28 / 06 / 2022

hortumsan fabrika satışı

hortumsan fabrika satışı

Sıkı durun. Az sonra günün en komik haberini okuyacaksınız. Hortumcularla mücadelesiyle bilinen TMSF Hortumsan'ı 7 Eylül'de ihaleyle satacak

Gaziantep'te 42.7 milyon TL'ye icradan tek katlı prefabrik fabrika satışa çıkarıldı!

Gaziantep İcra Dairesi Müdürlüğü  Gaziantep ili, Şehitkamil ilçesi, Dülük Mah./Köy. 135 ada 13 parselde yer alan tek katlı prefabrik fabrika ve arsası nitelikli taşınmaz 42 milyon TL'den satışa çıkarıldı...

Ankara Halk Ekmek fabrika satış mağazası proje yarışması düzenliyor!

Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası A.Ş Genel Müdürlüğü yeni açılacak olan fabrika satış mağazası için fabrika satış mağazası proje yarışması düzenliyor. Hazırlanan projeler en geç 10.02.2016 Çarşamba günü teslim edilecek.

Oral Et, fabrika satış mağazasını Erzurum'da hizmete açtı!

Açılış törenine, MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, STK başkanları ve davetliler katıldı.

Konya Karatay'da 17 milyon TL'ye satılık fabrika!

Meram Vergi Dairesi Müdürlüğü tarafından Konya İli, Karatay İlçesi'nde bulunan fabrika satışa çıkarıldı. Söz konusu taşınmazın toplam bedeli 17 milyon TL olarak belirlendi.

Düzce'de icradan 3.2 milyon TL'ye satılık fabrika!

Düzce 5. İcra Dairesi tarafından Düzce İli, Merkez İlçesi'nde bulunan fabrika satışa çıkarıldı. Söz konusu taşınmazın toplam bedeli 3 milyon 200 bin 328 TL olarak belirlendi.

TMSF Diyarbakır'da fabrika satıyor! 18 milyon TL!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu 2.Daire Başkanlığı tarafından Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde bulunan fabrika 6 Temmuz 2015 günü saat 14:00 ile 14:05 arası ihaleye çıkarılıyor.

Muş İl Özel İdaresi'nden 8.2 milyon TL'ye satılık fabrika!

Muş İl Özel İdaresi İl Encümen Başkanlığı tarafından; Muş 'un Merkez ilçesinde bulunan fabrika satışa çıktı. Taşınmazın ihalesi, kapalı teklif usulüyle yapılacaktır.

Sincan'da icradan 2 milyon 375 bin TL'ye fabrika!

Ankara Batı 2. İcra Dairesi Sincan'da 2 milyon 375 bin TL'ye fabrika satışa çıkardı. 7 bin 200 metrekare alana sahip olan fabrikanın satışı açık artırma suretiyle yapılacak.

Sakarya Geyve'de icradan 4.3 milyon TL'ye satılık fabrika!

Sakarya Geyve'de yer alan fabrika satışa çıkıyor. Toplam bedeli 4 milyon 319 bin 689,46 TL olarak belirlenen fabrikanın ihalesi 6 Kasım 2014 olarak belirlendi.

Çorum'da Taç Fabrika Satış Mağazası açıldı!

TAÇ’ ın Çorum’daki ilk mağazası, Mimar Sinan Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı ’nda kapılarını açtı. Çorumluların yoğun ilgi gösterdiği açılışta, ziyaretçilere çok özel fırsatlar da sunuldu.

AED Teknik Makine OSTİM'de fabrika satın aldı!

OSTİM'de büyük bir fabrika binası satın aldıklarını belirten Genel Müdür Hakan Terzi, stok yapma imkanı da veren yeni fabrikada yeni tezgahlar kullanarak tüm taleplere cevap verecek hale geldiklerini söyledi...

Kocaeli'de 1 milyon 884 bin 978 liraya fabrika!

Kocaeli 2. İcra Müdürlüğü tarafından bugün gazeteye verilen ilana göre Kocaeli 2. İcra Müdürlüğü Kocaeli'de 1 milyon 884 bin 978 liraya fabrika satıyor. Gayrimenkulün satışı 3 Mart 2014 günü yapılacak...

Yenibosna'da 3 milyon 608 bin 887 liraya fabrika!

İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Yenibosna'da yer alan bir fabrika satışa çıkıyor. Bakırköy 18. İcra Dairesi tarafından satışa sunulan gayrimenkulün bedeli 3 milyon 608 bin 887 lira olarak belirlendi...

hortumsan fabrika satışı Haberi

hortumsan fabrika satışı

Hortumcularla mücadelenin sembol ismi TMSF tarihinin en ilginç satışına hazırlanıyor. TMSF Hortumsan adlı fabrikayı 7 Eylül'de gerçekleştireceği ihaleyle satacak.


Peki bu neden bir emlak sitesini ilgilendiriyor? Çünkü her ne kadar bir varlık satışı da olsa aslında bir gyrimenkul satışı. Hortumsan'ın Halkalı Basın Ekspres yan Yol'da 8 bin 761 metrekare arsası bulunuyor. Tahmini bedeli 8 milyon 500 bin YTL:...