İncek Prestij resimleri

İncek Prestij resimleri

İçerisinde 765 adet dairenin yer aldığı İncek Prestij teslim tarihi 2015 yılı olarak belirlendi. Toplam 60 bin metrekare alana sahip olan projede banka kredisi kullanmak mümkün...

Ayrıcalıklı bir deneyim: İncek Prestij!

İçerisinde; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 2 salon daire tipleri bulunan İncek Prestij'te teslimler 2015 yılında yapılacak. Projede banka kredisi kullanılıyor...

İncek Prestij satılık

Satışların devam ettiği İncek Prestij satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 2 salon olarak dizayn edildi...

İncek Prestij'de yaşam başladı!

Hayatın her alanında kusursuzluğu arayan ve ömür boyu prestij sahibi olmak isteyenler için tasarlanan proje, yıldızı parlayan İncek'te Fırat ve Dema İnşaat Ortaklığıyla yeni bir yaşam vadediyor.

İncek Prestij'de 4+1 daireler 549 bin liradan başlıyor!

Fırat Life Style ve Dema İnşaat ortaklığıyla 60 bin metrekarelik bir alana kurulan İncek Prestij projesi 765 konuttan oluşuyor.

Ankara İncek Prestij satılık!

Ankara İncek Prestij satılık daire tipleri, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 2 salon şeklinde tasarlandı.

Prestij İncek'te 549 bin TL'ye 4+1!

Çok yakında teslim edilmesi planlanan Prestij İncek'te 549 bin TL'ye 4+1 daire sahibi olmak mümkün. Projede toplam 765 adet daire bulunuyor.

Ons İncek Residence resimleri!

39 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Ons İncek Residence projesi 922 adet konuttan oluşuyor. Ons İncek Residence resimleri haberimizin içinde yer alıyor.

İncek Prestij Ankara'da 60 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor!

ANKARA’NIN önemli inşaat firmalarından Fırat ve Dema İnşaat ortaklığıyla gerçekleştirilen İncek Prestij projesi, Ankara’nın en hızlı büyüyen bölgesi İncek’te prestijli bir yatırım imkânı sunuyor.

Ankara İncek Prestij'de ödeme kolaylığı!

ANKARA'NIN önemli inşaat firmalarından Fırat ve Dema İnşaat ortaklığıyla gerçekleştirilen İncek Prestij projesi, Ankara'nın en hızlı büyüyen bölgesi İncek'te prestijli bir yatırım imkânı sunuyor.

Prestij İncek Evleri ödeme planı!

Prestij İncek Evleri ödeme planı haberimizin içerisinde yer alıyor. 60 bin metrekare alan üzerine yayılan İncek Prestij projesinde daire teslimlerinin 2015 yılı içerisinde yapılması planlanıyor...

İncek Prestij Ankara'da teslimler Aralık 2015'te!

Fırat ve Dema İnşaat'ın ortak girişimi İncek Prestij'in inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Yatırımcılar için büyük bir kâr fırsatı sağlayacak olan projenin tüm fonksiyonları 2015 yılının Aralık ayında tamamlanmış olacak.

İncek Prestij Ankara teslim tarihi

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 2 salon dairelerden oluşan İncek Prestij Ankara teslim tarihi Aralık 2015 olarak belirlendi...

İncek Prestij Konutları ödeme

İçerisinde 765 adet dairenin bulunduğu İncek Prestij Konutları ödeme planı kapsamında firma bünyesinde 48 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme imkanı sağlanıyor. Projede satışlar devam ediyor...

İncek Prestij Konutları Ankara fiyat

İncek Prestij Konutları Ankara fiyat listesine göre dairelerin başlangıç fiyatı 286 bin TL olarak belirlendi. Proje, Fırat Life İnşaat ve Dema İnşaat ortak projesi olarak yaşama geçiriliyor...

İncek Prestij satılık daire fiyatları

Konutların 2015 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanan İncek Prestij satılık daire fiyatları 286 bin TL'den başlayarak değişiyor. Proje, 60 bin metrekare alana sahip...

İncek Prestij resimleri Haberi

İncek Prestij resimleri

İncek Prestij teslim tarihi hakkında detay vermeden önce projenin diğer bilgilerine geçelim. 16 bloktan meydana gelen projede satışlar devam ediyor.


Ödemelerde banka kredisi de kullanılan Prestij İncek'te yer alan daireler;  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 2 salon olarak dizayn edildi. 


İçerisinde 765 adet dairenin bulunduğu İncek Prestij teslim tarihi 1 yıl sonra olarak belirlendi. Projede firma bünyesinde vadelendirme yapılıyor. 


60 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen İncek Prestij'in sosyal imkanları arasında; dinlenme alanları, kapalı otopark, sauna, yürüyüş yolları, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness center, buhar odası bulunuyor. 


Fırat Life-Dema İnşaat ortak projesi olarak hayata geçirilen İncek Prestij teslim tarihi 2015 yılı içerisinde olması...