GROHE Eurocube Joy

GROHE Eurocube Joy

GROHE Eurocube Joy sadece görünümü ile bile, gerçek bir tasarım klasiği. GROHE FeatherControl ile ultramodern ve rahat joystick kullanım bu eşsiz tasarım ürününü benzersiz ölçüde hassas ve uzun ömürlü hale getiriyor.

Metro City 108 Apartments 10 yıllığına LIXIN LLC şirketine kiralandı!

Avrasya GYO'nun bağlı ortaklığı, Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC'ye ait olan Metro City 108 Apartments'ın Çin menşeli LIXIN LLC şirketine kiralandı.

Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul'ün ünvanı değişti!

Avrasya GYO'nun kurulu bağlı ortaklarından Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım Şirketi'nin unvanı Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC olarak değiştirildi. 

Avrasya GYO'nun Gürcistan'daki şirketleri birleşti!

Gürcistan'da kurulu Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım J.S.C ile hisselerinin tamamı Avrasya GYO'ya ait olan ve Gürcistan'da kurulu Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı J.S.C'nin, Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım JSC unvanı altında birleşmesine dair tescil işlemleri tam

Avrasya GYO, Joy Hotel Batumi GYO'yu satın alıyor!

Avrasya GYO'nun Gürcistanda kurulan Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC şirketi'nin alımına ilişkin tescil işlemleri tamamlandı.

Metro Avrasya Gürcistan ve Joy Hotel Batumi birleşti!

Avrasya GYO'nun hisselerinin tamamına sahip olduğu Gürcistan'da kurulu Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım J.S.C ile hisselerinin tamamı şirkete ait olan ve Gürcistan'da kurulu Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı birleşti.

Avrasya GYO, JSC Joy Hotel Batumi GYO'yu 21.9 milyon TL'ye satın aldı!

Avrasya GYO'nun 3 Mart 2020 tarihli kararı ile Gürcistan'da kurulan  Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC şirketini 21 milyon 919 bin 835 TL bedelle satın aldı.

JSC Joy Hotel Batumi GYO'nun Avrasya GYO'ya satışı revize edildi!

Avrasya GYO'nun  ''Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC'' şirketinin satın alımına ilişkin açıklanan değerleme raporu Invest AZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş tarafınca SPK formatında revize edildi.

Avrasya GYO, JSC Joy Hotel Batumi GYO'yu 21.9 milyon TL'ye satın aldı!

JSC Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketinin tüm paylarının Avrasya GYO tarafından 21 milyon 919 bin 835 TL'ye satın alınmasına karar verdi. 

Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul, JSC Joy Hotel Batumi GYO'yu 21.9 milyon TL'ye satın aldı!

Avrasya GYO'nun ortağı Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım Şirketi, Batum'da faaliyet gösteren JSC Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketini 21 milyon 919 bin 835 TL'ye satın aldı.      

Joy Travel Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Joy Travel Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Erkan Yılmaz, Nasser Sepehrı ve Reza Naghavı ortaklığında kuruldu. 

GROHE’den Sense akıllı su sensörü!

Akıllı evler yaratmak için akıllı çözümler sunan GROHE’nin yeni ürünü Sense akıllı su sensörü, her hangi bir durumda ev sahibinin önlem almasını sağlıyor.

GROHE Sense ve GROHE Sense Guard’ı tanıtıldı!

GROHE, ev sahipleri tarafından genellikle hafife alınan ancak önemli hasarlara neden olabilen şebeke suyundan kaynaklı sıkıntıların önüne geçecek yeni teknolojileri GROHE Sense ve GROHE Sense Guard’ı tanıttı.

GROHE SmartControl yelpazesini genişletti!

Sezgisel bas-çevir butonlar ile mükemmel su kontrolü sunan GROHE SmartControl yelpazesi genişletildi

GROHE Eurocube Joy Haberi

GROHE Eurocube Joy

GROHE Eurocube Joy sadece görünümü ile bile, gerçek bir tasarım klasiği. Net maskülen hatlara, dengeli ölçülere ve yüzde 100 kübik tasarıma sahip yapısı, adeta günlük olarak kullanmaya kıyamayacağınız kadar güzel olan bu batarya yelpazesinin mimari prestijini ortaya koyuyor. Ayrıca, GROHE FeatherControl ile ultramodern ve rahat joystick kullanım bu eşsiz tasarım ürününü benzersiz ölçüde hassas ve uzun ömürlü hale getiriyor. Eurocube Joy, popüler kübist Eurocube stilinin başarı hikayesini sürdürerek yelpazeye yerden küvet bataryalarının yanı sıra lavabo, küvet ve duşlar için joystick kontrolü de ekliyor.


En iyi haliyle kübizm

Batarya yelpazesi, yüksek kaliteli kübik tasarımda en üst noktayı temsil ediyor. Hassas kenarlar ve kusursuz yüzeyler tasarıma netlik sağlıyor. Tutarlı kare hatlar, kumanda kolu ve kaldırma çubuğunda bile kendini gösteriyor. GROHE FeatherControl Joystick teknolojisine...