istanbulensis teslimler

istanbulensis teslimler

İstanbul Ensis'te teslimler 30 Ekim 2012 tarihinde yapılıyor. Daire fiyatları 90 bin lira ile 255 bin lira arasında değişiyor...

Ankara Quenn Park'ta teslimler Haziran 2016'da!

Başkent Ankara’da konforlu yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan, yeni projesi Queen Park ile saray konforunda bir hayatın kapılarını açıyor. Projede teslimler önümüzdeki yıl Haziran ayında..

Gaziantep Günsev Sitesi 3. etabında satışlar başladı! Teslimler 24 ay sonra!

Günsev Sitesi 3. etabında daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Gaziantep Günsev Sitesi 3. etabında satışlar başladı! Teslimler 24 ay sonra! Teslimler 24 ay sonra yapılması planlanıyor.

Adıyaman Yeşilpark Batışehir Evleri' nde teslimler Nisan 2016' da!

Adıyaman Yeşilpark Batışehir Evleri projesinde daireler 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Adıyaman Yeşilpark Batışehir Evleri' nde teslimler Nisan 2016' da yapılması planlanıyor.

Deka Towers Şanlıurfa projesinde teslimler 35 ay sonra!

Deka Towers Şanlıurfa projesi Deka İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projedeki daireler 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Deka Towers Şanlıurfa projesinde teslimler 35 ay sonra yapılması planlanıyor.

Akkent Florya projesinde teslimler Eylül 2016' da!

Gaziantep İl'i Akkent İlçe'sinde yer alan Akkent Florya projesi 3 blok halinde yükseliyor. Projedeki daireler 2 oda 1 salon 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Akkent Florya projesinde teslimler Eylül 2016' da yapılması planlanıyor.

Adana Beylerbeyi Konutları' nda teslimler 2016 yılı sonunda!

Adana Beylerbeyi Konutları projesinde toplam 62 adet daire bulunuyor. 2 blok halinde yükselen proje Göregen Seba İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. Adana Beylerbeyi Konutları' nda teslimler 2016 yılı sonunda yapılması bekleniyor.

Adana Akçura Konutları' nda teslimler 2016 yılının sonunda!

Göregen Seba İnşaat imzasıyla yükselen Adana Akçura Konutları projesinde konutlar 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Adana Akçura Konutları' nda teslimler 2016 yılının sonunda yapılması bekleniyor.

Evora İstanbul Tuzla'da erken teslimler başladı!

5 bin 79 bağımsız bölüm ve sosyal tesislerden oluşan Evora İstanbul'da satışı gerçekleştirilen 4.300 dairenin bir kısmı erken teslim edildi. Projede teslimler başladı..

Ofis Gökçadır' da teslimler Mart 2016' da!

Ofis Gökçadır projesinde toplam 38 adet ofis bulunuyor. Projede bahçeli ofis seçeneklerinin yanında çatı katlı dubleks ofisler, tek katlı standart ofisler bulunuyor. Ofis Gökçadır' da teslimler Mart 2016' da yapılması planlanıyor.

Çanakkale Boğaziçi Evleri' nde teslimler 15 Ocak' ta!

Bak Yapı tarafından hayata geçirilen Çanakkale Boğaziçi Evleri projesinde daireler 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Projede toplam 131 adet daire bulunuyor. Çanakkale Boğaziçi Evleri' nde teslimler 15 Ocak' ta yapılması planlanıyor.

Evora İstanbul’da teslimler sürüyor!

Teknik Yapı, tek seferde ve aynı anda başladığı Tuzla’daki 4 bin 300 dairelik Evora İstanbul projesinin bazı etaplarını zamanından önce bitirdi. Projede teslimler sürüyor.

Adana Kulak Kent' te teslimler 2016 Eylül' de!

Adana Kulak Kent projesinde daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Projede toplam 696 adet daire bulunuyor. Adana Kulak Kent' te teslimler 2016 Eylül' de yapılması bekleniyor.

Reyhan Konutları Konya' da teslimler Temmuz 2016' da!

Seha Yapı tarafından hayata geçirilen Reyhan Konutları Konya projesinde toplam 60 konut yer alıyor. Projedeki daireler Reyhan Konutları Konyadizayn edildi. Reyhan Konutları Konya' da teslimler Temmuz 2016' da yapılması bekleniyor.

istanbulensis teslimler

istanbulensis teslimler istanbulensis teslimler

Arsel Yapı tarafından Sultanbeyli'de 8 bin 200 metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen İstanbulEnsis Sitesi tek blok halinde yükseliyor.3 bin 282 metrekare arsa alanına sahip olan projede 60 konut yer alıyor.