Kaç kiracı ne kadar kira yardımı aldı

Kaç kiracı ne kadar kira yardımı aldı

İstanbul ve Türkiye'de ev sahiplerine ve kiracılara Aralık 2013 itibariyle kaç TL kira yardımı ödendi? İstanbul'da kaç ev sahibi ne kadar kira yardımı aldı? İşte Kira yardımı ev sahiplerine ve kiracılara ne kadar ödendi? sorusunun detaylı cevabı...

Gecikmiş vergi borcu nereye ödenir?

Taşınmaz mallar için ödenmesi gereken emlak vergisi, her yıl iki taksit şeklinde ödeniyor. Peki ödemelerini kaçıranlar ne yapacak? Gecikmiş vergi borcu nereye ödenir? İşte tüm merak edilenler...

TİKA Kuzey Makedonya'da 40 okulu yeniledi!

TİKA bugüne kadar; 24’ü onarım 16’sı inşaat olmak üzere toplam 40 ilköğretim okulu ve lise ile üniversitelerin Türkoloji Bölümlerinin yenilenmesi ve donanımlarını gerçekleştirdi.

Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi'ne İSTKA'dan destek!

Teknopark İstanbul'un kuluçka merkezi Cube Incubation'ın, İstanbul Kalkınma Ajansı'nın (İSTKA) Kovid-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı kapsamında "Girişimcilik Ekosistemi Yenilenme Projesi: Rejenerasyon-20" ile destekleneceği açıklandı.

Doğal yapıya zarar veren, kaçak ne varsa hepsi kaldırılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bodrum'daki villa, rezidans ve otel inşaatlarındaki kaçak yapılarla ilgili, "Doğal yapıya zarar veren, bölgeye zarar veren, kaçak ne varsa hepsi kaldırılacak" diye konuştu...

Evi kirada olanlar ve kirada oturanlar dikkat!

TÜİK tarafından açıklanan enflasyon verileri ile birlikte kira artış oranları da  da belli oldu. Peki bu ay kontratı yenilenecek olan kiracı ne kadar kira ödeyecek?

TİKA'nın Makedonya'daki projeleri 900'ü aştı!

TİKA, 2005 yılından beri faaliyet gösterdiği Makedonya'da birçok alanda 900'ün üzerinde projeyi hayata geçirdi.TİKA, bugüne kadar 24'ü onarım, 14'ü inşaat olmak üzere, toplam 38 ilköğretim okulu ve lise ile üniversiteleri yeniledi.

Resim Modern Kağıthane ne zaman teslim edilecek?

Kağıthane Talatpaşa'da inşa edilen Resim Modern projesinde 1+1 daireler 282 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Peki Resim Modern Kağıthane ne zaman teslim edilecek?

Hakan Koçer: Gayrimenkul ile teknolojiyi birleştirdik!

Markalaşmış projelere danışmanlık hizmeti veren Experium’u kuran Hakan Koçer, özel bir yazılım geliştirdi. Bu yazılımla kiracının aidatı ödeyip ödemediği, günlük kaç kiracı adayının evi gezdiği gibi bilgiler yatırımcıya bildiriyor.

Kordon İstanbul Kağıthane ne zaman teslim?

İstanbul'un Avrupa yakasında Kağıthane'de konumlandırılan Kordon İstanbul projesi 559 daire, ofis ve ticari ünitelerden meydana geliyor. Peki Kordon İstanbul Kağıthane ne zaman teslim?

Kordon İstanbul Kağıthane ne zaman teslim?

Daire fiyatlarının 295 bin TL'den başladığı Kordon İstanbul projesi 559 konut, ofis ve ticari birimlerden meydana geliyor. Peki Kordon İstanbul Kağıthane ne zaman teslim?

Aydın Büyükşehir ve Söke Belediyesi arasında imar kavgası!

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ile "imar kavgası" çıkararak dikkatleri başka yöne çektiği ve Kuşadası'ndaki heyelan bölgesinde villa yapmak isteyen Kuşadalı bir işadamına imar izni verdiği iddia edildi.

Sur Yapı Kağıthane ne zaman teslim?

240 konut ve 24 mağaza olarak Kağıthane'de hayata geçirilecek olan Sur Yapı Kağıthane projesinin detayları belli oldu. Peki, Sur Yapı Kağıthane ne zaman teslim?

Atiye Residence Kağıthane ne zaman teslim?

17 katlı tek blok şeklinde yükselen Atiye Residence Kağıthane projesinde daire fiyatları 630 bin TL'den başlayarak değişiyor. Peki Atiye Residence Kağıthane ne zaman teslim?

Kaç kiracı ne kadar kira yardımı aldı Haberi

Kaç kiracı ne kadar kira yardımı aldı

Kira yardımı ev sahiplerine ve kiracılara ne kadar ödendi?


Kira yardımı için İstanbul'da 13 Aralık 2013 itibariyle 3 bin 525 ev sahibi ve 315 kiracı, toplam 3 bin 840 kişi başvuruda bulundu.


Ev sahiplerine şimdiye kadar 6 milyon 955 bin 395,34 TL kira yardımı ödendi. Kiracılara ise toplamda 408 bin 850 TL kira yardımı yapıldı. İstanbul'da kira yardımı için ev sahibi ve kiracıya ödenen toplam paranın miktarı 7 milyon 364 bin 245,34 TL oldu. 


Türkiye genelinde ise 5 bin 58 ev sahibi kira yardımı için başvururken; kira yardımı isteyen kiracı sayısı ise 520'de kaldı. Toplam 5 bin 578 kira yardımı talep edildi. 


Ülke çapında 9 milyon 431 bin 295,62 TL kira yardımı ev sahiplerine ödenirken, kiracılara ödenen kira yardımı ise 667,25 TL. Toplamda...