İpek Yürekli kim

İpek Yürekli kim

TRafo-mimarlar ekibinde yer alan Mimar İpek Yürekli kimdir? İpek Yürekli hangi ödüllere sahip? Mimar İpek Yürekli'nin imzasının yer aldığı projeler nelerdir? İşte Mimar İpek Yürekli...

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Çevre Mühendisleri Odası Sürekli Eğitim Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik!

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Çevre Mühendisleri Odası Sürekli Eğitim Merkezi ve Belgelendirme Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Diar Yönetmelik 31427 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Doların yükselmesini kim istiyor? Doların düşmesini kim istiyor?

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, kendi Twitter hesabından "Doların yükselmesini kim istiyor? Doların düşmesini kim istiyor?" başlıklı analizini kaleme aldı. İşte Kireçci'nin 13 maddelik analizi...

Kim Kardashian'ın ‘evsiz kubbeleri’ yıkıldı!

Kanye West ve eşi Kim Kardashian'ın yaşadığı Calabasas bölgesinde evinin yakınında evsizler için inşa ettirdiği kubbeli binalar, gerekli inşaat izinlerinin alınmadığı nedeniyle yıkımı gerçekleşti.

13 maddede site yönetimini kim, nasıl yapar?

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez Emlakkulisi.com okurları için "site yönetimi" konusunu kaleme aldı. İşte Dönmez'in o yazısı...

Kim Basinger'in Malibu'daki evinden geriye sadece yıkıntılar kaldı!

Kasım ayında Malibu'da çıkan orman yangını, çok sayıda insan ve hayvanın ölümüne neden oldu. Hollywood'un bir dönemine damgasını vuran Kim Basinger'ın Malibu'daki evinden geriye sadece yıkıntılar kaldı.

Kim Kardashian'ın salondan büyük giyinme odası!

Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian'ın birçok kişinin evinin salonundan bile geniş olan giyinme odasının önünde verdiği pozları herkesi kıskandırıyor.

Emlak Konut 2018 yönetim kurulu üye adayları kim?

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yönetim kurulu üyesi adaylarını açıkladı. Peki üye adayları kim?

Yürekli Mühendislik İnşaat Makina Proje Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yürekli Mühendislik İnşaat Makina Proje Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Serkan Yürekli tarafından 10 bin TL sermaye ile 23 Haziran'da Sarıyer, Büyükdere Mahallesi'nde kuruldu.

Cıp Group Danışmanlık İnşaat Turizm Enerji Gıda Hayv.Lojistik San.İç ve Dış Tic.İth.İhr.Anonim Şirketi kuruldu!

Cıp Group Danışmanlık İnşaat Turizm Enerji Gıda Hayv.Lojistik San.İç ve Dış Tic.İth.İhr.Anonim Şirketi, Hüseyin İpek Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 1 milyon TL sermaye ile 12 Nisan'da Beşiktaş'ta kuruldu.

Arsadenizi Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı E Ticaret ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arsadenizi Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı E Ticaret ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 300 bin TL sermaye ile Celalettin Yürekli tarafından İstanbul Esenyurt'ta kuruldu...

Aki Mimari Mühendislik Proje Hizmetleri İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Aki Mimari Mühendislik Proje Hizmetleri İnşaat Anonim Şirketi, Burak Yılmaz Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Ali Kemal İpek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 50 bin TL sermaye ile 13 Ocak'ta Bahçelievler, Sivayuşpaşa Mahallesi'nde kuruldu.

Doksanlar İnşaat Metal Hırdavat Malzemeleri Pazarlama Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Doksanlar İnşaat Metal Hırdavat Malzemeleri Pazarlama Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Yürekli tarafından 10 bin TL sermaye ile 11 Ocak'ta Kartal, Çarşı Mahallesi, Tarihi Ayazma Caddesi'nde kuruldu.

Apartmanda denetçi olma şartları!

Sekiz ve sekizden fazla bağımsız bölüm olması halinde yönetimin kurulması ve yönetici atanması zorunlu oluyor. Peki, yöneticiyi kim denetler? Apartmanda denetçi olma şartları nelerdir?

İpek Yürekli kim Haberi

İpek Yürekli kim

İpek Yürekli kimdir?

İpek Yürekli,  1967 yılı İstanbul doğumlu. İTÜ’deki lisans ve yüksek lisans eğitiminin ardından 1992’de İTÜ Mimarlık Bölümü’nde çalışmaya başladı. 


Mimari proje stüdyosu eğitimi üzerine kuramsal çalışmalar yürüten İpek Yürekli çeşitli ulusal yarışmalarda ödülleri bulunuyor. 2002 yılında ABS Genel Müdürlük binası ile Ulusal Mimarlık Ödülü'nü kazandı. Mimarlık pratiği çalışmalarını TRafo-mimarlar ile sürdürüyor.


İpek Yürekli’nin ödül aldığı yarışmalar:

Çankaya Belediyesi Başkanlık Hizmet Binası, Sanat Merkezi ve Ulvi Cemal Erkin Konser Salonu Ulusal Mimari Proje Yarışması, 3. Mansiyon, 2010


Balıkesir Çamlık Kentsel ve Mimari Tasarım Ulusal Proje Yarışması, 1. Ödül, 2006


Bursa Santral Garaj Kent Meydanı Mimari ve Kentsel Planlama Proje Yarışması, 1. Mansiyon, 2005


Genç/iş/lik 1: 40 Yaş Altı Davetli 'Charrette', Ödül, 2004


Eski Başiskele Köprülü Kavşağı Ulaşım Sistemi ve Çevre Düzenlemesi Fikir Projesi Yarışması, 3....