Göztepe Çocuk Esirgeme Kurumu arazisi

Göztepe Çocuk Esirgeme Kurumu arazisi

Kadıköy Fikirtepe’de bulunan ve 2007’de Avusturyalı Meinl European’ın satın aldığı Göztepe Çocuk Esirgeme Kurumu arazisi 16 Mayıs’a kadar yeni sahibine devrediliyor. Kulislerde toplam 90 dönümlük arazinin en az 100 milyon Euro’ya satılacağı konuşuluyor...

Tekirdağ Kapaklı'da kimsesiz çocuklar için Rehabilitasyon Merkezi yapılacak!

Minik Kalpler Derneği (MİKA-DER), daha önce Çocuk Esirgeme Yurdu olarak kullanılan Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesi'ndeki alana Rehabilitasyon Merkezi yapacaklarını açıkladı.

Göztepe eski Çocuk Esirgeme Kurumu arazisi ne olacak?

Anadolu yakasının en değerli arazilerinden biri olan Göztepe'deki eski Çocuk Esirgeme Kurumu'nun bulunduğu 40 dönümlük arazi yapılaşmaya açıldı..

Basmane Semt Merkezi ne olacak?

Konak Belediyesi, 10 yıldır Basmane Semt Merkezi adı altında hizmet verdiği, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na ait iki katlı tarihi binayı kamulaştırmak istedi. Binanın boşaltılması istenince, Konak Belediyesi hizmetin sürdürülmesi için dava aç

Konak Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlanan bina ne olacak?

KONAK Belediyesi, Nebahat Tabak isimli hayırsever tarafından Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlanan iki katlı tarihi yapıyı 10 yıllığına kiralayıp, restore etti.

Basmane Semt Merkezi mahkemelik oldu!

Konak Belediyesi, 10 yıldır Basmane Semt Merkezi adı altında hizmet verdiği, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na ait tarihi binayı kamulaştırmak isteyince durum mahkemeye taşındı.

1947 yılında Kavacık İçme Suyu üç seneliğine satılacakmış!

Çocuk Esirgeme Kurumu'na ait, memleketin en iyi sularından olan Kavacık İçme Suyu 41 bin 500 liraya üç seneliğine satılacakmış. Suyun 24 saatte verimi ise 86 tonmuş.

Gürsel Tekin: ÇEK ve DMO arsaları da Fikirtepe'ye katılsın!

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesini ziyaret ederek Fikirtepeliler ile dönüşüm sürecini konuştu. Tekin, Çocuk Esirgeme Kurumu ve Devlet Malzeme Ofis arazilerinin de dönüşüme katılması gerektiğini söyledi.

Atrium Europan Real Estate’ten Göztepe ÇEK arazisi açıklaması!

Göztepe Çocuk Esirgeme Kurumu arazisinin 16 Mayıs’a kadar el değiştirileceği iddialarını arazinin sahibi Atrium Europan Real Estate firmasına sorduk. Gelen cevap ilginç: ÇEK arazisi için ikna edici teklif gelmedi!..

Göztepe Çocuk Esirgeme Kurumu arazisi 16 Mayıs’a kadar el değiştiriyor!

Kadıköy Fikirtepe’de bulunan ve 2007’de Avusturyalı Meinl European’ın satın aldığı Göztepe Çocuk Esirgeme Kurumu arazisi 16 Mayıs’a kadar yeni sahibine devrediliyor. Kulislerde toplam 90 dönümlük arazinin en az 100 milyon Euro’ya satılacağı konuşuluyor...

Bakırköy ve Bahçelievler'de yarın su kesintisi yaşanacak!

Bakırköy İlçesi: Zuhuratbaba ve Ataköy Mahalleleri, Bahçelievler ilçesi: Bahçelievler Mahallesi’nde Çocuk Esirgeme Kurumu, Fizik Tedavi Merkezi ve Adliye lojmanlarına yarın 14 saat su verilmeyecek...

Doğtaş Mobilya ile 7 çocuk hayalindeki odaya kavuştu!

Doğtaş’ın sosyal sorumluluk bilinciyle hayata geçirdiği Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’na, Türkiye’nin her bölgesinden binlerce resim katıldı

Nida Kule Göztepe'de merak edilenler 31 soruda!

İstanbul-Anadolu Yakası Göztepe'de hayata geçirilen Nida Kule projesinde metrekare birim kiraları 25 ile 30 dolar arasında değişiyor. Projenin ayrıntıları şu şekilde:

Göztepe'de inşa edilen 3 projenin havadan genel görüntüleri!

Göztepe'de yer alan Dumankaya İkon, Four Winds ve Nida Kule projeleri www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından görüntülendi

Göztepe Çocuk Esirgeme Kurumu arazisi

Göztepe Çocuk Esirgeme Kurumu arazisi Göztepe Çocuk Esirgeme Kurumu arazisiİstanbul’un Anadolu yakasının en değerli arazilerinden biri olan ve Göztepe Çocuk Esirgeme Kurumu (ÇEK) arazisi olarak bilinen 90 dönümlüğündeki arazi, Atrium Europan Real Estate tarafından 16 Mayıs 2014 tarihine kadar yeni sahibine devrediliyor. 


Gayrimenkul kulislerinde; Göztepe ÇEK arazisinin en az 100 milyon Euro değerinde olduğu ve adı sır gibi gizli tutulan yeni sahibine 16 Mayıs 2014 tarihine kadar tapu devrinin yapılacağı konuşuluyor. 


Arazi için daha önce uluslararası yapı marketi ve alışveriş merkezi yatırımcılarının teklif verdiği de gelen bilgiler arasında.Arazi ne zaman Avusturyalı firmanın oldu?


Türkiye, arazinin ilk satışını 21 Şubat 2007 tarihli Vatan Gazetesi’nde Tebernüş Kireçci imzasıyla yayımlanan haberle öğrenmişti. Kireçci’nin haberine göre; Avusturyalı Meinl Bank’ın ana hissedarı olduğu Meinl European, İstanbul Göztepe’de Çocuk Esirgeme Kurumu’na ait olan 90 dönümlük dev...