işyeri fiyatları

işyeri fiyatları

Hurriyetemlak.com Emlak Endeksi'ne göre İstanbul'un Maltepe ilçesinde satılık ticari alanların metrekare ortalama fiyatı son 1 ayda yüzde 17.4 artarak 3.558 TL oldu...

2008`de arsa, konut ve işyerlerinde fiyatlar ne olacak ?

Konut, arsa ve emlakta 2008'de gayrimenkul piyasasında fiyatların yönü ne olacak! Gayrimenkul otoritesi Dr. Cengiz Aksoylar yazdı!

TOKİ açık artırma konut satışları ne zaman?

TOKİ açık artırma ile konut satacak. TOKİ Kayaşehir açık artırma fiyatları dairelerde 658 bin TL'den, işyeri fiyatları ise 321 bin liradan başlıyor. Peki TOKİ açık artırma konut satışları ne zaman?

TOKİ Kayabaşı 4. Etap'taki 77 işyeri 11 Temmuz'da satışta!

TOKİ Kayabaşı 4. Etap'taki 77 işyeri açık artırmayla Turyap aracılığıyla 11 Temmuz'da satışa çıkacak. Satışa çıkan dükkanların fiyatları 94 bin 380 TL'den başlıyor.

Çevre temizlik vergisi fiyatları 2015!

Çevre temizlik vergisi, mesken, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan yapılar için ödeniyor. Arsa ve araziler için çevre temizlik vergisi ödenmiyor. Peki, çevre temizlik vergisi fiyatları 2015 ne kadar?

DASK fiyatları değişir mi?

DASK, zorunlu deprem sigortası oluyor. DASK sigortasının mesken ve işyeri gibi yapılar için yapılması zorunlu oluyor. Peki, DASK fiyatları ne kadar? DASK fiyatları değişir mi?

Aziziye'deki dönüşümde işyeri fiyatları belirlendi!

Ilıca'da kentsel dönüşüm kapsamında yer alan işyerlerinin fiyatları belli oldu. Aziziye Caddesi'nde yıkılacak olan dükkanların kamulaştırma bedelleri, yeni dükkanların hak sahiplerine ve kiracılara açıklandı.

Bağcılar'da emlak fiyatlarında balon mu var?

İstanbul'un en büyük nüfusuna sahip ilçesi Bağcılar'ın merkezinde ki daire fiyatlarının artışını, işyerlerinin kiralarının yükselme sebeplerini araştırdık. Delice Emlak Gayrimenkul Danışmanı Memduh Delice daire ve işyeri fiyatları hakkında konuştu..

Konut fiyatları en çok Şişli-Harbiye'de arttı!

İstanbul genelinde 2014 yılı içerisinde Beşiktaş - Bebek, Kadıköy - Bahariye, Sarıyer - Rumelihisarı ve Sarıyer -İstinye haricinde tüm bölgelerde işyeri metrekare fiyatları, konut fiyatlarının üzerinde bir hızla artıyor.

İstanbul'da ofis fiyatları konut fiyatlarından hızlı artıyor!

İstanbul genelinde 2014 yılı içerisinde Beşiktaş - Bebek, Kadıköy - Bahariye, Sarıyer - Rumelihisarı ve Sarıyer -İstinye haricinde tüm bölgelerde işyeri metrekare fiyatları, konut fiyatlarının üzerinde bir hızla artıyor.

İstanbul 216 fiyatları ne kadar?

İstanbul 216 projesinde 541 tane daire ve 12 tane işyeri bulunuyor. Projede banka kredisi ile ödeme yapmak mümkün. Peki İstanbul 216 fiyatları ne kadar?

Ferko Signature Levent fiyatları!

Ofislerin "İşyeri anlayışınız değişecek" satışa sunulan Ferko Signature Levent fiyatları metrekare bazında 7 bin 500 dolardan başlayarak değişiyor. Projede yer alan ofislerin 30 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor...

Köşe Çarşı işyeri fiyat listesi !

Köşe Çarşı işyeri fiyat listesi kapsamında mağazaların fiyatları 370 bin TL ile 526 bin TL arasında değişiyor

Başakşehir'de işyeri fiyatları ortalama 1 milyon 200 bin TL!

Taşı-toprağı altın değerinde olan İstanbul’da her geçen gün hem satılık hem de devren işyerlerinde fiyatlar artış trendine girerken, Başakşehir ortalama 1 milyon 200 bin TL ile rekor kırıyor

Vakıfbank'tan 26 kentte satılık 180 konut, işyeri, tarla ve arsa!

Vakıfbank, 26 kentteki taşınmazlarını satışa çıkardı. Mesken, işyeri, dükkan, tarla ve arsa niteliğindeki gayrimenkullerin tahmini fiyatları 6 bin 228 lira ile 2 milyon 250 bin lira arasında değişiyor

işyeri fiyatları

işyeri fiyatları işyeri fiyatları

Kiralık işyerlerinin metrekare fiyatının ortalama 20 TL olduğu ilçede amortisman süresi ise 15 yıl.


Uzmanların önümüzdeki yıllarda ticari alan bazında talep artışı beklediği Maltepe bölgesi, yeni gelişen projelerle şehrin parlayan bölgeleri arasında yerini alıyor.


Beyoğlu ve Bakırköy’de de fiyatlar uçuyor


İkinci sırada ise yüzde 11.8 artışla İstanbul'un kalbi Beyoğlu var. Beyoğlu'nda satılık ticari alanların metrekare ortalaması 9.459 TL'yi buldu. Kiralık ticari alanlarda ise metrekare ortalaması 29 TL civarında. Bölgede amortisman süresi 27 yıl.


İstanbul'da son 1 ayda ticari alan fiyatlarının en çok arttığı 3. ilçe ise Bakırköy. Fiyatların yüzde 11 oranında arttığı Bakırköy'de metrekare ortalama satış fiyatı 4.519 TL. Kiralar ise metrekaresi 19 TL ortalamasında. Bölgede amortisman süresi 20...