günışığı villaları ödeme planı

günışığı villaları ödeme planı

Güvensa Yapı projesi Günışığı Konakları Büyükçekmece'de fiyatlar 850 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 30 peşinat ödeyerek geri kalan tutar için banka kredisi kullanabiliyor...

Günışığı Konakları Büyükçekmece'de villalar 850 bin dolar!

Günışığı Konakları Güvensa Yapı projesi olarak İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece bölgesinde konumlanıyor. Büyükçekmece Günışığı Konakları'nda villalar 850 bin dolardan satışa sunuluyor. Projede konut teslimleri hemen gerçekleşiyor...

Büyükçekmece Günışığı Konakları projesinde 850 bin dolara villa!

Villaların 850 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Günışığı Konakları projesi, İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece bölgesinde hayata geçiriliyor. Projede yer alan villaların satış süreci devam ediyor...

DASK'ın hasar ödeme gücü 40 milyar liraya yükseltildi!

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) Başkanı Türker Gürsoy, DASK'ın hasar ödeme gücü 40 milyar liraya yükseltildiğini söyledi.

Emlak Konut GYO erken ödeme kampanyası için son 7 gün!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) erken ödeme kampanyası Mart ayı itibariyle başladı. Borcun tamamının kapatılması halinde yüzde 20 oranında indirimin yapıldığı kampanya için son 7 gün...  

Emlak Konut GYO erken ödeme kampanyası 10 gün sonra bitiyor!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) erken ödeme indirim kampanyası 2020 Mart ayı itibariyle başladı. Borcun tamamının kapatılması durumunda yüzde 20 oranında indirimin yapıldığı kampanya 10 gün sonra sona eriyor. Kampanya kapsamında tam 57 proje bulunuyor. 

Emlak vergisi son ödeme günü 2016!

Tüm gayrimenkul sahiplerini ilgilendiren emlak vergisi için ödeme dönemi devam ediyor. Ödemeler için mükellefler bağlı olunan ilçe belediyesine gidebiliyor. Peki, emlak vergisi son ödeme günü 2016 ne zaman?

Emlak vergisi 2. taksit son ödeme günü ne zaman?

Emlak vergisi, gayrimenkuller için her sene ödeniyor. Verginin 2. taksit ödemeleri ise Kasım ayı itibariyle başladı. Peki, emlak vergisi 2. taksit son ödeme günü ne zaman?

Emlak vergisi en son ödeme günü 2015!

Emlak vergisi, 1319 sayılı kanun gereğince Türkiye sınırları içerisinde yer alan tüm taşınmaz mallar için ödeniyor. Verginin ikinci taksitleri Kasım'da ödeniyor. Peki, emlak vergisi en son ödeme günü 2015 ne zaman?

Konut kredisi ödeme günü değişikliği yapılabilir mi?

Konut kredisi, satın alınmak istenen konutun teminat altına alınması şartıyla verilen kredi türü oluyor. Tüketiciler kredi sürecinde bazı hak ev sorumluluklara sahip olmuş oluyor. Peki, konut kredisi ödeme günü değişikliği yapılabilir mi?

TOKİ Siirt Merkez Evren Mahallesi son başvuru günü!

TOKİ Siirt Merkez Evren Mahallesi Evleri'nde başvurular sırasında 1.000 TL ödeme yapılıyor. TOKİ Siirt Merkez Evren Mahallesi son başvuru günü 16 Eylül 2015 olarak belirlendi.

Gelir Vergisi ödemelerinde son 4 gün!

Gelir Vergisi'ne ilişkin ikinci taksit ödeme süresi 31 Temmuz Cuma günü sona erecek.Gelir Vergisi'nin ikinci taksitlerinin ödeme süresinin 31 Temmuz'da sona ereceği belirtildi.

TOKİ Manisa Salihli Durasıllı 2. Etap son başvuru günü!

Başvuru bedeli olarak 4 bin TL ödeme yapılan TOKİ Manisa Salihli Evleri'nde 472 konut satışa sunuluyor. TOKİ Manisa Salihli Durasıllı 2. Etap son başvuru günü 30 Temmuz 2015 olarak belirlendi.

Ritim İstanbul kampanyası için bugün son gün!

Dumankaya İnşaat imzası ile yükselen Ritim İstanbul kampanyası için bugün son gün. Dairelerin alanları 43 ile 356 metrekare arasında değişiklik gösteren projede 2 bin 675 TL taksitle ödeme yapılabiliyor.

Ritim İstanbul kampanyasında son gün 19 Temmuz!

Dumankaya İnşaat imzası ile yükselen Ritim İstanbul kampanyasında son gün 19 Temmuz. Peşinatsız ödeme yapılabilen projede banka kredisi ile vade imkanı sunuluyor.

Kocaeli Çayırova TOKİ başvuruları için yarın son gün!

Aylık taksitlerin 1.036 TL'den başladığı Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları'nda 18 bin 648 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Kocaeli Çayırova TOKİ başvuruları için yarın son gün.

günışığı villaları ödeme planı Haberi

günışığı villaları ödeme planı

İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece'de inşa edilen  Günışığı Konakları toplam 121 adet villadan meydana geliyor. 
Büyükçekmece Günışığı Konakları Güvensa Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projede yer alan villalar 1,5 ile 3 dönüm arazi üzerinde konumlanıyor.


3 katlı olarak tasarlanan Günışığı Villaları'nda konut fiyatları 850 bin dolardan başlıyor. Büyükçekmece Günışığı Villaları'nın alan büyüklükleri 570 ile 950 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.
Günışığı Konakları fiyat...