İlami Ayaz

İlami Ayaz

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın, Kocaeli Başiskele ilçesine bağlı Kullar Mahallesi'nde yer alan 370 metrekarelik arsanın özelleştirilmesi ihalesine 110 bin TL teklif İlami Ayaz tarafından verildi...

Lygos İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lygos İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İlami Ayaz, Yakup Sağlık tarafından 20 bin TL'lik sermaye bedeli ile 16 Temmuz 2013 tarihinde kuruldu

Andra Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Andra Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Cantekin Büyük, Mehmet Büyük, Muhammet Şeref ve Semih Ayaz ortaklığında kuruldu.

Havalimanı işletmelerine kira desteği gözden geçirilmeli!

Cumhurbaşkanlığı’nın özel terminal işletmelerinin yıllık kiralama ücretlerini erteleme kararının olumlu, fakat yetersiz olduğunu dile getiren YDA Havalimanı Yatırım ve İşletme Genel Müdürü Cengiz T. Ayaz, “Karar gözden geçirilmeli” dedi.

Ayaz Promosyon Reklam İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ayaz Promosyon Reklam İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Ayaz tarafından kuruldu.

Ayaz Toplu Konut Elektrik Mekanik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ayaz Toplu Konut Elektrik Mekanik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Özgür Ayaz tarafından kuruldu.

Royal Qent Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!

Royal Qent Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ömer Kara ve Gürcan Ayaz ortaklığında kuruldu.

Dione İnşaat Taahhüt Demir Çelik Malzemeleri Limited Şirketi kuruldu!

Dione İnşaat Taahhüt Demir Çelik Malzemeleri Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Turan Ayaz tarafından kuruldu.

Eym Int İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Eym Int İnşaat Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Metin Taş, Muhammet Esat Nuhoğlu, Mehmet Edip Demir ve Yaşar Ayaz ortaklığında kuruldu.

İstanbul Tr Gayrimenkul Emlak Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Tr Gayrimenkul Emlak Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Halime Ayaz tarafından kuruldu.

Naba Taahhüt İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Naba Taahhüt İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Nazım Ayaz tarafından kuruldu.

Mill Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Mill Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile mohamad Marquise ve Taber Al-Lami ortaklığında kuruldu.

Yay Vinç Platform Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yay Vinç Platform Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Yaşar Kılıç ve Yusuf Ayaz ortaklığında kuruldu.

TOKİ'den İzmir Karabağlar'a okul müjdesi!

İzmir İli Karabağlar İlçesi Duğrallar 32 Derslikli Okul, Vali Nevzat Ayaz 32 Derslikli Okul ve Konak İlçesi Başöğretmen 32 Derslikli Okul ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi yarın saat 14:00'de yapılacak.

Oek Yapı İnşaat Taahhüt Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Oek Yapı İnşaat Taahhüt Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 60 bin TL sermaye bedeli ile Emre Gören, Nuri Kerem Gören ve Osman Ayaz tarafından kuruldu.

İlami Ayaz Haberi

İlami Ayaz

TEBLİĞ


Özelleştirme İdaresi Başkanlığından:


KARAR


TARİH            : 8/12/2014


KARAR NO   : 2014/ÖİB-K-74


KONU             : Taşınmaz özelleştirilmesi


Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (İdare)’nca;


Özelleştirme kapsam ve programında bulunan tta Gayrimenkul A.Ş. (Kuruluş) 20/11/2014 tarih ve 22467 sayılı yazısına istinaden,


1. İdarece 4046 sayılı Kanun’un 4’üncü maddesinin son fıkrasına istinaden verilen satış yetkisi kapsamında, Kuruluş tarafından yapılan ihale sonucunda, İhale Komisyonunca; “Kocaeli ili, Başiskele ilçesi, Kullar Mahallesi, 2127 no.lu parseldeki 370,00 m2 yüzölçümlü taşınmazın özelleştirilmesi ihalesinde 110.000.- TL (Yüzonbintürklirası) bedelle en yüksek teklifi veren İlami AYAZ’a İhale Şartnamesi çerçevesinde satılmasına, İlami AYAZ’ın sözleşmeyi imzalamaktan imtina etmesi veya diğer yükümlülükleri yerine getirmemesi halinde, geçici teminatının Kuruluş lehine irat kaydedilmesine ve ihalenin iptaline” şeklinde verilen kararın onaylanmasına,


2. İşbu Karar gereğinin ve...