Günyüzü İnşaat Büyükçekmece projesi

Günyüzü İnşaat Büyükçekmece projesi

Günyüzü İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş'nin Büyükçekmece'deki AVM projesinde kapasite artışına gidildi.

Aktüre İnşaat Büyükçekmece Emlak şubesi açıldı!

Aktüre Otomotiv Nakliyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Emlak Şubesi 30 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Günyüzü İnşaat Beylikdüzü projesinde kapasite artışı!

Günyüzü İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş'nin Büyükçekmece'deki AVM projesinde kapasite artışına gidildi.

Aksa İnovatif İnşaat Sanayi Ve İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Şubesi açıldı!

Aksa İnovatif İnşaat Sanayi Ve İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Şubesi bugün 20 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Swiss İnşaat Turizm Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ticaret Anonim Şirketi Büyükçekmece İstanbul Şubesi açıldı!

Swiss İnşaat Turizm Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ticaret Anonim Şirketi Büyükçekmece İstanbul Şubesi 50 bin TL sermaye ile bugün açıldı.

Demir İnşaat'tan Büyükçekmece'de 584 konutluk proje!

Demir Grup Yapı İnşaat, Büyükçekmece'de 584 konutluk proje inşa etmeye hazırlanıyor. Ticari birimlerin de yer alacağı proje Aralık 2022'de tamamlanacak..

Demir İnşaat, Büyükçekmece sponsorluğunu 1 yıl uzattı!

Demir İnşaat, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekibi ile olan isim sponsorluk sözleşmesini uzattı.

Demir İnşaat Albatros Parkı'na rezidans ve otel yapacak!

Demir İnşaat, Büyükçekmece’de yer alan Albatros Parkı'na Suudi Arabistan, Katar ve Yemenli (SQY Investment Group) ortaklarıyla birlikte rezidans ve turizm projesi inşa edecek. Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, konuyla ilgili konuştu...

Gül İnşaat Büyükçekmece teslimleri ne zaman?

Gül İnşaat Büyükçekmece Projesi 22 katlı üç blok ve 15 katlı bir blok olarak planlandı. 30 bin 660 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede toplam 776 daireye yer veriliyor...

Gül İnşaat Büyükçekmece teslim tarihi!

Toplam 776 konut ve 160 ticari birimden meydana gelen Gül İnşaat Büyükçekmece projesi 30 bin 660 metrekare alanda inşa ediliyor. Gül İnşaat Büyükçekmece teslim tarihi haberimizin içinde yer alıyor.

Gül İnşaat Büyükçekmece projesi!

Gül İnşaat Büyükçekmece projesi 776 konut ve 160 ticari birimden meydana geliyor. Proje Kaya Millenium İş Merkezi'nde 200 metre mesafede konumlandırılıyor.

Gül İnşaat Büyükçekmece projesinde 776 konut, 160 dükkan yolda!

Gül İnşaat Büyükçekmece'de 776 konut ve 160 dükkandan oluşan yeni konut projesine hazırlanıyor...

Özyurtlar 1CoastalCity’de teslimler 31 Mart’ta başlıyor!

Özyurtlar İnşaat, Büyükçekmece Gürpınar'da inşa ettiği 1CoastalCity’i teslim etmeye hazırlanıyor. Hemen teslim hemen tapu fırsatı, bu kez 1CoastalCity için 240 bin TL’den başlayan fırsatlarla devam ediyor.

Demir İnşaat'tan 20 yıl vadeli konut kampanyasına destek!

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı Onursal Başkanı ve Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, KONUTDER, Emlak Konut GYO ve GYODER 20 yıl vadeli kampanyayı değerlendirdi.

Günyüzü İnşaat Büyükçekmece projesi

Günyüzü İnşaat Büyükçekmece projesi Günyüzü İnşaat Büyükçekmece projesi

Günyüzü İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş'nin İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece'de hayata geçireceği yeni projesinde kapasite artışına gidildi.

Büyükçekmece Cumhuriyet mahallesi 297 ada, 2 parselde inşa edilecek olan projenin yatırım bedeli 29 milyon 760 bin 60 TL olarak belirlendi.

30 bin 660 metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek olan Günyüzü İnşaat Büyükçekmece projesinde 776 adet ve 35 bin metrekare kapalı alana sahip AVM yer alıyordu.

Projede yapılacak olan değişiklikle; 35.000 metrekare kapalı alana sahip AVM (160 adet ticarethane) projesini 49 bin 806 metrekare kapalı alana sahip AVM (256 Adet ticarethane) çıkarılacak. 776 adet olan konut sayısı da 760 adete...