istanbul park tepeören koru

istanbul park tepeören koru

Kentin karmaşasından kaçmak ama İstanbul'dan da kopmamak isteyenler, bu proje sizi için.

Intercity İstanbul Park'ta yapılacak olan otel ve konaklama evlerinde son durum ne?

Sayıştay’ın hazırladığı 2020 raporunda Formula 1 pisti ihalesine ilişkin çarpıcı bir detay yer aldı. 2003'te gerçekleştirilen Formula 1 İstanbulpark ihalesinde pistin yanı sıra otel ve konaklama evleri de inşa edilecekti. Peki o otel inşaatında son durum ne?

Kuzey Marmara Otoyolu Akfırat Tepeören Geçişi imar planı askıda!

Tuzla ilçesi, Kuzey Marmara Otoyolu Akfırat Tepeören Geçişi Güzergah Değişikliği Sonrası'na ilişkin 1/5000 ölçekli 26.10.2020 tasdik tarihli Nazım İmar Planı askıya çıkarıldı.

Tuzla Tepeören Mahallesi'nin imar planları değişti!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından afet riski için kentsel dönüşüm çalışmalarında kullanmak üzere rezerv alanı ilan edilen Tuzla Tepeören Mahallesi'nin imar planları değişti. 

Tuzla Tepeören 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli, Tuzla İlçesi, Tepeören Mahallesi, Dayran Mevkii, 2406, 2411, 460, 459, 458, 457, 456, 454, 453 Parseller ve 463 Parselin Bir Kısmına İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıktı.

İstanbul Güngören'de kentsel dönüşüm tepkisi!

İstanbul'un Güngören ilçesinde yer alan Doğakent Sitesi'nde devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları dahilinde yeni binaların inşa edilmesi isteyen vatandaşlar çağrıda bulundu.

Brand İstanbul Park projesi yatırımcılarına kazandırıyor!

EMS YAPI tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Brand İstanbul Park projesine yatırımcı yoğun ilgi gösteriyor. Brand İstanbul Park projesi 1 yılda yatırımcılarına ortalama yüzde 90 ile yüzde 120 arasında kazanç sağladı.

Hedefevim Gayrimenkul Otomotiv Ve Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Güngören Şubesi açıldı!

Hedefevim Gayrimenkul Otomotiv Ve Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Güngören Şubesi bugün Güngören'de 67 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Aydın tarafından açıldı.

Tuzla Tepeören 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıda!

Tuzla ilçesi, Tepeören Mahallesi, 242 ada, 2, 3, 4, 8 parseller, 243 ada, 1 parsel ve bir kısım kadastral boşluğa ilişkin 1/5000 ölçekli 24.11.2020 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıktı.

İstanbul Güngören'de 12.8 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Güngören Belediye Başkanlığı, Güngören Güneştepe'de yer alan arsayı 12 milyon 850 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Tuzla'da 70.9 milyon TL'ye satılık 3 gayrimenkul!

İstanbul İli Tuzla Belediye Başkanlığı, Tuzla İstasyon ve Tepeören mahallelerinde yer alan 3 adet gayrimenkulü 70 milyon 891 bin 855 TL bedelle satışa çıkardı.

Tuzla Belediyesi'nden 73.6 milyon TL'ye satılık 6 gayrimenkul!

Tuzla Belediyesi, Tuzla ili, Aydınlı, İstasyon ve Tepeören ilçelerinde yer alan gayrimenkulleri 73 milyon 574 bin 225 TL'ye satıyor...

Reysaş GYO Tuzla'daki deposunun açık alanını 5 milyon TL'ye kiraya verdi!

Reysaş GYO'nun portföyünde bulunan İstanbul İli Tuzla İlçesi Tepeören Mahallesi 1586 Parseldeki 5.215 metrekarelik açık saha alanı Borusan Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş.'ye kiraya verildi. 

Tuzla’da 50 milyon TL'ye satılık 'izole çiftlik'!

Tuzla’da Tepeören’de 40 dönüm içinde emsalsiz çiftlik evi şaşırtan fiyata satışa çıkarıldı. 3 adet villadan oluşan emsalsiz çiftlik için 50 milyon TL isteniyor.

istanbul park tepeören koru Haberi

istanbul park tepeören koru

Tepeören Akfırat'ta, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Kadıköy'e 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanına 5 km mesafede bulunan ve Formula 1'in gerçekleştirildiği İstanbul Park'ın hemen yanında yer alan Tepeören Koru Evleri, hayatın içinde, ancak kent karmaşasının dışında olmak isteyenlere, doğayla iç içe huzurlu bir yaşam seçeneği sunuyor. Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, Okan Üniversitesi yakınında toplam 26 bin metrekare üzerine projelendirilen 22 adet dubleks villanın satış ve pazarlamasını RE/MAX Armoni Ofisi gerçekleştiriyor.

Tepeören Akfırat'ta modern mimarisiyle dikkat çeken proje, 270 metrekare büyüklüğündeki 4+1 dubleks bahçeli villalardan oluşuyor. Şehrin stresinden, trafiğinden, gürültüsünden uzak ama şehir merkezine çok yakın, doğal güzelliklerin modern bir hayatla bütünleştiği Tepeören Koru Evleri, 22 seçkin aileye huzurlu bir yaşam sunuyor.

Yüzme havuzu, iki ayrı saunası, fitness center, bilardo...