27 / 06 / 2022

giresun aksu seka toki evlerikura tarihi

giresun aksu seka toki evlerikura tarihi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Giresun Merkez Aksu-Küçükköy'de 592 konutu kuralı olarak satıyor. İşte, Giresun Merkez Aksu-Küçükköy Toki kura çekiliş tarihi...

TOKİ Giresun Aksu alt gelir başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Giresun Merkez Aksu alt gelir grubu projesinde yer alan 30 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Giresun Merkez Aksu orta gelir grubu son başvuru tarihi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Giresun Merkez Aksu orta gelir grubu projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün sona eriyor.

TOKİ Giresun Aksu orta gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Giresun Aksu orta gelir grubu projesinde yer alan 11 adet konut için başvurular başladı.

TOKİ Giresun Merkez alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Giresun Merkez Aksu Mahallesi alt gelir grubunda yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün başladı.

Giresun Merkez Aksu 595 konut ihalesi yarın!

Giresun İli, Merkez İlçesi Aksu Mahallesi 595 Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak. 

TOKİ Giresun 595 konut ihalesi 2 Eylül'de!

Giresun İli, Merkez İlçesi Aksu Mahallesi 595 Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 2 Eylül 2020 tarihinde saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

TOKİ Giresun Merkez Aksu kura sonucu 2+1 ve 3+1 listesi 2020!

TOKİ Giresun Merkez Aksu kura sonucu 2+1 ve 3+1 listesi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Giresun Merkez Aksu kura sonucu 2+1 ve 3+1 listesi 2020 ve TOKİ Giresun Aksu kura sonuçları 17 Haziran 2020...

TOKİ Giresun Merkez Aksu 2020 kuraları bugün çekiliyor!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Giresun Merkez Aksu projesinin kura çekilişini bugün gerçekleştirecek.

TOKİ Giresun Merkez Aksu 2020 başvuru detayları!

TOKİ Giresun Merkez Aksu 2020 başvuru detayları haberimizde yer alıyor. TOKİ Giresun Merkez Aksu 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ Giresun Merkez Aksu 2020 başvuru tarihleri ne zaman? İşte merak edilen soruların yanıtları...

TOKİ Giresun Aksu projesinin ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Giresun Aksu'da hayata geçireceği 309 konutun ihalesi yapıldı.

TOKİ Giresun Aksu 309 konut ihalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Giresun İli, Merkez İlçesi, Aksu Mahallesi 2. Etap 309 Adet Konut İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesini yarın saat 14:30'da gerçekleştirecek.

TOKİ Giresun 309 konut ihalesi 10 Aralık'ta!

Giresun İli, Merkez İlçesi, Aksu Mahallesi 2. Etap 309 Adet Konut İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 10 Aralık tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi inşaatına sıkı takip!

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, SEKA arazisi üzerinde inşaatı süren Eğitim ve Araştırma Hastanesi inşaatını inceledi.

giresun aksu seka toki evlerikura tarihi Haberi

giresun aksu seka toki evlerikura tarihi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy Toplu Konut Uygulaması kapsamında hayata geçirilecek olan 592 adet konut kuralı satışa çıkıyor. 


Kura yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek Giresun Merkez Aksu-Küçükköy Konutları için başvurular  Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri tarafından 14 Haziran - 15 Temmuz 2016 tarihleri arasında kabul edilecek.


Giresun Merkez Aksu-Küçükköy Toki projesinde başvurular için 2 bin TL başvuru bedelinin ödenmesi gerekiyor. Proje kapsamındaki 2+1 daireler 153 bin TL'den 3+1 daireler ise 209 bin TL'den satışa sunuluyor. 


Giresun Merkez Aksu-Küçükköy Toki kura çekiliş tarihi!

Giresun Merkez Aksu-Küçükköy Toki kura çekiliş tarihi  21 Temmuz 2016 olarak belirlendi. TOKİ Giresun Merkez Aksu-Küçükköy Konutları sözleşme tarihinden itibaren 36 ay sonra teslim edilecek. 


Satış duyurusu için