28 / 05 / 2022

ONS İncek'te ödeme kolaylığı kampanyası!

ONS İncek'te ödeme kolaylığı kampanyası!

Firma: Ons İnşaat

Proje: Ons İncek

Başkent Ankara'ya yeni nesil rezidans anlayışını getiren ONS İnşaat, ONS İncek projesindeki ödeme kolaylığı kampanyasına Ramazan Bayramı'nda da devam ediyor.Başkent Ankara'ya yeni nesil rezidans anlayışını getiren ONS İnşaat,  Ons İncek  projesindeki ödeme kolaylığı kampanyasına Ramazan Bayramı'nda da devam ediyor. Satışların hızla ilerlediği ONS İncek’ten yüzde 10 peşinatla ve 2 bin 900 TL taksitle ev sahibi olmak mümkün.


Ankara’nın en değerli bölgesi İncek’te  Ons İnşaat  tarafından hayata geçirilen ONS İncek’ten ev sahibi olmak artık çok kolay. Ankara’ya yeni nesil rezidans anlayışını getiren ONS İncek, ilk defa ev sahibi olacaklara ve geleceğe yatırım yapmak isteyen gençlere yüzde 10 peşinatla ara ödemesiz aylık 2 bin 900 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 


ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay,  ONS İncek kampanyasının bayramda da devam ettiğini açıkladı. "ONS İncek kampanyamızla ev sahibi olmak artık çok kolay. Kampanyamızla ilk defa ev alacak genç yatırımcılar başta olmak üzere  Ankara  ekonomisine de değer katacak projemize inanan yerli ve yabancı yatırımcıları harekete geçirmek istedik. 1. etaptaki sınırlı sayıdaki dairelerimiz için firma finansman gücümüzle planladığımız bu kampanyamızla yeni ev sahiplerimizi bekliyoruz. Kampanyamızda özellikle teslime kadar ara ödeme yapılmayacak olması, yatırımcıların dikkatini çekti’’ dedi.


Ankara’nın cazibe merkezlerinden İncek’te 41, 43 ve 45 katlı üç blok şeklinde yükselen ONS İncek, 39 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Satışların hızla ilerlediği 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı ONS İncek toplam 992 residence daireden oluşuyor. 15 bin m2 peyzaj alanına sahip olan ONS İncek; market, kafe, restoran, kuru temizleme, çiçekçi ve eczane gibi günlük sosyal hayatın ihtiyaçlarına cevap verecek 45 ticari alanın bulunduğu mini AVM haricinde; ev sahiplerine özel mevsimsel lastik oteli hizmeti sunan tek proje olacak.


Göl manzarasına hakim ONS İncek, 7/24 rezidans servisi kolaylığı da sağlıyor. ONS İncek’te residence daireler akıllı ev teknolojisiyle ocaktan fırına, çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden aspiratöre kadar tüm beyaz eşyaların dahil olduğu kişiye özel sesli komut sistemiyle beş yıldızlı otel konforunu yaşatıyor.Haber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı ;


Ankara'ya yeni nesil rezidans anlayışını getiren ONS İnşaat, ONS İncek projesinden konut almak isteyenlere yüzde 10 peşinatla ve 2 bin 900 lira taksitle ev satıyor. ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay, "Projemizden ev sahibi olmak artık çok kolay. Kampanyamızla ilk defa ev alacak genç yatırımcıları harekete geçirmek istedik. 1. etaptaki sınırlı sayıdaki dairelerimiz için firma finansman gücümüzle başta olmak üzere Ankara ekonomisine de değer katacak projemize inanan yerli ve yabancı yatırımla planladığımız bu kampanyamızla yeni ev sahiplerimizi bekliyoruz. Kampanyamızda özelikle teslime kadar ara ödeme yapılmayacak olması, yatırımcıların dikkatini çekti" dedi. Yeni Şafak


projeye sor