Hussain Mohammed A Alsharif

Hussain Mohammed A Alsharif

Alamına İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Amına Al Mazloom, Hussain Mohammed A Alsharif tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 5 Şubat'ta kuruldu.

Ababil İnşaat Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Ababil İnşaat Gayrimenkul Limited Şirketi Şişli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile K. Mohammed A. Al-Attiya tarafından kuruldu. 

Arap Turkish Ata Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arap Turkish Ata Turizm Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed A.M. Hetari ve Yahya Ahmed S. Awdi ortaklığında kuruldu.

Falcon Emlak İnşaat Danışmanlık İthalat ve İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Falcon Emlak İnşaat Danışmanlık İthalat ve İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli Abdullah A.M Al-Ameri ve Mohammed A.M. Al-Ameri ortaklığıyla kuruldu...

Rotana İstanbul Turizm Gıda İnşaat Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rotana İstanbul Turizm Gıda İnşaat Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed A.M. Mohammedkamal tarafından kuruldu. 

New Global Turizm Limited Şirketi kuruldu!

New Global Turizm Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Fevzi Özcan, Saleh A.M. Al-Dharhanı, Qasem M.Y. Abdulqawı ve Mohammed A.A.   Al-Tahamı ortaklığında kuruldu. 

Jumeirah Lake Towers'a Bodrum Restaurantı!

Şeyh Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktum, Bodrum’a hayran kaldı ve Jumeirah Lake Towers’ta Bodrum Restaurantı açıldı...

Saja World Emlak Turizm Gıda Kargo İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saja World Emlak Turizm Gıda Kargo İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 102 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed A Alamrı, Mohammad Abuassonon ve Saleh Alshbakı ortaklığında kuruldu. 

Friends Cafe ve Restaurant Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Friends Cafe ve Restaurant Ticaret Limited Şirketi Mohammed A.M. Albalawı ve Wıssam Mahmoud Yousef Ahmad ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Birleşmiş Grup İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Birleşmiş Grup İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi Mohammed A. K. Erjalıa, H. A. M. mohammed Hamam, Walıd A. M. Shaban, Modather M. A. Aburejelıa ve Mohannad M. A. Abu Eageıla ortaklığında 600 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Al Amin Mimarlık Mühendislik İnşaat Madencilik İhracat İthalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Amin Mimarlık Mühendislik İnşaat Madencilik İhracat İthalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Mohammed A.M Alnajjar tarafından 1 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.

A Plus Marble İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus Marble İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece’de 20 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed Nazmi tarafından kuruldu.

Slm Gayrimenkul Yatırımları Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Slm Gayrimenkul Yatırımları Ve Danışmanlık Anonim Şirketi 3 milyon 300 bin TL sermaye ile bugün S. Mohammed A A Al- Mohannadı imzasıyla kuruldu.

Simo İnşaat Tekstil Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Simo İnşaat Tekstil Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 1 milyon TL sermaye ile bugün Menduh Bozan, S. Abdalrahman Mohammed Al-Amdi ve I. Mohammed A Alageely imzasıyla kuruldu.

Hussain Mohammed A Alsharif

Hussain Mohammed A Alsharif Hussain Mohammed A Alsharif

Alamına İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Amına Al Mazloom, Hussain Mohammed A Alsharif tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 5 Şubat'ta kuruldu. 


Alamına İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; inşaat taahhüt ve müteaahhitlik işleri yapmak resmi ve özel inşaatlar yapmak.


Alamına İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Esenyurt, Rayana Residence, A1 Blok Kat:12 Daire:105 2....