27 / 06 / 2022

jandarma genel komutanlığı korucu alımı

jandarma genel komutanlığı korucu alımı

İçişleri Bakanı Süleyman Soyludan son dakika açıklaması geledi! Jandarma Genel Komutanlığı 5 bin Korucu alacak! Peki, başvurular ne zaman yapılacak? Koşullar nelerdir? İşte tüm detaylar...

Jandarma Genel Komutanlığı 5 bin Korucu alacak! İşte tüm detaylar...

İçişleri Bakanı Süleyman Soyludan son dakika açıklaması geledi! Jandarma Genel Komutanlığı 5 bin Korucu alacak! Peki, başvurular ne zaman yapılacak? Koşullar nelerdir? İşte tüm detaylar...

Jandarma Genel Komutanlığına personel alınacak! Başvuru şartları ve kadro sayısı belli oldu

Jandarma Genel Komutanlığına personel alım ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Jandarmaya personel alımı için başvuru şartları ve alınacak personel sayısı belli oldu.

Jandarma personel alımı yapacak! Başvurular için son üç gün! Sözleşmeli uzman erbaş temini başvuruları nasıl yapılır?

Jandarma Genel Komutanlığı 250 lojistik alt branşlı sözleşmeli uzman erbaş alımları devam ediyor! Son üç gün kaldı! Peki, sözleşmeli uzman erbaş temini başvuruları nasıl yapılır? İşte tüm ayrıntılar...

Jandarma 250 personel alımı yapacak! Başvurular başladı! Sözleşmeli uzman erbaş temini başvuruları nasıl yapılır?

Jandarma Genel Komutanlığı 250 lojistik alt branşlı sözleşmeli uzman erbaş alımları başladı! Peki, sözleşmeli uzman erbaş temini başvuruları nasıl yapılır? İşte tüm detaylar...

Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli uzman erbaş alacak, başvurular ne zaman? JGK uzman erbaş alımı şartları neler 2022

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Peki JGK sözleşmeli uzman erbaş alımı başvuruları nasıl yapılıyor? Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı son başvuru tarihi ne zaman?

Jandarma bekçi alımı ne zaman? EGM PA 2022 bekçi alımı şartları belli oldu mu? İşte başvuru tarihi…

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki Polis Akademisi’nde eğitim görecek 10 bin bekçi alımı yapılacak. Daha önce Jandarma ve EGM bünyesine 10 bin bekçi alımı yapılacağı duyurulmuştu. Bekçi alımı için başvuru şartları ve tarihi konusunda açıklama bekleniyor.

TOKİ Jandarma Genel Komutanlığı için 85 lojman inşa edecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı için 85 yeni lojman inşa edecek. Projenin ihalesi 23 Mart tarihinde yapılacak.

Kastamonu Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığı'ndaki caminin temeli atıldı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kastamonu Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığı kışlasında inşa edilecek caminin temel atma törenine katıldı.

Osmaniye'de yeni jandarma binasının temeli atıldı!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde inşa edilecek Jandarma Komutanlığı yeni hizmet binası için çalışmalar başladı. 

Beşiktaş’taki askeri lojmanların planları değiştirildi: AVM ve rezidans mı yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı’nın TOKİ’ye devrettiği Beşiktaş Ortaköy’deki askeri lojmanların olduğu yaklaşık 20 dönümlük arazinin imar planları Emlak Konut GYO tarafından değiştirildi. Arazide, AVM, otel ve rezidans inşa edilebilecek. 

Samsat İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binası yapımı talebi mecliste!

Adıyaman'ın Samsat ilçesine İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binası yapımı talebi meclis gündemine taşındı. CHP'li Tutdere, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Elazığ'da hasarlı ev sahiplerinin nakliye ihtiyaçları karşılanıyor!

Jandarma Genel Komutanlığı, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde depremden etkilenenlerin ihtiyaçlarını gideriyor. Ekipler, hasarlı ev sahiplerinin nakliye ihtiyaçları karşılıyor.

Sinop Gerze İlçe Jandarma Komutanlığı binası tamamlanıyor!

Sinop Gerze’de yapımına başlanılan İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı binasında bulunan çalışmalar sürüyor.

jandarma genel komutanlığı korucu alımı Haberi

jandarma genel komutanlığı korucu alımı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan açıklama geldi. Bakan Soylu, en az ilkokul mezunu 5 bin yeni korucu alımı yapılacağının haberini verdi!

  UZMANLIĞA GEÇİŞ YAPILACAK MI?

Kamupersonelialımcom'da yer alan habere göre korucu uzman çavuşluğa geçiş yapmak isteyen kişiler için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “365 gün içerisinde 5 bin korucu uzman çavuş olarak geçmiş olacak” şeklinde konuşarak 1 yıl içerisinde alım yapılacağını duyurdu!

Peki, başvuru koşulları nelerdir? İşte tüm detaylar...

  KORUCU OLMANIN KOŞULLARI NELERDİR?

Başvuru yapacak adayların yaş 40-50 yaşları arasında olması gerekiyor.

Adayların en az ilkokul mezunu olması da aranan koşullar arasında.

Başvuru yapacak kişiler kamusal haklarından mahrum olmaması ve son olarak görevini daimi olarak ircaa etmesine engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması gerekmektedir.

İŞKUR serbest çalışma modeli ile çalışacak 2 bin 380 işçi arıyor!

Patates yüzde...