incek prestij ulaşım

incek prestij ulaşım

Sıfır faizle 48 aya kadar firma bünyesinde vadelendirme imkanı sağlanan İncek Prestij ulaşım bilgileri kapsamında projenin adresi şu şekilde: Alacaatlı Mah. 3341 Sk. No:1 İncek / Çankaya / ANKARA...

İncek Prestij satılık daireler

İncek Prestij satılık daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 2 salon olarak dizayn edildi. Projede satış süreci devam ediliyor...

İncek Prestij satılık

Satışların devam ettiği İncek Prestij satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 2 salon olarak dizayn edildi...

İncek Prestij'de 12 farklı tipte daire sunuluyor!

Yüzlerce konut projesinin devam ettiği Ankara'da bu projelerin büyük bölümüne, son dönemde hızla gelişen İncek ev sahipliği yapıyor. Bu bölgede yapılan konutların büyük bölümünün isminde İncek kullanılıyor.

İncek Prestij 19-20 Nisan'da görücüye çıkıyor! Özel fiyatlarla satışta!

Başkent Ankara’ nın en iddialı konut projelerinden İncek Prestij’ de yer alan 765 konut, 19 - 20 Nisan tarihlerinde düzenlenecek lansmanda, özel fiyatlarla satışa sunulacak.

İncek Prestij'te 284 bin lira'ya! 36 ay 0 faiz!

Her geçen yıl gelişen teknolojiyi konuta en üst düzeyde uygulamak için proje geliştirilen ve Ankara'da Mikro İnşaat tarafından inşa edilen İncek Prestij’de, akıllı ev sistemindeki ayrıntılar, konukları şaşırtıyor.

İncek Prestij'de temiz doğa evlerin içine taşınıyor!

Ankara’da “doğanın kucağında” 765 konutluk “yeni bir şehir” oluşturan İncek Prestij Projesi, konutların içi kadar ortak kullanım alanlarında da tamamen standartlara uygun, sağlıklı, çevreci yapı malzemeleri kullanarak, temiz doğayı projenin yaşam alanları

İncek Prestij daire fiyatları!

Ankara İncek Prestij projesinde 765 adet daire bulunuyor. İncek Prestij daire fiyatları henüz açıklanmadı...

İncek Prestij teslim!

İncek Prestij projesi Ankara İncek'te 57 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Ankara İncek Prestij teslim tarihi henüz belirlenmedi...

ONS İncek ev fiyatları Şubat 2018!

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yaşam standardına prestij kazandırmayı hedefleyen Ons İncek , tüm ihtiyaçlara akılcı çözümler üreterek, hayatı kolaylaştırıyor..

Eyüp'e prestij cadde müjdesi!

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, ayrıca Eyüp'ün geleceğine yön verecek, yaşam standartlarını yükseltecek yatırımlarla birlikte ulaşım ve prestij caddeler gibi hayata geçirilecek olan projeler hakkında bilgi verdi.

İncek Prestij'de yaşam başladı!

Hayatın her alanında kusursuzluğu arayan ve ömür boyu prestij sahibi olmak isteyenler için tasarlanan proje, yıldızı parlayan İncek'te Fırat ve Dema İnşaat Ortaklığıyla yeni bir yaşam vadediyor.

Malatya-Yeşilyurt yolu prestij yolu oluyor!

Malatya genelinde yaptığı yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarıyla yaşam standartlarını yükselten Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya’nın önemli ulaşım akslarından birisi olan Malatya-Yeşilyurt yolunu prestij yolu haline getiriyor.

İncek Prestij'de 4+1 daireler 549 bin liradan başlıyor!

Fırat Life Style ve Dema İnşaat ortaklığıyla 60 bin metrekarelik bir alana kurulan İncek Prestij projesi 765 konuttan oluşuyor.

Ankara İncek Prestij satılık!

Ankara İncek Prestij satılık daire tipleri, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 2 salon şeklinde tasarlandı.

Prestij İncek'te 549 bin TL'ye 4+1!

Çok yakında teslim edilmesi planlanan Prestij İncek'te 549 bin TL'ye 4+1 daire sahibi olmak mümkün. Projede toplam 765 adet daire bulunuyor.

Prestij Elit Bursa ulaşım!

Bak Yapı imzası taşıyan Bursa Prestij Elit Evleri 'nde fiyatlar 329 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Prestij Elit Bursa ulaşım bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Bursa Prestij Elit Evleri ulaşım!

Toplam 552 dairenin satışa sunulduğu Prestij Elit projesi Bak Yapı tarafından inşa ediliyor. Bursa Prestij Elit Evleri ulaşım bilgilerine göre Bursa'da hayata geçiriliyor.

İncek Loft projesi ulaşım bilgileri!

108 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen İncek Loft projesi Akfen imzası ile inşa ediliyor. İncek Loft projesi ulaşım bilgileri ise haberimizin içinde yer alıyor.

Akfen İnşaat İncek Loft Evleri ulaşım!

Akfen İnşaat İncek Loft Evleri ulaşım bilgileri kapsamında proje, Ankara Gölbaşı'nda hayata geçiriliyor. Konut fiyatları 314 bin TL'den başlangıç gösteren projenin 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Akfen İnşaat İncek Loft ulaşım!

Akfen İnşaat İncek Loft ulaşım bilgilerine göre proje Ankara'nın Gölbaşı ilçesine bağlı İncek Bölgesi'nde bulunuyor. Toplamda 1.199 daire ve 44 ticari üniteden oluşan projede yüzde 10 peşinatla ödeme yapılabiliyor.

Nata İncek Konutları'nın lansmanı gerçekleşti!

Nata Holding'in başkentteki prestij projesi Nata İncek Konutları için düzenlenen lansmanda cemiyet hayatının ünlü isimleri bir araya geldi. Proje 60 bin metrekare inşaat alanına sahip..

incek prestij ulaşım

incek prestij ulaşım incek prestij ulaşım

Dairelerin teslimlerine 2015 yılı içerisinde başlanması planlanan İncek Prestij ulaşım bilgilerine geçmeden önce projenin diğer detaylarına geçelim. 


İçerisinde; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 2 salon daire tiplerinin olduğu Prestij İncek'te daire satışlarına devam ediliyor. 


Toplam 16 adet bloktan meydana gelen İncek Prestij ulaşım bilgilerine göre projenin Ankara Çankaya ilçesine bağlı İncek bölgesinde inşa edildiğini söylemek mümkün. 


Konut sahibi olmak isteyenler için firma bünyesinde 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme yapılan İncek Prestij Evleri, Fırat-Dema İnşaat ortak imzası taşıyor. 


Ankara İncek Prestij Konutları; dinlenme alanları, kapalı otopark, sauna, yürüyüş yolları, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness center, buhar odası gibi sosyal imkanları içerisinde barındırıyor. 


İncek Prestij...