günışığı konakları telefon

günışığı konakları telefon

Günışığı Konakları'nda son 29 villanın satışı devam ediyor. 570 metrekare villa 850 bin dolardan satışa sunuluyor...

Günışığı Konakları'nda 850 bin dolara 520 metrekare!

Farklı ve doğayla barışık bir yaşam tarzını tercih edenlerin vazgeçemeyeceği Günışığı Konakları değişik spor aktivitelerinden alışveriş imkanına kadar birçok olanağı konuklarına sunuyor. Vadi içinde göl ve deniz manzarasına hakim konumda hayata geçirilen

Günışığı Konakları iletişim ve adres bilgileri!

Toplam 265 bin 838 metrekare arazi alanı üzerinde hayata geçirilen Günışığı konakları iletişim ve adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor...

Günışığı Konakları nerede?

Büyükçekmece'de hayata geçirilen Günışığı Konakları nerede , iletişim bilgileri ve proje detayları haberimizin içerisinde yer alıyor...

Gümüş Konakları Emlak Yatırım Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gümüş Konakları Emlak Yatırım Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed I.M. Alzarah tarafından kuruldu.

Validebağ Konakları'nda 84 ay 0 faizde son gün!

Validebağ Konakları'nda 84 ay 0 faizde son gün.. Faiz kampanyası bugün sona eren Validebağ Konakları'nda satışlar devam ediyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Güneysu Konakları'nı inceledi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı Güneysu Konakları inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Büyükçekmece Günışığı Konakları'nda 3.2 milyon TL'ye satılık villa!

T.C. İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Avcılar Uygulama Grup Müdürlüğü, İstanbul İli Büyükçekmece İlçesi'nde bulunan Günışığı Konakları içerisinde yer alan D tipi villayı satışa çıkardı. 18 Ağustos Perşembe günü ihale edilecek taşınmazın bedeli 3 milyon 212 bin TL olarak belirlendi.

Bursa Gölpark Konakları'nda fiyatlar 380 bin TL'den başlıyor!

Umi İnşaat tarafından inşa edilen proje Bursa İl'i İnegöl İlçe'sinde inşa ediliyor. Proje 128 adet daireden oluşuyor. Bursa Gölpark Konakları'nda fiyatlar 380 bin TL'den başlıyor.

Sakarya Serdivan Gölbaşı Konakları'nın inşaatı başladı!

Serdivan sırtlarında,Sapanca Gölü manzarasına hakim, Sakarya’nın mimari ve estetik görüntüsüne uygun Serdivan Gölbaşı Konakları inşaata başladı… Projede 252 daire ve panoramik Sapanca Gölü manzarası bulunuyor.

Başiskele Doğantepe Semt Konağı açılışa gün sayıyor!

Başiskele Belediyesi tarafından yapılan semt konaklarının biri daha Doğantepe mahallesinde yükseliyor.Yukarı Doğantepe mevkinde inşaatına başlanan semt konağını yaklaşık 1 ay sonra hizmete açılmak için gün sayıyor.

2004 yılında Merit Life Göl Konakları satışa sunulmuş!

2004 yılında Ataşehir'de 52 dönüm arazi üzerinde kurulan Merit Life Göl Konakları satışa sunulmuş. 17 blok, 15 villa olmak üzere toplam 377 birimden oluşan sitedeki konutlar 86 milyar liradan başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

Mesut Yılmaz Göl Konakları'ndan villa aldı!

Büyükçekmece Karaağaç Köyü’nde yapımına başlanan ve tamamen ağaç malzemeden Amerikan tarzı yapılan ‘Göl Konakları’ ilk misafirlerini ağırladı.Mesut Yılmaz’ın projeyi çok beğendiği ve bir villa satın aldığı belirtildi.

İzmir Gültekin Konakları' nda fiyatlar 300 bin TL' den başlıyor!

Mehmet Gültekin İnşaat tarafından hayata geçirilen İzmir Gültekin Konakları projesinde toplam 64 adet daire bulunuyor. Projedeki daireler 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. İzmir Gültekin Konakları' nda fiyatlar 300 bin TL' den başlıyor.

Günışığı Konakları'nda icradan 3 milyon TL'ye satılık villa!

Büyükçekmece 2. İcra Dairesi; Büyükçekmece İlçesi, Karaağaç Köyü'ndeki Günışığı Konakları'nda yer alan B tipi villayı satışa çıkarıyor. Villanın toplam bedeli 3 milyon TL olarak belirlendi.

Büyükçekmece Gün Işığı Konakları'nda 2 milyon 400 bin TL'ye icradan satılık villa!

İstanbul İli Büyükçekmece İlçesi Gün Işığı Konakları'nda yer alan 915 metrekare yüzlçümüne sahip olan villa Büyükkçekmece 1. İcra Dairesi tarafından 25 Aralık 2014 günü saat 14:30 ile 14:40 arasında ihale ediliyor.

Gül İnşaat'tan Anneler Günü'ne özel 10 bin liralık hediye çeki!

Gül İnşaat, Anneler Günü için Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları'ndan daire satın alan tüm annelere ve geleceğin anne adaylarına, yeni evlerinin mobilya alışverişinde kullanabilecekleri 10 bin TL değerinde hediye çeki veriyor...

günışığı konakları telefon Haberi

günışığı konakları telefon


Güvensa Yapı imzası taşıyan Gün Işığı Evleri Büyükçekmece'de hayata geçiriliyor. Günışığı projesi 263 bin metrekare arsa alanına sahip. Büyükçekmece Günışığı Konutları'nda fiyatlar 850 bin dolar ile 1 milyon 300 bin dolar arasında değişiyor.   


Büyükçekmece Günışığı Evlerin'de toplam 121 villa yer alıyor. Her biri 3 kattan oluşan konaklar 570, 650 ve 950 metrekarelik alternatifiyle 1.5 ile 3 dönüm arazi üzerinde konumlanıyor. 
Günışığı Konakları'nda villa fiyatları,


520 metrekare villalar 850 bin dolardan,

570 metrekare villalar 980 bin dolardan,

700 metrekare villalar 1 milyon 50 bin dolardan,

1000 metrekare villalar 1 milyon 300 bin dolardan satışa sunuluyor. 


Günışığı Evleri'nden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Güvensa...