Hak Mühendislik İnşaat Taahhüt Dekorasyon

Hak Mühendislik İnşaat Taahhüt Dekorasyon

Hak Mühendislik İnşaat Taahhüt Dekorasyon Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Erdal Demir, Memet Atmaca tarafından 12 bin TL'lik sermaye bedeli ile 27 Mayıs'ta kuruldu.

MR Mühendislik İnşaat ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MR Mühendislik İnşaat ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi, Mesut Yılmaz, Rıza Eksil tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 13 Kasım'da Büyükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi'nde kuruldu.

Kaleiçi Mimarlık Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kaleiçi Mimarlık Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Fatih Gökkaya tarafından 350 bin TL'lik sermaye ile 12 Kasım 2014 tarihinde Ümraniye, Şerifali Mahallesi, Çetin Caddesi'nde kuruldu.

Didi Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Didi Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Yalçın Özcihan tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 10 Kasım'da Ümraniye, Atatürk Mahallesi, Çavuşbaşı Caddesi, Papatya Sokak'ta kuruldu.

Nes Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nes Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Serkan Şensoy, Hüseyin Emre Yazıcılar, Nalan Yıldız tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 6 Kasım'da kuruldu.

Alkas Yapı Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alkas Yapı Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Şakir Kağanoğlu, İlkay Şen tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 31 Ekim'de Ümraniye'de kuruldu.

Çevre Boyut Danışmanlık İş Sağlığı Güvenliği Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çevre Boyut Danışmanlık İş Sağlığı Güvenliği Mühendislik İnşaat Araç Kiralama Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Uğur Özbulut, İlker Alkan, Vahit Özdemir tarafından 28 Ekim'de kuruldu.

Eğilim Ulaşım Altyapı Sistemleri Madencilik Mühendislik İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Eğilim Ulaşım Altyapı Sistemleri Madencilik Mühendislik İnşaat Anonim Şirketi, Hasan Sekücü Müdürlüğü'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 24 Ekim'de Ataşehir, İnönü Mahallesi, Kartal Caddesi'nde kuruldu.

Kiltaş Zemin Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kiltaş Zemin Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Sülhattin Karaçavuşoğlu, tarafından 360 bin TL'lik sermaye bedeli ile 2014 yılında kuruldu.

IOT Vito Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!

IOT Vito Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Anonim Şirketi, Ashwini Kumar Venkatesh, Dharmendra Pratap Singh, Ali Vedat İrdelp tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 22 Ekim'de kuruldu.

OBG Mühendislik İnşaat Nakliye Endüstriyel Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

OBG Mühendislik İnşaat Nakliye Endüstriyel Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Sadegh Ghorbanzadeh, Yusuf Kenan Dinç, Serkan Yiğit Önalan tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Betulace Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Mobilya Gıda ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Betulace Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Mobilya Gıda ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Ömer Çakmak tarafından 20 bin TL'lik sermaye bedeli ile 21 Ekim'de Ümraniye'de kuruldu.

Dima Mühendislik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Dima Mühendislik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Yusuf Zobi Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 60 bin TL'lik sermaye ile 20 Ekim'de Sancaktepe, Sarıgazi Mahallesi'nde kuruldu.

GN Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

GN Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Bülent Güney, Sibel Güney tarafından 200 bin TL'lik sermaye bedeli ile 20 Ekim'de kuruldu.

Hak Mühendislik İnşaat Taahhüt Dekorasyon

Hak Mühendislik İnşaat Taahhüt Dekorasyon Hak Mühendislik İnşaat Taahhüt Dekorasyon

Hak Mühendislik İnşaat Taahhüt Dekorasyon Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Erdal Demir, Memet Atmaca tarafından 12 bin TL'lik sermaye ile 27 Mayıs'ta kuruldu.


Hak Mühendislik İnşaat Taahhüt Dekorasyon Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1.      Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2.      Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. 3.    ...