İpekyüz Elektrik - Çetin Ipekyüz

İpekyüz Elektrik - Çetin Ipekyüz

Dalaman Havalimanı ve Antalya Havalimanı'na kurulu gücü toplam 500 kWp olan zemine monte güneş enerjisi santralinin kurulumu tamamlandı. Kılıç, havalimanlarında yapılan projeyi Form Solar ile birlikte hızla ve eksiksiz bir şekilde tamamladıklarını söyledi

Elektrik faturası 140 TL ve üzeri gelenle müjde! Bunları yaparsanız...

Elektrik faturası 140 lira ve üzeri gelenlere müjde geldi. İşte daha az ödemek için yapmanız gerekenler...

Öz Topkaya İnşaat Temizlik Elektrik Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Topkaya İnşaat Temizlik Elektrik Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Lütfican Topkaya tarafından kuruldu.

Genç Yıldız İnşaat Nakliye Elektrik/ Elektronik Tekstil Gıda Tic.Ve San.Ltd.Şti.İstanbul Şubesi açıldı!

Genç Yıldız İnşaat Nakliye Elektrik/ Elektronik Tekstil Gıda Tic.Ve San.Ltd.Şti.İstanbul Şubesi bugün Başakşehir'de 6 milyon TL sermaye bedeli ile Şahabettin Yolcu tarafından açıldı.

Taç Yıldız Hırdavat Nakliyat İnşaat Elektrik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taç Yıldız Hırdavat Nakliyat İnşaat Elektrik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Algur tarafından kuruldu.

Öz Yamanlar Metal İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Yamanlar Metal İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 2 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Batuhan Ocak tarafından kuruldu.

Öz Hkm Elektrik İnşaat Kimyasal Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Hkm Elektrik İnşaat Kimyasal Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Yıldız tarafından kuruldu.

Yaldız Elektrik İnşaat Otomotiv Reklam Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yaldız Elektrik İnşaat Otomotiv Reklam Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 600 bin TL sermaye bedeli ile Aşkın Yaldız tarafından kuruldu.

Gohula İnşaat Züccaciye Elektrik Tekstil Temizlik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gohula İnşaat Züccaciye Elektrik Tekstil Temizlik Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ergün Erturan tarafından kuruldu.

Öz Çelikel İnşaat Metal Plastik Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Çelikel İnşaat Metal Plastik Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Saral tarafından kuruldu.

Öz Çelikel İnşaat Metal Plastik Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Çelikel İnşaat Metal Plastik Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal’da 400 bin TL sermaye bedeli ile İshak Aridici tarafından kuruldu.

Macron İnşaat Elektrik Elektronik Züccaciye Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Macron İnşaat Elektrik Elektronik Züccaciye Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Osman Kazancı tarafından kuruldu.

Varyap Elektrik İnşaat Kimyevi Madde Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü Şubesi açıldı!

Varyap Elektrik İnşaat Kimyevi Madde Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü Şubesi bugün 498 bin TL sermaye bedeli ile Yıldır Özar tarafından kuruldu. 

Söz Başaran İnşaat Reklam Nakliye Ambalaj Kimya Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Söz Başaran İnşaat Reklam Nakliye Ambalaj Kimya Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Afşar tarafından kuruldu.

İpekyüz Elektrik - Çetin Ipekyüz Haberi

İpekyüz Elektrik - Çetin Ipekyüz

Form Solar, İpekyüz Elektrik - Çetin Ipekyüz ve Yingli Solar Türkiye firmaları işbirliği ile tamamlanan proje kapsamında Dalaman Havalimanı ve Antalya Havalimanı'na kurulu gücü toplam 500 kWp olan zemine monte güneş enerjisi santralinin kurulumu tamamlandı, iki santralin yıllık enerji üretim kapasitesi toplam 796 bin 093 kw olarak tasarlandı. Oç firmanın iş birliği ile sonucunda Dalaman Havalimanı ve Antalya Havalimanı'na kurulu gücü toplam 500 kWp olan zemine monte güneş enerjisi santralinin kurulumu tamamlandı. Yingli Solar Türkiye Ülke Müdürü Uğur Kılıç, havalimanlarında yapılan projeyi Form Solar ile birlikte hızla ve eksiksiz bir şekilde tamamladıklarını belirterek, "Bu iki projede Yingli Solar'ın dünya tarafından kalitesi ve verimliliği ispatlanmış panellerimizi kullandık. Her projede 962 adet olmak üzere toplam bin 924 adet 260 W yüksek...