İstanbul Panorama Evleri satılık daire

İstanbul Panorama Evleri satılık daire

498 daire ile 19 ticari birimden meydana gelen İstanbul Panorama Evleri'nde satışlar devam ediyor. İşte İstanbul Panorama Evleri kampanya 2018 bilgileri..

Göktürk Panorama Evleri Sitesi'nde 15 milyon TL'ye icradan satılık villa!

İstanbul İli, Eyüpsultan İlçesi, Göktürk Merkez Mahallesi'nde yer alan Panorama Evleri Sitesi'ndeki villa vasıflı gayrimenkul 15 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

İstanbul Panorama Evleri güncel fiyatları!

İstanbul Panorama Evleri güncel fiyatları daire tiplerine ve farklılıklarına göre değişiklik gösteriyor. Nakit indirim avantajı, bankasız ödeme planı sunulan projede firma bünyesinde 60 ay faizsiz  ödeme imkanı sağlanıyor. 

İstanbul Panorama Evleri'nde bankasız ödeme fırsatı!

İstanbul Panorama Evleri'nde bankasız ödeme fırsatı sunuluyor. Bağcılar-Güngören ve Esenler’in kesiştiği noktada yer alan proje 3 blok halinde yükseliyor. 

İstanbul Panorama Evleri'nde 0,98 faiz ve peşinde yüzde 15 indirim fırsatı!

İstanbul’un merkezinde prestijli bir hayatın sunulduğu İstanbul Panorama Evleri'nde 120 ay 0,98 faiz fırsatı ile ev sahibi olmak mümkün..

İstanbul Panorama Evleri'nde teslimler Aralık 2019'da!

Pearl İnşaat imzası ile hayata geçirilen İstanbul Panorama Evleri'nde 60 ay faizsiz taksit imkanı sunuluyor. Projede dairelerin 2019 Aralık'ta teslim edilmesi planlanıyor..

İstanbul Panorama Evleri ödeme planı!

İstanbul Panorama Evleri ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Pearl İnşaat imzasını taşıyan proje 3 bloktan meydana geliyor. 

İstanbul Panorama Evleri'nde peşinde indirim avantajı!

Bağcılar-Güngören ve Esenler’in kesiştiği noktada hayata geçirilen İstanbul Panorama Evleri'nde peşinde indirim avantajı sunuluyor. Projede fiyatlar 382 bin TL'den başlıyor..

İstanbul Panorama Evleri satış ofisi!

İstanbul Panorama Evleri satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. İstanbul'da Bağcılar-Güngören ve Esenler’in kesiştiği noktada yükselen projede 498 daire ve 19 bağımsız ticari ünite mevcut.

İstanbul Panorama Evleri fiyat listesi!

Pearl İnşaat imzası ile inşa edilen İstanbul Panorama Evleri'nde peşinde indirim avantajı sunuluyor..

İstanbul Panorama Evleri'nde teslimler 2019'da!

Bağcılar-Güngören ve Esenler’in kesiştiği noktada yükselen İstanbul Panorama Evleri'nde fiyatlar 382 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor...

İstanbul Panorama Evleri'nde 382 bin TL'ye!

Bağcılar-Güngören ve Esenler’in kesiştiği noktada konumlandırılan İstanbul Panorama Evleri'nde fiyatlar 382 bin TL'den başlangıç gösteriyor..

İstanbul Panorama Evleri ödeme koşulları!

İstanbul Panorama Evleri ödeme koşulları haberimizde yer alıyor. Pearl İnşaat tarafından hayata geçirilen proje 498 daire ve 19 bağımsız ticari üniteden oluşuyor. 

İstanbul Panorama Evleri'nde 60 ay 0 faiz fırsatı!

Pearl İnşaat tarafından hayata geçirilen İstanbul Panorama Evleri'nde 60 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Projede daire fiyatları 382 bin TL'den başlıyor..

İstanbul Panorama Evleri satılık daire Haberi

İstanbul Panorama Evleri satılık daire

İstanbul Panorama Evleri projesi Güngören ve Bağcılar'ın kesiştiği noktada, metro ve tramvaya yürüme mesafesinde, şehrin tam merkezinde yer alıyor.  Proje Pearl İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. 


İstanbul Panorama Evleri kampanya 2018
İstanbul Panorama Evleri'nde yeni bir kampanya başladı. Projede kampanya kapsamında yüzde 50 peşinat ödendiğinde, yüzde 502si 24 ay sonra ödeniyor. Projede lansmana özel fırsatlar sunuluyor. Bu kampanyadan sınırlı sayıda aile faydalanacak. 


Daire alanlarının 68 metrekare ile 154 metrekare arasında değiştiği İstanbul Panorama Evleri'nde 1 oda 1 slaon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor. Projede 498 daire ile 19 ticari birim yer alıyor. 


2019 yılının Aralık ayında teslim edilecek İstanbul Panorama Evleri projesi 23 ve 25 katlı 2 blok halinde yükseliyor. Projede...