29 / 03 / 2023

Jetpa Holding Caprice Gold nerede

Jetpa Holding Caprice Gold nerede

Caprice Gold fiyatları ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. Jetpa Holding'in hayata geçirdiği Bayrampaşa Caprice Gold projesinin bu yıl sonunda tamamlanması hedefleniyor. Caprice Gold Bayrampaşa projesi 26 katlı tek blok olarak yükseliyor...

Caprice Gold Bayrampaşa satış fiyatları!

Caprice Gold Bayrampaşa satış fiyatları kapsamında projenin fiyatları hakkında bilgi almak için satış ofisini arayabilirsiniz. Jetpa Holding Caprice Gold projesinde teslimler 2013 yılının Aralık ayında yapılacak.

Jetpa Holding Caprice Gold nerede Haberi

Jetpa Holding Caprice Gold nerede


20 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor olan Caprice Gold projesi Jetpa Holding tarafından hayata geçiriliyor. Jetpa Holding Caprice Gold projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Bayrampaşa ilçesinde yükseliyor.


Caprice Gold fiyatları öncesinde Caprice Gold Bayrampaşa projesinden bahsedelim. Bayrampaşa Caprice Gold projesinde 300 adet saray odası, 234 adet özel saray odası, 14 adet kral dairesi bulunuyor.  Bayrampaşa Caprice Gold teslimleri 2013 yılı sonunda yapılıyor.


Jetpa Holding Caprice Gold projesi Bayrampaşa'da Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile ORA Alışveriş Merkezi'nin yanında inşa ediliyor. Caprice Gold Bayrampaşa projesinde 17 metrekare ile 34 metrekare arasında değişen odalar yer alıyor.Caprice Gold fiyatları!


Caprice Gold fiyatları için 444 44 25 telefon numarasını arayıp, Jetpa Holding Caprice Gold satış ofisi ile irtibata geçebilirsiniz. Caprice Gold Bayrampaşa projesi 26...