izmirde kaç ilçe var

izmirde kaç ilçe var

İzmir Büyükşehir olup, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bulvarı No:1 Konak adresinde yer alıyor. Peki, İzmir'de kaç tane belediye var? İşte İzmir belediyeleri..

Ankara'da kaç tane belediye var?

Ankara büyükşehir olup, büyükşehir belediyesine ve ilçe belediyelerine sahip. Büyükşehir belediyesi, Hipodrom Cad. No:5 Yenimahalle Ankara'da yer alıyor. Peki, Ankara'da kaç tane belediye var?

Türkiye'nin ilk ilçe OSB'si!

Türkiye'nin ilk ilçe organize sanayi bölgesi unvanına sahip İnegöl Organize Sanayi Bölgesi (İOSB), 3 milyon metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. 14 bin çalışanın bulunduğu bölgede 85 kuruluş faaliyet gösteriyor...

TOKİ İstanbul'da büfe, dükkan ve konutu kaç TL'den satıyor?

TOKİ açık artırma satışları ile Kayabaşı 21. Bölge’de büfe, Bahçeşehir’de dükkan ve Tuzla’da konut satıyor. Kayabaşı 21. Bölge’deki büfenin fiyatı nedir? TOKİ Bahçeşehir’deki dükkan kaç TL’den satılıyor? Tuzla 3. Etap’taki konutun fiyatı ne kadar?

Üst hakkı en az kaç yıl için kurulur?

Üst hakkı başkasına ait bir arsanın altında veya üstünde inşaat yapmak veya mevcut inşaatı yerinde tutmak hakkını veren bir irtifak hakkı olarak tanımlanıyor. Peki, üst hakkı en az kaç yıl için kurulur?

Boğaziçi alanı kaç hektar?

İstanbul Boğaziçi Alanı; Gayrimenkul Eski Eserler ve Anıtlar Yüksek Kurulunun 14 Aralık 1974 tarih, 8172 sayılı Kararı ile Doğal Sit Alanı olarak ilan edilmiştir. Peki, İstanbul Boğaziçi alanı kaç hektardır?

Apartmanda bir kişi kaç kişiye vekalet edebilir?

Apartman kurul toplantılarında toplantıya katılamayan kat malikleri yerine birini vekil atayabiliyor. Peki apartmanda bir kişi kaç kişiye vekalet edebilir? Bir kişiye kaç kişi vekalet verebilir?

Sorgun İlçe Stadyumu'nun yenileme çalışmaları hızla devam ediyor!

Yozgat’ı önümüzdeki sezonda da Bölgesel Amatör Liginde temsil edecek olan Sorgun Belediyespor’un maçlarını oynadığı İlçe Stadyumunun yerine yapılan yeni ilçe stadında çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor...

Müteahhit kaç daire verir?

Arsa sahipleri, boş arsasına bina yapılması veya var olan bir binanın yeniden yapılması için müteahhit ile arsa sahipleri kat karşılığı inşaat sözleşmeleri yapabiliyor. Peki bu tür anlaşmalarda müteahhit kaç daire verir?

Müteahhitin sorumluluğu kaç yıldır?

Müteahhitin ayıplı mal teslimi sorumluluğu ve müteahhit sorumlulul süresi ile ilgili esaslar Türk Borçlar Kanunu kapsamında yer alıyor. Peki, müteahhitin sorumluluğu kaç yıldır? Müteahhidin sorumluluğu ne zaman başlar?

Tapu için kaç fotoğraf gerekli?

Tapuda yapılacak alım satım işlemlerinin gerçekleşebilmesi için bazı evrakların temin edilmesi gerekiyor. Öncelikle tapu aslının gayrimenkul sahibinin yanında olması gerekiyor. Peki, tapu için kaç fotoğraf gerekli?

İstanbul'da riskli yapıların raporlarının onay yetkisi ilçe belediyelerine devredildi!

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı'nın 8 Mart 2014 tarih ve 1658 sayılı oluru ile İstanbul'da riskli yapıların raporlarının onay yetkisi ilçe belediyelerine devredildi. Bu kararla birlikte de riskli bina çalışmaları hızlandı.

Bağcılar'da inşa edilen kütüphaneler ilçe sakinlerinin ikinci adresi oldu!

Bağcılar’da inşa edilen kütüphaneler ilçe sakinlerinin ikinci adresi oldu. Mahalle Konakları’ndaki kütüphanelerinden geçtiğimiz yıl 55 bin 669 kişinin faydalandığı ilçede açılan okuma yazma kursları yoğun ilgi görüyor...

Yusuf Ziya Yılmaz evini kaç bin dolara aldı?

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, araplara konut fırsatlarını sunarken kendi evini kaç bin dolara aldığını söyleyerek örnek verdi. Peki Yusuf Ziya Yılmaz evini kaç bin dolara aldı?

izmirde kaç ilçe var Haberi

izmirde kaç ilçe var

İzmir'de kaç tane belediye var?

İzmir Büyükşehir olup, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bulvarı No:1 Konak adresinde yer alıyor. Peki, İzmir'de kaç tane belediye var?


İzmir'de toplam 30 adet ilçe belediyesi bulunuyor. İzmir belediyeleri şu şekilde sıralanıyor:


Büyükşehir Belediyesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi


İzmir belediyeleri:

Aliağa

Balçova

Bayındır

Bayraklı

Bornova

Buca

Çiğli

Foça

Gaziemir

Güzelbahçe

Karabağlar

Karşıyaka

Kemalpaşa

Konak

Menderes

Menemen

Narlıdere

Seferihisar

Selçuk

Torbalı

Urla

Bergama

Beydağ

Çeşme

Dikili

Karaburun

Kınık

Kiraz

Ödemiş

Tire


İstanbul'da kaç tane belediye var?Işıl Seren...