inşaat tedbirleri teknik çalışma grubu

inşaat tedbirleri teknik çalışma grubu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) iş birliğinde, yeni tip koronavirüs salgınına karşı inşaat sektöründe daha etkin tedbirler için teknik çalışma grubu kuruldu.

Dostluk Mühendislik İnşaat ve Teknik Hizmetler Limited Şirketi kuruldu!

Dostluk Mühendislik İnşaat ve Teknik Hizmetler Limited Şirketi bugün Şişli'de 5 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Arcadium Estate Harita Planlama Geliştirme İnşaat Ve Teknik Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Arcadium Estate Harita Planlama Geliştirme İnşaat Ve Teknik Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Çatalca'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Sinan Karabağ tarafından kuruldu.

Tes-İş İnşaat Mühendislik Ve Teknik Müşavirlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tes-İş İnşaat Mühendislik Ve Teknik Müşavirlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Kdm Teknik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Kdm Teknik İnşaat Limited Şirketi bugün 5 milyon TL sermaye bedeliyle Sedat Yılmaz İle Cemil Günen tarafından Bağcılar'da  kuruldu.

Karadeniz Teknik Yalıtım İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karadeniz Teknik Yalıtım İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Bayramoğlu tarafından kuruldu.

Em Plus Teknik Metal İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Em Plus Teknik Metal İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Sefa Yıldırım tarafından kuruldu. 

Teknik Ray İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Teknik Ray İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 10 bin TL sermaye bedeli ile Tarık Aydın, Muhammed Burak Sezgin ve Mustafa Atlı ortaklığında kuruldu. 

Teknik Ayrıntı Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Teknik Ayrıntı Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cemal Bayram tarafından kuruldu.

Kare Teknik Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Temizlik Ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kare Teknik Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Temizlik Ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy’de 20 bin TL sermaye bedeli ile Zekai Kozan tarafından kuruldu.

Ad Teknik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ad Teknik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy’de 30 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Yaşar ve Doğan Güneş ortaklığında kuruldu.

Onurcan Teknik Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Onurcan Teknik Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Limited Şirketi bugün Kadıköy’de 150 bin TL sermaye bedeli ile Osman Sürücü tarafından kuruldu.

Babayiğit Teknik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu.

Babayiğit Teknik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Hami Babayiğit ve Elfesiya Kılıç ortaklığında kuruldu. 

Novo Proje Uygulama Yapı Teknik İnşaat Malzemeleri Limited Şirketi kuruldu!

Novo Proje Uygulama Yapı Teknik İnşaat Malzemeleri Limited Şirketi bugün Kağıthane’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Şahin Aydın tarafından kuruldu. 

inşaat tedbirleri teknik çalışma grubu

inşaat tedbirleri teknik çalışma grubu inşaat tedbirleri teknik çalışma grubu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) iş birliğinde, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı inşaat sektöründe daha etkin tedbirler için teknik çalışma grubu kuruldu.

Bakanlık tarafından yapılan yazılı açıklamada, koronavirüs salgınına karşı çalışanlara yönelik önleyici tedbirler alınmaya devam edildiği bildirildi.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, tedbirler kapsamında İNTES ile koronavirüs salgını sonrasında işe dönüşü ve salgının etkisini azaltacak çalışmaları içeren iş birliğine imza atıldığı bildirildi.  Bununla yapı işlerinde sağlıklı ve güvenli çalışma koşullarının sürdürülmesinin amaçlandığı belirtildi.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile İNTES iş birliğinde, sektörden uzmanların ve iş müfettişlerin bulunduğu teknik çalışma grubu kurulduğu ve teknik grubun sektörden gelen geri bildirimlerle işveren ile çalışanı koruyacak biçinde sürecin atlatılmasına ilişkin çalışmalara...