İstanbul 6 mart elektrik kesintisi

İstanbul 6 mart elektrik kesintisi

Pendik, Sancaktepe, Çekmeköy, Tuzla ve Ümraniye'nin bazı mahallelerine 6 Mart Pazar günü elektrik verilemeyecek.

İstanbul'un mart ayı enflasyon rakamları açıklandı!

İstanbul Ticaret Odası (İTO), 2020 Mart ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. İstanbul'da martta bir önceki aya göre perakende fiyatlar yüzde 0.33, toptan fiyatlar yüzde 1.78 arttı.

Saraycık kura sonuçları 6 Mart 2020 listesi!

Saraycık kura sonuçları 6 Mart 2020 listesi haberimizde yer alıyor. İşte Saraycık kura sonuçları 6 Mart 2020 listesi ve Sincan TOKİ kura çekimi sonucu listesi...

Sincan Saraycık TOKİ kura sonucu kazananlar listesi 6 Mart!

Sincan Saraycık TOKİ kura sonucu kazananlar listesi 6 Mart haberimizde yer alıyor. İşte Sincan Saraycık TOKİ kura sonucu kazananlar listesi 6 Mart ve Saraycık kura sonucu 2020....

TOKİ Ankara 2020 kura çekilişi 6 Mart'ta!

TOKİ tarafından dar gelirli vatandaşlara yönelik yürütülen 100 bin sosyal konut projesinde kura tarihleri belli oldu. Ankara'da ilk kura ise Sincan'daki 2 bin 300 konut için 6 Mart'ta çekilecek.

Kanal İstanbul ÇED Raporu’nun iptali için dava açıldı!

İBB avukatları, hayata geçirilmesi planlanan Kanal İstanbul projesi için yürütmeyi durdurma ve iptal talebiyle bugün İstanbul 6. İdare Mahkemesi’ne başvuru yaptı.

İstanbul 6. Sulh Hukuk Mahkemesi'nden Fatih'te 12 milyon TL'ye satılık dükkan!

İstanbul 6. Sulh Hukuk Mahkemesi, İstanbul ili, Fatih ilçesi, Çarşı Mahallesi 2788 ada, 5 parselde yer alan 10 metrekarelik kargir dükkanı 12 milyon TL'ye satıyor...

TOKİ İstanbul 2019 kura çekilişleri ne zaman? 

TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan, 50 bin yeni sosyal konut projesinde 6 Mart-19 Nisan arasında talepler toplandı. Vatandaşların da çekiliş tarihleri ile ilgili araştırmaları hızlandı. Peki, TOKİ İstanbul kuraları ne zaman? İşte TOKİ İstanbul kura tarihleri...

İBB, Kadıköy'deki Fokurtu çay bahçesini satışa çıkardı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kadıköy İbrahimağa Mahallesi'nde yer alan ve çay bahçesi olarak kullanılan araziyi satışa sundu. Arazinin satış ihalesi 6 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. 

İstanbul Büyükşehir'den 5.2 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kadıköy ilçesi İbrahimağa mahallesinde bulunan arsayı 5 milyon 266 TL'ye satıyor. Gayrimenkulün satış ihalesi 6 Mart 2019 2019 günü saat 13:00'da düzenlenecek.

Sarıyer Altınkum Plajı 92.6 milyon TL'ye icradan satışa çıkarıldı!

Sarıyer’in en ünlü plajlarından Rumeli Kavağı’ndaki Altınkum Plajı ve Gazinosu İstanbul 6. Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından 92 milyon 690 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Tema İstanbul'a Avrupa'dan 'En İyi Konut' ödülü!

Tema İstanbul, 6 ödülle döndüğü European Property Awards’ın ardından ana organizasyon olan International Property Awards’da da ödüle layık görüldü...

Furniture İstanbul 6 Kasım'da başlıyor!

Furniture İstanbul 2018 mobilya sektörünün en köklü fuarı olarak bu yıl kapılarını 6 Kasım ile 11 Kasım 2018 tarihleri arasında açıyor.

Fortis İstanbul'un dükkan ve home ofisleri 6 Mart'ta satışta!

Yiğit İDK Group imzasıyla İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirilen Fortis İstanbul’un cadde dükkanları ve son kalan home ofisleri Eskidji’nin düzenleyeceği açık artırma ile satışa çıkarılıyor. 

İstanbul 6 mart elektrik kesintisi

İstanbul 6 mart elektrik kesintisi İstanbul 6 mart elektrik kesintisiİstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'nden yapılan açıklamaya göre, Pendik'te 09.00-13.00 saatleri arasında Şeyhli Mahallesi, Ada, Nar, Kılıç, Serin, Akdeniz, Burak, Saadet, Uysal, Sultan, İzzet, Can, Bakü, Bülbül, Zengin, Kaynarca, Kiram, Murat, Ankara, Sanayi, Akasya, Kanarya, Akit, Nizam, Vakit, Yurt, Mina, Şadırvan, Eren, Kumru sokaklarında elektrik kesintisi uygulanacak.


Sancaktepe'de 03.00-06.00 saatleri arasında, Emek Mahallesi, Fatih, Kardeş, Bengü, Ihlamur, Kayalar, Zekibey, Buğra, Onur, Sevim, Mehmet Akif Ersoy, Namık Kemal sokaklarına, 00.30- 03.00 saatleri arasında, Meclis Mahallesi, Yenice,  Sarıgazi Mahallesi Semiha, Taner, İnanç, Temaşa, Ören, Atatürk, Martı, Yokuş, Timur, Yenice sokaklarına elektrik verilmeyecek.


Çekmeköy'de 12.00-14.00 saatleri arasında, Sırapınar Mahallesi, Beykoz Sokak, 08.00-16.00 saatleri arasında, Çamlık Mahallesi, Şile Yolu Sokak elektrik alamayacak.


Tuzla'da 09.00-15.00 saatleri arasında, Postane Mahallesi Barbaros Hayrettin Sokak'ta, Ümraniye'de 10.00-15.00 saatleri arasında...