01 / 02 / 2023

garanti bbva

garanti bbva

Emekli promosyon ödemeleri gündemde olan konulardan biridir. Vatandaşlar, hangi bankanın ne kadar emekli promosyon verdiğini araştırıyor. İşte onlardan biri de VakıfBank promosyon ödemesine dair araştırılanlar!

Halkbank ne kadar promosyon veriyor 2022?

Emekli promosyon ödemeleri gündemde olan konulardan biridir. Vatandaşlar, hangi bankanın ne kadar emekli promosyon verdiğini araştırıyor. İşte onlardan biri de Halkbank promosyon ödemesine dair araştırılanlar!

Emeklilere banka promosyonu ne kadar?

Emekli promosyon ödemeleri emekli vatandaşların gündemini hala meşgul ediyor. Promosyonların artıp artmadığı araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte detaylar!

Garanti Bonus’dan Karaca’da 12 aya varan taksit kampanyası! İşte detayları…

Garanti BBVA kredi kartları ile Karaca mağazalarından yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde 12 aya varan taksit imkanı sunuyor. İşte kampanya detayları..

Promosyon ödemelerinde bu kadarı da beklenmiyordu! Herkes nedenini araştırıyor!

Promosyon ödemelerinde geri adım atıldı. Son zamanlardan gündemden düşmeyen promosyon ödemelerine dair yeni bir gelişme yaşandı. İşte detaylar!

Kamu bankaları şaha kalktı! Memuru sevindirecek promosyon hamleleri üst üste geldi!

Emekli promosyonu yarışı Ekim ayında da hız kesmeden devam ediyor. Özel bankalardan sonra kamu bankaları da promosyonda şaha kalktı. İşte detaylar!

Emeklilerin uzun süredir beklediği haber geldi! Ödemeler hesaplara geçiyor!

Emeklilerin merakla beklediği promosyon ödemeleri yapılmaya başladı. İşte promosyon ödeme tarihleri hakkındaki detaylar!

Promosyon ödemeleri ne zaman bitiyor? Emekli promosyon son başvuru tarihi ne zaman?

Promosyon ödemeleri ne zaman bitiyor? Emekli promosyon son başvuru tarihi ne zaman? merakla araştırılmaktadır. İşte detaylar!

Promosyonlarda rekor üstüne rekor! 14 bin 750 TL’yi kaçırmayın! İşte detaylar!

Promosyon konusu son zamanların en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Bankalar ile birlikte kurumlarda promosyon artışına gitti. İşte o promosyon detayları!

Halkbank promosyon ne kadar 2022?

Halkbank ne kadar promosyon veriyor, Halkbank promosyon ne kadar 2022? şeklindeki soruların yanıtları aranıyor. İşte detaylar!

DenizBank promosyon ücreti ne kadar?

Emekli promosyonları pek çok emekli tarafından sorgulanmaktadır. Özellikle Denizbank emekli promosyonunun ne kadar olduğu öğrenilmek isteniyor. İşte detaylar!

Ziraat Bankası promosyonu ne kadar 2022? Ziraat Bankası promosyon nasıl bakılır?

Emekli promosyon ödemeleri milyonlarca vatandaşın gündeminde yer almaktadır. Özellikle Ziraat Bankası promosyonu ne kadar 2022? Ziraat Bankası promosyon nasıl bakılır? soruları yanıtlarını arıyor.

Akbank maaş promosyonu ne kadar? Akbank promosyon süresi ne kadar?

Emekli promosyon ödemeleri gündemdeki yerini koruyor. Pek çok vatandaş Akbank maaş promosyonu ne kadar? Akbank promosyon süresi ne kadar? sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar!

Emekli promosyonlarında beklenmeyen Ekim rüzgarı! Emekli promosyon tarihi nasıl öğrenilir?

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği promosyon ödemelerine dair sıcak bir gelişme yaşandı. Vatandaşlar “Emekli promosyon tarihi nasıl öğrenilir?” sorusunu sormaya başladı. İşte detaylar!

Garanti BBVA Emeklilik’te BES’li müşteri sayısı 2 milyon 400 bine yaklaştı! 5 çocuktan 1’i BES’li.

Bireysel emeklilik, hayat ve sağlık sigortası alanlarında faaliyet gösteren Garanti BBVA Emeklilik, katılımcı sayısının 2 milyon 400 bin kişiye yaklaştığını duyurdu. İşte haberin devamı…

Garanti BBVA'dan bomba MTV kampanyası! Bu tarihi kaçırırsanız üzülürsünüz! 

Kampanyaları ile meşhur Garanti Bankası 2023'te yine müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ödemesi olan vatandaşlar için 1 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında ücretsiz 3 taksit! imkanı sunuyor. Kampanyanın detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Garanti BBVA'dan resmen son dakika müjdesi geldi! Bunu yapana hemen 1.000 TL bonus verecek! Bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Garanti BBVA'dan resmen son dakika müjdesi geldi... Bunu yapana hemen 1.000 TL bonus verecek... Bu fırsatı sakın kaçırmayın...

Garanti BBVA resmen duyurdu! 10 bin TL'ye varan faizsiz, taksitli avans ve 1.000 lira bonus fırsatı! Hemen bakın! 

Garanti BBVA, yeni yılın ilk fırsatını resmen duyurdu. O tarihlerde başvuru yapana 1.000 lira bonus veriliyor. 10 bin TL'ye varan faizsiz, taksitli avans fırsatı da başladı. Hemen bakın! 

Garanti BBVA’dan, sosyal medyadaki paylaşımlar için açıklama!

Garanti BBVA, sosyal medyada dün paylaşılan ve "Sermaye kontrolleri mi geliyor?" tartışmalarına neden olan paylaşım üzerine yazılı bir açıklama yaptı.

Garanti BBVA emekli promosyonunda resmen son adımını attı! Aralık ayı güncel rakamları...

Emeklilik promosyonu yılın en çok araştırılan konularından biri ve Garanti BBVA, emeklilik promosyonunda bir dev haline geldi. İşte Aralık ayı güncel fonlama rakamları...

Dev bankanın genel müdüründen çarpıcı açıklama: Bankacılık artık en karlı 10 sektör arasında değil!

Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, sermaye karlılığı bakımından bankacılık sektörünün artık karlı 10 sektör arasında bulunmadığını söyledi.

Başvuran yeni yıla borçsuz harçsız girecek! En büyük borç kapatma kredini kaçırmayın!

Başvuru yapan kişiler 2023 yılına borçsuz harçsız girecek. İş Bankası, TEB, ING, Yapı Kredi, QNB, Akbank, Garanti BBVA’ya borcu olan vatandaşlara müjdeli haber geldi. İşte detaylar!

Garanti BBVA'dan yeni yıl öncesi son fırsat! Bunu yapan tam 10 bin lira alacak! Sakın kaçırmayın, hemen bakın! 

Garanti BBVA'dan yeni yıl öncesi son fırsat resmen başladı. Bunu yapan tam 10 bin lira alacak! Sakın kaçırmayın, hemen bakın! 

Garanti BBVA'dan resmen yeni yıl müjdesi geldi! Bunu yapanın cebine tam 6 bin lira koyacak! Aman kaçırmayın!

Garanti BBVA'dan resmen yeni yıl müjdesi geldi! Garanti BBVA, bunu yapanın cebine tam 6 bin lira koyacak... Aman kaçırmayın...

Garanti BBVA'dan yeni yıla özel kredi müjdesi!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olarak bilinen Garanti'den güzel haber geldi! Garanti BBVA, yeni yıl kredisi vereceğini duyurdu. İşte ayrıntılar...

20 bin TL’lik devlet katkısı almak için geç değil! Devlet katkısını en yüksek miktarda alın! İşte detaylar!

Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, BES’te en yüksek devlet katkısına dair bilgi verdi. İşte detaylar!

Garanti BBVA bunu yapanın cebine tam 6 bin TL koyacak! Duyan da gören de bayram etti! Hemen siz de bir bakın!

Garanti BBVA bunu yapanın cebine tam 6 bin TL koyacak... Bu kampanyayı duyan da gören de bayram etti... Hemen siz de bir bakın...

Garanti Bankası müjdeyi verdi! Başvurusu onaylanan herkese geri ödemesiz 500 TL verecek!

Garanti Bankası'ndan müşterilerine müjde niteliğinde bir haber verdi. Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşteri olup bireysel kredi kartı başvurusu onaylananlara 500 TL e-ticaret harcamalara 500 TL bonus verilecek.

garanti bbva Haberi

garanti bbva

Emekli promosyonunu kamu bankalarının birinden almak isteyenler, “VakıfBank promosyon ne kadar veriyor 2022?” şeklinde araştırmalarına devam ediyor. Peki VakıfBank ne kadar promosyon veriyor?

VAKIFBANK PROMOSYON ÖDEMESİ NE KADAR?

Emekli maaşı tutarı; 1.500.-TL olan emekliler, 3 yıl için toplam 500.- TL, 1.500 - 2.500.-TL olan kişilere, 3 yıl için toplam 625.- TL, 2.500.-TL ve üzeri olan vatandaşlara 3 yıl için toplam 750.- TL, 3 yıl için peşin ve nakit olarak promosyon ödemesi yapılıyor.

HALKBANK PROMOSYON NE KADAR 2022?

Emekli maaşını Halkbank’tan alan ya da maaşını Halkbank’a transfer edecek tüm SGK emeklileri, maaşlarını 3 yıl boyunca Halkbank’tan alma sözü veren kişiler, promosyon ödemesinden faydalanıyorlar. Halkbank promosyon miktarının ne kadar olduğu sık sorulan sorular arasında yer alıyor. Halkbank 1.500 TL altında emekli maaşı alan kişilere, 500...