İstanbul Seyahat Turizm

İstanbul Seyahat Turizm

İstanbul Seyahat Turizm Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi 2 bin TL sermaye ile 26 Haziran 2015 tarihinde İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta kuruldu.

Kanal İstanbul'da yat limanları için arsa tahsisi teklifi!

AKP tarafından Meclis’e sunulan yeni ‘turizm torbası’nda, Kanal İstanbul’un turizm alanları için de uygulanabilecek hükümlerde ‘yat limanları’ için arsa tahsisine yer verildi. 

Cet Konaklama Seyahat Turizm Gıda Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cet Konaklama Seyahat Turizm Gıda Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Dilaver Kaya tarafından kuruldu.

All İstanbul Travel Turizm Turistik Tesisler Nakliyat İnşaat Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

All İstanbul Travel Turizm Turistik Tesisler Nakliyat İnşaat Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi Beyoğlu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Naci Abı tarafından kuruldu.

İstanbul Group Turizm Yatırım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Group Turizm Yatırım Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hayrettin Sezer tarafından kuruldu.

İlker Seyahat Turizm Danışmanlık Çiçekçilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İlker Seyahat Turizm Danışmanlık Çiçekçilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile İlker Yılmaz tarafından kuruldu.

Es Çelikoğlu Seyahat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Es Çelikoğlu Seyahat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Samet Çelikoğlu tarafından kuruldu.

Noktadan Noktaya Villa Seyahat Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Noktadan Noktaya Villa Seyahat Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Melike Aldemir tarafından kuruldu.

Vogue Seyahat Turizm Ve Taşımacılık Limited Şirketi kuruldu!

Vogue Seyahat Turizm Ve Taşımacılık Limited Şirketi Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Erman tarafından kuruldu.

Ck İstanbul Yapı Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ck İstanbul Yapı Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ceyna Kahraman tarafından kuruldu.

Oltre Seyahat Turizm Organizasyon Danışmanlık Nakliye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Oltre Seyahat Turizm Organizasyon Danışmanlık Nakliye Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yüksel Gören tarafından kuruldu.

Pastel Taşımacılık Seyahat Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Pastel Taşımacılık Seyahat Turizm Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Olgun tarafından kuruldu. 

Beydağı Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Beydağı Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Bayrampaşa’da 4 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Mutlu tarafından açıldı.

Seven Days İstanbul Turizm Seyahat İnşaat Sanati ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seven Days İstanbul Turizm Seyahat İnşaat Sanati ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Selami Erkan tarafından kuruldu. 

İstanbul Seyahat Turizm Haberi

İstanbul Seyahat Turizm

İstanbul Seyahat Turizm Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi 2 bin TL sermaye ile 26 Haziran 2015 tarihinde Esenyurt'ta kuruldu.


İstanbul Seyahat Turizm Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi adres; Esenyurt, Akçaburgaz Mah, Akçaburgaz Cad. 5. Sk. no...