Ankara İncek Prestij'de ödeme kolaylığı!

Ankara İncek Prestij'de ödeme kolaylığı! Ankara İncek Prestij'de ödeme kolaylığı!

ANKARA'NIN önemli inşaat firmalarından Fırat ve Dema İnşaat ortaklığıyla gerçekleştirilen İncek Prestij projesi, Ankara'nın en hızlı büyüyen bölgesi İncek'te prestijli bir yatırım imkânı sunuyor.

ANKARA'NIN önemli inşaat firmalarından Fırat ve Dema İnşaat ortaklığıyla gerçekleştirilen İncek Prestij projesi, Ankara'nın en hızlı büyüyen bölgesi İncek'te prestijli bir yatırım imkânı sunuyor. 60 bin metrekarelik bir alanda insş edilen İncek Prestij toplam 765 konuttan oluşuyor. 

1+1'den 6+2'ye, Yalı Loft'lardan Prestij Kule'ye kadar farklı tip ve büyüklüklerde seçenekler içeren İncek Prestij, sosyal donatılanyla da dikkat çekiyor. İncek Prestij, ev sahibi olmak isteyenlere doğayla ic ice tematik bahçeler, teras bahçeler, acık ve kapalı yüzme havuzları, tam donanımlı spor merkezleri gibi pek cok farklı özellik sunuyor. 


ÖDEME KOLAYLIĞI

İncek Prestij'te, "Bütçeni Belirle, Ödeme Planını Sec, Konutunu Al" felsefesiyle hareket ettiklerini belirten Fırat - Dema İnşaat CEO'su İsmail Mert Fırat "Konut alıcıları ve yatınmcılanna, ödeme kolaylığı sunarak; herkesi bu ayrıcalıklı projenin ayrıcalıklı ödeme koşullarından yararlanmaya ve konut sahibi olmaya davet ediyoruz" dedi. Vahdet Gazetesi