09 / 12 / 2022

Gaziantep Mavikent TOKİ kura

Gaziantep Mavikent TOKİ kura

Gaziantep Mavikent TOKİ kura sonuçları için TC kimlik numaranızla sorgulama yapabilirsiniz, Gaziantep TOKİ Mavikent projesinin başvuruları 12 Ağustos 2013 ve 27 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilmişti.

TOKİ Gaziantep kuraları çekiliyor! TOKİ Nizip ve İslahiye kura sonuçları 2022!

Gaziantep'te TOKİ "İlk Evim, İlk İş Yerim Projesi"nde inşa edilecek olan konutların kuraları çekildi. İşte TOKİ Nizip ve İslahiye kura sonuçları 2022...

Gaziantep Şahinbey TOKİ çekilişi ne zaman?

TOKİ sosyal konut kura çekilişleri hız kesmeden sürüyor. Bugün TOKİ kuraları Gaziantep ili ile devam etti. Peki Gaziantep Şahinbey TOKİ çekilişi ne zaman? İşte detaylar!

TOKİ, Gaziantep'te konforlu yaşam sunuyor!

Güçlü sanayi altyapısıyla yoğun göç alan ve konut ihtiyacı yüksek şehirler arasında bulunan Gaziantep'te TOKİ'nin yaptığı sosyal konutlar kentin konut açığını giderirken sakinlerine konforlu bir yaşam sunuyor.

Gaziantep Mavikent 5. Etap'ta 1.151 konut sahibini buldu!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi imzası ile Mavikent 5. Etap kapsamında dar gelirli vatandaşlara yönelik inşa edilen 1.151 konut, kurayla sahiplerine teslim edildi...

TOKİ Gaziantep İslahiye kura sonuçları 14.07.2018!

Toplam 596 konutun yer aldığı Gaziantep İslahiye TOKİ projesinde konutlar sahiplerini buluyor. İşte TOKİ Gaziantep İslahiye kura sonuçları 14.07.2018..

Gaziantep İslahiye TOKİ kura sonuçları 14.07.2018!  

Gaziantep İslahiye TOKİ kura sonuçları 14.07.2018 detayları haberimizde yer alıyor. Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi ile TOKİ işbirliği ile hayata geçirilen projede kuralar 14 Temmuz'da çekilecek. 

TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları’na cami ve sosyal tesis!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından inşa edilen Mavikent Konutları’na cami ve sosyal tesis yapılıyor. Sosyal tesisin vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vereceği belirtildi.

Mavikent 5. Etap Konutları'nda kuralar yarın çekilecek!

TOKİ ve Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından inşa edilen Mavikent 5. Etap Konutları'nda kura çekilişi yarın gerçekleşecek. Kuraya 32 bin 117 kişi dahil edilecek.

TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları'nda ödemeler 240 ayda tamam!

TOKİ tarafından Gaziantep'te 500 şehit ailesi için inşa edilecek TOKİ konutları, Şehit Aileleri Derneği ile Türkiye Gaziler Vakfı Gaziantep Şubesi üyelerini memnun etti. Ödemeler, 240 ay içerisinde tamamlayacak.

Gaziantep Kuzey Şehir'in yüzde 10'u tamamlandı!

Gaziantep'de TOKİ tarafından inşa edilen Kuzey Şehir projesinin yüzde 10'u tamamlandı. 50 bin konuttan oluşacak proje ile 23 ilden daha büyük adeta yeni bir şehir inşa edilecek.

TOKİ’den Gaziantep Şahinbey’e 643 konut!

TOKİ tarafından Gaziantep Şahinbey Mavikent Mahallesi’nde inşa edilecek 643 konutun ihalesi yapıldı. 22 Kasım, Salı günü gerçekleştirilen ihale kapsamında ayrıca cami, taziye evi ve ticaret merkezi ile altyapı ve çevre düzenleme işi yer alıyor.

TOKİ Gaziantep Şahinbey 643 konut ihalesi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Gaziantep Şahinbey Mavikent'te inşa edilecek olan 643 konut için inşaat ihalesi bugün yapılacak.

TOKİ Gaziantep Şahinbey 643 konut ihalesi 22 Kasım'da!

TOKİ Gaziantep İli Şahinbey İlçesi, Mavikent Mahallesi, 643 adet konut, 1 adet 4 dükkanlı taziye evi ve 1 adet cami inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi 22 Kasım'da yapılacak.

Gaziantep Mavikent TOKİ kura Haberi

Gaziantep Mavikent TOKİ kura


Gaziantep Mavikent TOKİ kura sonuçları ile ilgili detaylar haberlerimizin içinde yer alıyor. 


Gaziantep Mavikent TOKİ Konutları proje Şahinbey Belediyesi ve TOKİ ortaklığı ile yaşama geçiriliyor.


Gaziantep Mavikent TOKİ projesinden 12 bin lira peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede 2 oda 1 salon daireler bulunuyor.


1.000 adet konut satışa çıktığı TOKİ Mavikent başvuruları 12 Ağustos 2013 ve 27 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilmişti.


TOKİ Mavikent kura çekilişi 26 Ekim 2013 tarihinde Şahinbey Karataş Spor Salonu 'nda gerçekleştirildi. 


Vatandaşlar T.C. kimlik numarası ile giriş yaparak http://www.sahinbey.bel.tr/ adresinden kura sonuçlarına...