Hazal Kaya ve Ali Atay yangın

Hazal Kaya ve Ali Atay yangın

Oyuncu çift Hazal Kaya ve Ali Atay’ın Zekeriyaköy’de yer alan evi yandı. Talihsiz olaydan sonra Kaya annesinin evinde kalmaya başladı.

Net Assist Hasar Onarım Limited Şirketi kuruldu!

Net Assist Hasar Onarım Limited Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeli ile Emre Kaya ve Serhat Güney ortaklığında kuruldu.

Demirkaya Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demirkaya Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Engin Kaya ve Mustafa Aydemir ortaklığında kuruldu.

Votorantim Cimentos, Polat Beton'un tesislerini devralıyor!

Votorantim Cimentos, Ankara merkezli Polat Beton'un Ankara Sincan, Kayaş, ve Gölbaşı hazır beton tesislerini kiralama yoluyla devralıyor.

Alçağ Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alçağ Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Alican Kaya ve Çağdaş Çiftçi ortaklığında kuruldu.

Hs Tuzla Yapı İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Hs Tuzla Yapı İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Tuzla'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Kaya ve Sedat Tokatcı ortaklığında kuruldu.

Mihenk Yatırım İnşaat Ve İlaç Kimya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Mihenk Yatırım İnşaat Ve İlaç Kimya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Silivri'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Yahya Kaya ve Osman Kaya ortaklığında kuruldu.

Grand Meva Turizm Otelcilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Grand Meva Turizm Otelcilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 2 milyon TL sermaye bedeli ile Atik Kaya ve Hüseyin Karaköse ortaklığında kuruldu.

Bess Grup Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bess Grup Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Erdem Özcan, Kadir Bulut Kaya, Salih Can Kaya ve Sinan Çiftçi ortaklığında kuruldu.

Okkaya Yapı İnşaat Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Okkaya Yapı İnşaat Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Kübra Kaya ve Oğuzhan Kaya ortaklığında kuruldu.

Barisan İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barisan İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Pendik'te 8 milyon TL sermaye bedeli ile Halit Kaya ve Dilara Kaya ortaklığında kuruldu.

Hangar Havacılık Anonim Şirketi kuruldu!

Hangar Havacılık Anonim Şirketi Beyoğlu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Meriç Burak Kaya ve Doruk Kaya ortaklığında kuruldu.

Hazal Kaya bir senede üç defa taşındı! 

Hayalindeki eve bir türlü kavuşamayan Hazal Kaya, son yaptığı paylaşımda bir sene içerisinde üç defa taşındığını dile getirdi. 

Bent Sanayi İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Bent Sanayi İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Şenol Kaya ve Çağrı Deniz Üçüncü ortaklığında kuruldu.

Hazal Kaya ve Ali Atay yangın Haberi

Hazal Kaya ve Ali Atay yangın

Posta'da yer alan habere göre; Ali Atay’la evli oyuncu Hazal Kaya’nın Zekeriyaköy’deki evinde yangın çıktı. Oyuncu Ali Atay çekimdeyken evde tek başına olan güzel oyuncu kısa süreli bir panik yaşadı.

Hazal kaya ve bebeğinin sağlık durumu iyi

Talihsiz olayın ardından Kaya annesinin evinde kalmaya başladı. 8 aylık hamile olan Hazal Kaya'nın ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Hazal Kaya'nın bebek odası 3 Moms’a...