İstanbulun 6 ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak

İstanbulun 6 ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak

Avrupa Yakası'nda Fatih, Beylikdüzü, Esenyurt, Zeytinburnu, Bayrampaşa ve Bahçelievler'in bazı mahallelerinde 16 Kasım Pazartesi günü elektrik kesintisi yapılacak. İşte elektrik kesintisi yapılacak bölgeler ve saatler...

Manisa'da arazi kavgası: 2 ölü, 6 yaralı!

Manisa'nın Soma ilçesinde husumetli iki aile arasında arazi anlaşmazlığı sebebiyle çıkan kavgada 2 kişi hayatını kaybetti, biri ağır 6 kişi ise yaralandı.

Feyzi Bingöl: Van bölgesinde 6'nın üzerinde büyük depremler yaşanabilir!

Jeoloji Profesörü ve Fırat Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, dün Van'ın Özalp ilçesinde meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki depreme ilişkin, "an bölgesinde olan Çaldıran fayı tektonik olarak aktif fayların olduğu bir bölge, bu bölgelerde her an 6'nın üzerinde depremler yaşanabilir” dedi

Çankırı'da 6.7 milyon TL'ye icradan satılık iş yeri!

Çankırı İcra Dairesi, Merkez ilçesinde bulunan 2 bin 226 metrekarelik iş yerini 6 milyon 750 milyon TL'ye satışa çıkardı. Gayrimenkulün ihalesi 12 Ağustos 2020 günü gerçekleşecek. 

Şanlıurfa'da arazi kavgası: 6 kişi yaralandı!

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde arazi anlaşmazlığı yaşayan iki aile arasında kavga çıktı. Olay sonucunda 6 kişi yaralandı.

Şanlıurfa'da arazi kavgası: 6 yaralı!

Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde, husumetli iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle kavga çıktı. Olay sonucunda 6 kişi yaralanırken, 3 kişi gözaltına alındı.

Konya'da 6.7 milyon TL'ye icradan satılık bina!

Konya'nın Selçuklı ilçesinde bulunan 4 bloklu bina icradan satılıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 6 milyon 777 bin TL olarak belirlendi.

Gaziantep'te 6.3 milyon TL'ye icradan satılık 3 arsa!

Gaziantep İcra Dairesi, Şehitkamil ilçesinde bulunan 3 arsayı satışa çıkarıyor. Söz konusu gayrimenkullerin satış bedeli toplam 6 milyon 341 bin TL olarak belirlendi. 

Gaziantep'te 6 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Gaziantep İcra Dairesi, Oğuzeli ilçesinde bulunan imalathaneyi 6 milyon 71 bin 283 TL'ye satıyor. Gayrimenkulün ihalesi 2 Nisan 2020 günü gerçekleşecek.

Konya'da icradan 6.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya 12. İcra Dairesi, Konya'nın Selçuklu ilçesinde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 6 milyon 263 bin 500 TL olarak belirlendi.

Samsun'da büyük panik! 6 katlı bina tahliye edildi!

Samsun'un Atakum ilçesinde dere ıslah çalışlarında bir binanın istinat duvarı çöktü. Park halindeki otomobili yamaca kaydığı olayda, 6 katlı bina tahliye edildi.

Şanlıurfa'nın 6 ilçesinde imar planı değişikliği!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı dördüncü birleşim meclis toplantısında İmar ve Bayındırılık Komisyon raporları görüşülüp karara bağlandı.

Fatsa'da 6.5 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Fatsa Satış Memurluğu, Ordu'nun Fatsa ilçesinde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 6 milyon 511 bin TL olarak belirlendi. 

Erdek'te 5.6 milyon TL'ye icradan satılık bina!

Erdek İcra Dairesi, Balıkesir'in Erdek ilçesinde bulunan arsa üzerindeki 6 katlı binayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 5 milyon 627 bin 152 TL'ye satıyor.

İstanbulun 6 ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak

İstanbulun 6 ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak İstanbulun 6 ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak

Avrupa Yakası'nda Fatih, Beylikdüzü, Esenyurt, Zeytinburnu, Bayrampaşa ve Bahçelievler'in bazı mahallelerinde 16 Kasım Pazartesi günü elektrik kesintisi yapılacak.


BEDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, bakım-onarım ve yatırım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak ilçeler ve kesinti saatleri şöyle:


Fatih'te Ayvansaray, Karagümrük, Derviş Ali, Hırka-ı Şerif, Balat, Yavuz Sultan Selim, Zeyrek, Ali Kuşçu, Akşemsettin Mahalleleri ve civarı saat 03.00-07.00 arasında elektrik alamayacak.


Beylikdüzü'nde Dereağzı Mahallesi'nin; Hasan Tahsin, Gölyaka Caddeleri, Yavuz Sokak ve civarında 08.30-18.30 saatleri arasında kesinti uygulanacak.


Esenyurt'ta Başakşehir Mahallesi'nin; İstasyon Çıkmazı Sokak, Bahçeşehir 1.Kısım, Demir Yolları, İSKİ Arıtma, BP Petrol İstasyonu, Belediye Temizlik İşleri ve civarı 08:00-18:00 saatleri arasında elektrik alamayacak.


Zeytinburnu'nda Kazlıçeşme Mahallesi'nin; Kennedy, Demirhane Caddeleri ve civarında ise 09.00-13.00 saatleri arasında kesinti yapılacak.


Bayrampaşa'da Kocatepe Mahallesi'nin; Şehir Parkı, Yağ İskele Caddeleri, 9,13 Sokakları, Kuru...