Helikon Otelcilik Turizm ve İnşaat

Helikon Otelcilik Turizm ve İnşaat

Helikon Otelcilik Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Özmen tarafından 40 bin TL'lik sermaye ile 24 Mayıs'ta kuruldu.

Deniz Köşk Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Deniz Köşk Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Selim Kuşbey tarafından kuruldu.

Hera Suit Otelcilik Turizm Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hera Suit Otelcilik Turizm Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Vedat Ekmekci tarafından kuruldu.

Masro Otelcilik Turizm Seyahat Organizasyon Medya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Masro Otelcilik Turizm Seyahat Organizasyon Medya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar2da 400 bin TL sermaye bedeli ile Engin Şen ve Osams Zeinhom H aly ortaklığında kuruldu.

Verde Otelcilik Turizm ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Verde Otelcilik Turizm ve Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Gün tarafından kuruldu.

Nostalji Otelcilik Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Nostalji Otelcilik Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şile'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Barış Alkan ve Mehmet Ali Geçer ortaklığında kuruldu. 

By İs Otelcilik Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

By İs Otelcilik Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile İlknur Tataroğlu tarafından kuruldu.

Sng Otelcilik Turizm Yatırımları İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!  

Sng Otelcilik Turizm Yatırımları İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Nazif Gönen ve Salim Gönen ortaklığında kuruldu.

Mitte Otelcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! 

Mitte Otelcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Barış Erdoğdu tarafından kuruldu.

Çetin Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Çetin Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Masum Çetin ve Şerif Çetin ortaklığında kuruldu.

Doha Otelcilik Turizm İşletme Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Doha Otelcilik Turizm İşletme Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Celil Ceylan tarafından kuruldu.

Çizmeciler Otelcilik Turizm Taşımacılık Emlak İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!  

Çizmeciler Otelcilik Turizm Taşımacılık Emlak İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Sultanbeyli'de 2 milyon 200 bin TL sermaye bedeli ile Nedim Çizmeci tarafından kuruldu. 

Kuzeyli Otelcilik Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Kuzeyli Otelcilik Turizm Limited Şirketi bugün Fatih'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Ali Sevinç tarafından kuruldu. 

Roya Otelcilik Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Roya Otelcilik Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Hamza Toprak tarafından kuruldu. 

Helikon Otelcilik Turizm ve İnşaat

Helikon Otelcilik Turizm ve İnşaat Helikon Otelcilik Turizm ve İnşaat

Helikon Otelcilik Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Özmen tarafından 40 bin TL'lik sermaye ile 24 Mayıs'ta kuruldu.

Helikon Otelcilik Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Ümraniye, Yamanevler Mahallesi, Küçüksu Caddesi,...