John Travolta florida havaalanı evi

John Travolta florida havaalanı evi

Ünlü aktör John Travolta'nın Florida'da bulunan malikanesinde uçaklarını park edebileceği özel alan bulunuyor. 1954 doğumlu ünlü aktör ve yapımcı John Travolta aynı zamanda da sertifikalı bir özel pilot.

Milyarder John Paulson: Kripto paralara yatırımı tavsiye etmem!

Ünlü yatırımcı ve milyarder portföy yöneticisi John Paulson, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, altın gibi geleneksel güvenli limanlara yapılan yatırımları savundu ancak dijital varlıkların değişken doğasına ilişkin eleştirilerde bulundu.

John Travolta malikanesini dört milyon dolara satışa çıkardı!

2020 yılının Temmuz ayında 29 senelik eşi Kelly Preston'ı kaybeden sevilen aktör John Travolta, ABD'de yer alan malikanesini dört milyon dolara satıyor.

Emrullah Eruslu'dan Florida’da çöken bina ile ilgili önemli açıklama!

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği Başkanı Emrullah Eruslu Florida’da çöken bina ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

ABD'de felaket! Florida'da 12 katlı bina çöktü!

ABD'nin Florida eyaletinde bulunan 12 katlı bir bina çöktü. Çöken binanın enkazında çok sayıda yaralı olduğu düşünülüyor.

Messi, 5 milyon sterline Florida'dan rezidans aldı!

Lionel Messi, Florida'da Atlas Okyanusu kıyısında yeni bir gayrimenkul yatırımına imza attı. Aldığı bu ev ile kafa karıştıran bir adım atan Arjantinli dünya yıldızı, eve 5 milyon sterlin ödedi.

Shaq O’Neal Florida'daki evini yeniden satılığa çıkardı!

NBA'in efsane basketbolcularından Shaq O’Neal Florida'daki evini yeniden satılığa çıkardı. Ünlü basketbolcunun evinde 12 oda yer alıyor. 

John Lewis İngiltere'de 8 mağazasını kapatacak!

John Lewis, İngiltere'de 8 mağazasını kapatacağını duyurdu. Mağaza kapatma kararının, istihdam edilen 1.465 kişiyi etkilemesi bekleniyor.

John Travolta malikanesini 5 milyon dolara satıyor!

Hollywood'un başarılı oyuncularından John Travolta Islesboro Adası'nda bulunan malikanesini satılığa çıkardı. Lüks malikane için 5 milyon dolar bedel belirlendi. 

Tolga Karel Florida'dan ev aldı!

Sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakan ve Amerika'ya yerleşen Tolga Karel, uzun bir süredir tır şoförü olarak çalışıyor. Ailesiyle birlikte Florida'ya taşınan Karel, yeni evinin fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. 

John Legend ve Chrissy Teigen Beverly Hills'teki evlerini 24 milyon dolara satıyor!

Gösteri dünyasının ünlü çifti John Legend ve Chrissy Teigen, Beverly Hills'teki evlerini satışa çıkardı. Ünlü çift geniş evleri için 24 milyon dolar istiyor.

Jennifer Lopez ve Alex Rosriguez Florida'dan ev aldı!

Ünlü çift Jennifer Lopez ve Alex Rosriguez, Florida'nın en lüks bölgelerinden birinden 40 milyon dolara lüks bir malikane aldı...

New York'taki St. John the Divine Katedrali hastane oluyor!

ABD'de koronavirüs salgını etkilerini günden güne artırıyor. New York'taki St. John the Divine Katedrali'nin 56 yataklı bir hastaneye çevrilmesine karar verildi...

Steven Schonfeld Florida'dan 111 milyon dolara yazlık aldı!

2 milyar dolarlık servete sahip olan Steven Schonfeld, Florida'nın Pal Beach bölgesinde La Reverie isimli malikaneyi 111 milyon dolara satın aldı. 111 milyon dolar ödemesine rağmen evin iç dekorasonunu tamamen değiştirecek olan Schonfeld, bu evi sadece yaz aylarında kullanacak...

John Travolta florida havaalanı evi Haberi

John Travolta florida havaalanı evi

Uçak tutkusunu pilotlukla taçlandıran ünlü aktör ve yapımcı John Travolta'nın evi aynı zamanda bir havaalanı 


Ünlü aktör John Travolta'nın Florida'da bulunan malikanesinde uçaklarını park edebileceği özel alan bulunuyor. 1954 doğumlu ünlü aktör ve yapımcı John Travolta aynı zamanda da sertifikalı bir özel pilot.


 


John Travolta ilk uçuşunu 1970’de gerçekleştirdi. Qantas havayollarının “gezici temsilcisi” de olan John Travolta, Boeing 707 tipi özel uçağıyla 10 ülkede toplam 13 kenti ziyaret...