Janna Bodrum Otel

Janna Bodrum Otel

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, turizm sektörüne yöneldi. Çağlar, Bodrum'da Janna Bodrum ismiyle ikinci bir lüks otel projesini tamamlamak üzere.

Bodrum Clup Pinokyo Otel 30 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Bodrum 1. İcra Dairesi, Muğla İli, Bodrum İlçesi, Ortakent Mahallesi, 360 Ada, 13 Parselde yer alan Clup Pinokyo Otel'i 30 milyon TL'ye icradan satıyor...

Bodrum'da 6.8 milyon TL'ye mahkemeden satılık metruk otel binası!

Bodrum 1. Asliye Hukuk Mahkemesi, Muğla ili, Bodrum ilçesi, Turgutreis Mahallesi, 370 Ada, 6 Parselde yer alan metruk otel binası ve arsasını 6 milyon 806 bin 70 TL'ye icradan satıyor...

Yerli ve yabancı firmalar Bodrum'da devamlı otel yapıyor!

Yerli ve yabancı yatırımcılar Bodrum’a devamlı otel yatırımı yapıyor. Ancak Bodrum’da yapılan yazlık konut ve özellikle otel sayıları ve yatak sayıları bilinemiyor...

Mesa Bodrum 1.5 milyar lira yatırımla inşa ediliyor!

Demirbükü Koyu’da yeni proje inşa eden Mesa, 1,5 milyarlık proje yapacak. Mesa Bodrum projesinde 2+1’den 5+1’e kadar 210 rezidans, 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villa ve butik bir otel yer alıyor...

Bodrum'da hayali otel odası sattılar!

Bodrum Bardakçı Koyu'ndaki Bay Resort Elite Hotel'i tanıtan dolandırıcılar, otelin odalarını satışa çıkarıp rezervasyon yaparak haksız kazanç elde etti.

Swiss Otel Residances Bodrum Hill'deki dubleks ev icradan satılıyor!

“Swiss Otel Residances Bodrum Hill” isimli tatil sitesi içerisinde yer alan A Blok Zemin+1 Kat, 1 Nolu Bağımsız Bölüm dubleks tatilevi icradan satılıyor..

Serkoç'tan Bodrum’a Lujo isimli lüks otel!

Anex Tours’un CEO’su Serhat Koçkar’ın şirketi Serkoç, 170 milyon dolar yatırımla Bodrum'da Lujo isimli lüks otel açmaya hazırlanıyor. 

Lussoro Bodrum Haziran'da açılacak!

Apis Global'in otel markası Lussoro, Bodrum'daki Miyel Beach Hotel'i 5 yıllık kiralama anlaşması kapsamında bünyesine kattı. Otel, 2018 Haziran'da açılacak.

Mesa Bodrum projesinin detayları belli oldu!

Mesa Mesken'in Bodrum'da hayata geçirmeyi planladığı projesinin detayları belli oldu. Projede 5 yıldızlı otel ve 260 adet suit villadan meydana gelen tatil köyüne yer verilecek..

Bodrum Tenda Otel 21 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Muğla Bodrum'da Eskiçeşme Mahallesi, Gümbet Mevkii'nde yer alan kargir otel müştemilatı ve arsası TC Bodrum 2. İcra Dairesi tarafından satışa sunuluyor. Tenda Otel'in satış bedeli 21 milyon 59 bin 278 TL olarak belirlendi.

Bodrum Nef Gölköy satılık daire!

Bodrum Yalıkavak'ta inşa edilecek olan Nef Gölköy projesi otel, villa ve rezidans dairelerden meydana geliyor. Bodrum Nef Gölköy satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Four Seasons Resort Bodrum geliyor!

Halikarnas Turizm ve Yatırım A.Ş, Bodrum Kızılağaç Mahallesi Gerenkuyu Mevkiide Four Seasons Resort Bodrum'u inşa edecek. Proje 5 yıldızlı 125 odalı otel ile 5 yıldızlı 284 üniteli tatil köyünden meydana gelecek..

Bodrum'da turizmciler otel projeleri için yarışa girdi!

YATIRIMCILAR Bodrum’un geleceğine güveniyor. İstanbul’un önemli müteahhitleri konut projelerini ardı ardına açıklarken, turizmciler de otel yarışına girdi.

Janna Bodrum Otel

Janna Bodrum Otel Janna Bodrum Otel

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, iş dünyasının da yakından tanıdığı bir isim, iki dönem İTO Meclis Başkanlığı yapan çağlar, şu anda İTO Yönetim Kurulu Başkanlığı yapıyor,

çağlar, çocuk denecek yaştan bu yana iş dünyasının içinde olan bir isim. Liseyi bitirir bitirmez ilk şirketi olan Nurtop A.Ş.'yi kurdu. Tekstilci kimliğiyle bilinen bir işadamı olmasına rağmen son yıllarda farklı sektörlerle öne çıkmaya başladı. Değişik sektörlerde peş peşe yeni şirket kuruluşları yapıyor. Geçtiğimiz yıllarda enerji, haberleşme, teknoloji, gübre ve sağlık turizmi alanlarında şirketler kurdu ve kurmaya devam ediyor. Çağlar'ın son işi ise turizm sektörüne yönelik oldu. Çağlar burada yeni bir şirket kurmadı. 2014 yılında Vedat Dalkıran tarafından Suudi Arabistanlı yatırımcılarla ortak Bodrum'da kurulan Targets Investment'i satın aldı.


Böylece birkaç yıl önce sağlık turizmi...