17 / 08 / 2022

İshak Kurtuluş Altun

İshak Kurtuluş Altun

Yaklaşık 5,2 milyar metrekare alana sahip İstanbul'da, yol ve göl gibi değer atanması mümkün olmayan alanlar dışında kalan arsa ve arazilerin toplam değeri 2 trilyon dolar. Son verilere göre Zeytinburnu, İstanbul'un en değerli 4’üncü ilçesi oldu.

Gayrimenkul sektörü artık datayla yönetilecek!

GİSP tarafından düzenlenen yuvarlak masa toplantısının konuğu TUVIMER Genel Müdürü İshak Kurtuluş Altun oldu. Altun, TUVIMER tarafından geliştirilen ADR sistemi ile gayrimenkul sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek big datasını yönettiklerini vurguladı.

İstanbul’un arsa değeri 2 trilyon dolar!

Yaklaşık 5,2 milyar metrekare alana sahip İstanbul'da yol ve göl gibi değer atanması mümkün olmayan alanlar dışında kalan arsa ve arazilerin toplam değeri 2 trilyon dolar.

Kurtuluş Akyüz, Yeşil GYO Genel Müdürü oldu!

Yeşil GYO Şirket Genel Müdürü Yaşar Altıparmak'ın vefatı nedeniyle yerine Genel Müdür olarak Kurtuluş Akyüz'ün atanmasına karar verildi.

Fahrettin Altun'dan Karabağ'ın imarına ilişkin açıklama!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun karabağ'daki yeniden imar sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Fahrettin Altun'dan Kanal İstanbul paylaşımı! 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kanal İstanbul Projesi ile ilgili paylaşımda bulundu. Altun, Kanal İstanbul Projesi'nin Türkiye'nin en prestijli projesi olduğunu dile getirdi. 

Fahrettin Altun'dan, 103 emekli amiralin bildirisine yönelik soruşturmaya ilişkin değerlendirme!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 103 emekli amiralin bildirisine yönelik soruşturmaya ilişkin değerlendirme yaptı. İşte Altun'un o değerlendirmesi...

Altun Vinç Kiralama Tekstil İnşaat Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altun Vinç Kiralama Tekstil İnşaat Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Saliye Altuntaş tarafından kuruldu.

Tarihi Alanyalı Konağı, Kurtuluş Müzesi'ne dönüşecek!

Restorasyonu Konak Belediyesi tarafından yapılan tarihi Alanyalı Konağı'nın Kurtuluş Müzesi'ne dönüşmesi için çalışmalar başladı...

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Altunöz tarafından kuruldu.

As Altun İnşaat Ve İş Makinaları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

As Altun İnşaat Ve İş Makinaları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Altun tarafından kuruldu.

Tek kurtuluş dayanıklı binalar!

Merkez üssü Pütürge olan ve çevre illerden de hissedilen sarsıntıya ilişkin uzmanlar uyarılarda bulundu. Prof. Dr. Görür, "Bu hatta stres birikiyor. Yerleşimler dikkatli olmalı" derken, Prof. Dr. Ersoy ise "Esas olan yapıları dayanıklı hale getirmek, bizim için tek kurtuluş" dedi.

Altun Group İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altun Group İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Azmi Altun tarafından kuruldu.

GABORAS’tan İstanbul'un otopark sorununa bir milyon araçlık çözüm!

İstanbul'da araç sahiplerinin en büyük sıkıntısı olan otopark sorunu için Gayrimenkul Borsası AŞ (GABORAS) Üst Yöneticisi (CEO) Kurtuluş Altun 'okul bahçeleri' çözüm önerisini açıkladı.

GABORAS, Moody’s’in karşısına dikilecek bir kurum olarak değerlendirilmeyle başlandı!

GABORAS CEO'su Kurtuluş Altun, "GABORAS, Moody’s’in karşısına dikilecek bir kurum olarak değerlendirilmeyle başlandı" açıklamasında bulundu.

Konut sektörünün derin geçmişi!

GABORAS CEO’su Kurtuluş Altun ve  Eva Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Şirin Turgut Yazıcı, konut Türkiye’de devreye girdiği günleri anlatırken ilk dönemlerde yaşadıklarını paylaştı. 

İshak Kurtuluş Altun Haberi

İshak Kurtuluş Altun

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ta faaliyet gösteren TUVIUS Genel Müdürü İshak Kurtuluş Altun, yaptığı açıklamada gerçekleştirdikleri son araştırma sonuçları hakkında bilgi verdi. Altun, toplam alanı yaklaşık 5,2 milyar metrekare olan İstanbul'da, yol ve göl gibi değer atanması mümkün olmayan ve satışı gerçekleştirilemeyecek alanlar dışındaki bütün arsa ve arazileri değerlendiremeye aldıklarını dile getirdi. Arsaların ortalama metrekare değerinin 1.250 lira olduğunu kaydeden Altun, "Yaptığımız araştırmalar sonucu İstanbul'un toplam arsa ve arazi değerini 2 trilyon 50 milyar 974 milyon 856 bin 94 dolar olarak belirledik. Biz ortalama 2 trilyon dolar diyoruz. TL’ye çevirdiğimizde ise İstanbul'un toplam arsa ve arazi değeri 7 trilyon lira ediyor." ifadelerini kullandı.


EN DEĞERLİ İLÇELER AVRUPA YAKASI’NDA

İstanbul'un en değerli ilçelerinin başında Şişli’nin geldiğini, onu Beyoğlu, Beşiktaş, Zeytinburnu ve Fatih'in takip...