpazarı Kruvaziyet Limanı projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylandı.Bakanlığın onayladığı Galataport projesi raporu on gün süreyle halkın görüşüne açıldı. Bu süreç içerisinde görüş ve öneriler İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ya da bakanlığa yapılabiliyor.


İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün duyurusu:


İSTANBUL İli BEYOGLU, ilcesinde SALIPAZARI LİMAN İŞLETMECİLİĞİ VE YATIRIMLARI A.Ş.tarafından yapılması planlanan SALIPAZARI KRUVAZİYER LİMANI projesi ile ilgili olarak hazırlanan Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporu, İnceleme ve Değerlendirme Komisyonunca yeterli bulunmuş olup, nihai kabul...