İnovsa Enerji anonim şirketi

İnovsa Enerji anonim şirketi

İnovsa Enerji Anonim Şirketi kuruldu.

Tanap İnşaat Taahhüt Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Tanap İnşaat Taahhüt Enerji Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Furkan Karasaç tarafından kuruldu.

Soyak Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi kuruldu! 

Soyak Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Can Soyak ve Erkut Soyak ortaklığında kuruldu. 

Mannesmann Yatırım Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Mannesmann Yatırım Enerji Anonim Şirketi bugün Maltepe'de  50 bin TL sermaye bedeli Ertan Bayar ve Yavuz Gökalp Yıldız tarafından kuruldu.

Modern Montaj Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Modern Montaj Enerji Anonim Şirketi bugün Ataşehir’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Burhan Torun ve Hüseyin Çelik tarafından kuruldu.

Atasoylar Group Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Atasoylar Group Enerji Anonim Şirketi bugün Silivri'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Nezaket Emine Atasoy tarafından kuruldu...

Den İnşaat Gayrimenkul Teknoloji ve Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Den İnşaat Gayrimenkul Teknoloji ve Enerji Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serdar Birden tarafından kuruldu.

Pomegranate Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Pomegranate Enerji Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mualla Selin Altıncıoğlu, Mohınder Anand, Abdulkadir Durukan ve Mehmet  Durukan ortaklığında kuruldu.

Impex Global Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Impex Global Enerji Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Lepiev tarafından kuruldu. 

Royal Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Royal Enerji A.Ş yenilebilir enerji sektöründe faaliyet göstermek üzere kuruldu.

Goldwind Turkey Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Goldwind Turkey Enerji Anonim Şirketi bugün Şişli’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Andreas Dupuıs, Xıaohuo Ma ve Ayhan Gök ortaklığında kuruldu.

Ekore Güneş Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Ekore Güneş Enerji Anonim Şirketi Selçuk Karaarslan tarafından 15 Aralık 2017'de 50 bin TL sermaye ile kuruldu.

Mak Kurumsal Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Mak Kurumsal Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi 1 milyon TL sermaye ile bugün Murat Günay tarafından kuruldu.

Bıo North Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Bıo North Enerji Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile 50 bin TL sermaye ile 19 Ekim'de kuruldu. 

İnovsa Enerji anonim şirketi

İnovsa Enerji anonim şirketi İnovsa Enerji anonim şirketi

Türkiye geçtiğimiz on yılda kaydettiği ekonomik büyümeye paralel olarak dünyanın en hızlı büyüyen enerji piyasalarından biri haline gelmiştir. Enerji dağıtımının tamamen özel sektöre devredildiği ve enerji üretim varlıkları özelleştirilmesinin önümüzdeki beş yıl içerisinde tamamlanmasının planlandığı bu dönemde başarılı bir biçimde uygulanan özelleştirme programı, ülkenin enerji sektörüne son derece rekabetçi bir yapı ve büyüme için yeni ufuklar kazandırmıştır.

Ekonomik büyüme, artan kişi başına düşen gelir, olumlu demografik eğilimler ve yüksek şehirleşme hızı, Türkiye’deki enerji talebinin başlıca etmenlerini oluşturmakta olup bu talebin 2023 yılına kadar da yılda yaklaşık % 6 artacağı tahmin edilmektedir. Özel sektör aracılığıyla yapılacak yeni yatırımlarla birlikte, Türkiye’nin artan talebini karşılayabilmek amacıyla hâlihazırda kurulu bulunan 74 GW’lık elektrik kapasitesinin 2023 yılına kadar 120 GW’a ulaştırılması beklenmektedir. Türkiye, tüketicilere sürdürülebilir...