giresun toki başvuru ziraat

giresun toki başvuru ziraat

TOKİ Giresun Aluçra'da konut fiyatları 64 bin 429 TL'den başlıyor. Projede aylık 215 TL taksitle daire sahibi olunabiliyor. İşte TOKİ Giresun Aluçra Emekli Konutları başvuru 2015 detayları...

TOKİ Giresun Aluçra emekli son başvuru günü!

TOKİ Giresun Aluçra emekli son başvuru günü 30 Aralık 2015 olarak belirlendi. Kurası 19 Ocak 2016 tarihinde çekilecek olan projede 215 TL taksitle ödeme yapılabiliyor.

TOKİ Giresun Aluçra emekli başvuruları ne zaman?

TOKİ Giresun Aluçra'da taksit ödemeleri teslimden sonra başlıyor. Projede 16 adet konut kurayla satışa çıkıyor. Peki TOKİ Giresun Aluçra emekli başvuruları ne zaman?

TOKİ`den Konya, Van ve Giresun`da yeni kampanyalar!

TOKİ bu hafta 3 kampanya başlatıyor. kampanyalar Konya, Van ve Giresun'da.

TOKİ Giresun Güce başvuru tarihleri 2017!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Giresun Güce Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 3 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağıyla satılıyor. İşte, TOKİ Giresun Güce başvuru tarihleri 2017...

TOKİ Giresun Güce başvuru dönemi!

TOKİ Giresun Güce başvuru dönemi başladı ve devam ediyor. Projede ödemelere göre 240 aya kadar vade sağlanıyor.

Giresun Aksu ve Küçükköy TOKİ başvuru işlemleri!

Ödemelerin 144 aya kadar vade sağlanan proje 287 adet daire bulunuyor. İşte Giresun Aksu ve Küçükköy TOKİ başvuru işlemleri...

Giresun Aksu ve Küçükköy TOKİ başvuru günleri!

Yüzde 10 indirimin de uygulandığı projede 287 adet daire mevcut. İşte Giresun Aksu ve Küçükköy TOKİ başvuru günleri...

TOKİ Giresun Güce başvuru yeri!

46 adet konutun açık satışa çıkarılacağı TOKİ Giresun Güce projesindeki daireler için başvurular sürüyor. İşte, TOKİ Giresun Güce başvuru yeri...

Giresun Güce TOKİ başvuru!

Giresun Güce TOKİ başvuru işlemleri yarın başlıyor ve devam ediyor. Projede 46 adet daire satışta.

TOKİ Giresun Güce başvuru!

TOKİ Giresun Güce başvuru işlemleri 22 Ağustos'ta başlayacak. Projede ev fiyatları 83 bin 337 TL'den başlıyor.

Giresun Güce TOKİ başvuru tarihleri!

TOKİ'nin Giresun Güce'de hayata geçirdiği projedeki daireler için başvurular henüz başlamadı. İşte, Giresun Güce TOKİ başvuru tarihleri...

Giresun Güce TOKİ başvuru tarihleri!

Giresun Güce TOKİ başvuru tarihleri 22 Ağustos'ta başlayacak. Projede 120 aydan 240 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Giresun Küçükköy TOKİ başvuru yeri!

Giresun Küçükköy TOKİ başvuru yeri Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerince kabul ediliyor. Projede başvuru işlemleri 15 Temmuz'a kadar devam edecek.

TOKİ Giresun Küçükköy başvuru dönemi!

TOKİ Giresun Küçükköy başvuru dönemi 15 Temmuz'a kadar devam ediyor. Taksitlerin 802 liradan başladığı projede 144 aya kadar vade sağlanıyor.

Giresun Küçükköy TOKİ başvuru tarihleri!

Giresun Küçükköy TOKİ başvuru tarihleri başladı ve 15 Temmuz 2016 tarihine kadar devam edecek. Projede toplamda 592 adet daire satışta.

Giresun Güce TOKİ başvuru dönemi!

Giresun Güce TOKİ başvuru dönemi bitti sözleşme tarihi 11 Temmuz'da başlayacak. Ödemelerin 240 aya varan vade sağlanan projede toplam 104 adet daire satışa çıkarıldı.

giresun toki başvuru ziraat

giresun toki başvuru ziraat giresun toki başvuru ziraat

TOKİ Giresun Aluçra Evleri için yüzde 12 peşin ödemelerde kalan tutar 180 ay, yüzde 20 peşin ödemelerde ise kalan tutar 240 ay vadelendiriliyor. Projede minimum 7 bin 231 TL peşinat isteniyor. 

TOKİ Giresun Aluçra Emekli Konutları başvuru 2015!

Bugün itibariyle sona eren TOKİ Giresun Aluçra kura başvuruları T.C. Ziraat Bankası A.Ş.'nin Alucra şubesi aracılığıyla 500 TL başvuru bedeli ile kabul ediliyor. 


Giresun Aluçra TOKİ daire fiyatları 64 bin 429 TL ile 84 bin 209 TL arasında değişiyor. Projede emekli vatandaşlara özel olarak 16 adet daire kura yöntemiyle satışa çıkarılıyor. 


TOKİ Giresun Aluçra'da daireler 75 metrekarelik 2 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Kura satışlarının 19 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşeceği projede 215 TL'lik taksitlerle ödeme yapılabiliyor. 


Satış duyurusu için