kadıköy uplife ev fiyatları 2017

kadıköy uplife ev fiyatları 2017

Teknik Yap tarafından inşa edilen Uplife Kadıköy projesi, İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de hayata geçiriliyor. İşte Kadıköy Uplife ev fiyatları 2017...

Kadıköy'de 19.7 milyon TL'ye icradan satılık 2 ev!

İstanbul Anadolu 12. İcra Dairesi, Kadıköy'de bulunan 2 evi satışa çıkardı. Söz konusu evlerin satış bedeli 19 milyon 750 bin TL olarak belirlendi.

Nazım Hikmet’in Kadıköy’deki yaşadığı ev yıkılıyor!

Türk Edebiyatı’nın önemli isimlerinden Nazım Hikmet’in İstanbul Kadıköy’de yer alan yaşadığı ev deprem riski sebebiyle yıkılacak.

Kadıköy Ağaçev Eğlence Hizmetleri ve Müzik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kadıköy Ağaçev Eğlence Hizmetleri ve Müzik Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Sezer ve Yücel Eroğlu ortaklığıyla kuruldu...

Beşiktaş ve Kadıköy’den ev almak isteyenler için büyük fırsat!

RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Goldştayn, "Bu fiyatlar Kadıköy ve Beşiktaş’ta ev sahibi olmak için büyük fırsat. Son 5 yılda yüzde 30’un üzerinde değer kazanan bu iki ilçede bu fiyatları 1 yıl sonra görmemiz imkansız" dedi...

Tolga Ortancıl Kadıköy'de restoran açtı!

Güzel Köylü dizisinde canlandırdığı Celal karakteriyle ünlülenen genç oyuncu Tolga Ortancıl, Kadıköy'de 'Bizimkiler Ev Yemekleri' isimli bir restoran açtı.

TCDD'den Kadıköy'de satılık 2 ev!

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü, Kadıköy İlçesi, Erenköy mahallesinde bulunan 2 evi satışa çıkardı. Gayrimenkullerin ihalesi 27 Eylül 2018 günü düzenlenecek.

Uplife Kadıköy kampanya detayları!

Teknik Yapı imzasıyla Kadıköy'de yükselen Uplife Kadıköy projesinde yeni bir ödeme kampanyası başlatıldı. İşte Uplife Kadıköy kampanya detayları...

Uplife Kadıköy taksit ödemeleri!

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de hayata geçirilen Uplife Kadıköy projesinde yeni bir kampanya başladı. İşte, Uplife Kadıköy taksit ödeme seçenekleri... 

Uplife Kadıköy'de bayram kampanyası!

Uplife Kadıköy'de bayram kampanyası konut alıcılarının yüzünü güldürüyor. Teknik Yapı tarafından İstanbul Kadıköy'de inşa edilen projede 830 lüks rezidans daire ve 25 adet mağaza bulunuyor. 

Kiralar Kadıköy'de ucuzladı, Ümraniye'de uçuşa geçti!

Kadıköy’de 3 bin TL’ye yaklaşan ev kiraları, 2 bin TL’ye geriledi. Kısa zaman önce açılan Üsküdar-Ümraniye Metrosu ise bölgedeki kira fiyatlarını uçurdu.

Milli Emlak'tan Kadıköy'de 3 milyon TL'ye satılık kargir ev!

Milli Emlak, Kadıköy Caferağa Mahallesi'ndeki bahçeli kargir evi ihale ile satıyor. İhale 6 Haziran'da yapılacak..

Uplife Kadıköy'de 0,98 faizle!

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Uplife Kadıköy'de 0,98 faizle ödemeler yapılıyor. Proje 830 lüks rezidans daire ve 25 adet mağazadan oluşuyor. 

Fortis Sinanlı Kadıköy'de Sevgililer Günü kampanyası!

Fortis Sinanlı Kadıköy'de Sevgililer Günü kampanyası başladı. Yiğit Group ve Sinanlı Yapı ortaklığı tarafından hayata geçirilen projede ev alanlara yüzde 14 indirim yapılıyor ve tek taş yüzük hediye ediliyor.

kadıköy uplife ev fiyatları 2017 Haberi

kadıköy uplife ev fiyatları 2017

Kadıköy Fikirtepe'de inşa edilen Uplife Kadıköy projesi; 830 lüks rezidans ve 20 ticari üniteden meydana geliyor. 


Teknik Yapı  imzası taşıyan Uplife Kadıköy projesi üçü 22, biri 21 katlı olmak üzere 4 bloktan oluşuyor. Projenin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor.


Yüzde 40'ı yeşil alandan oluşan 16 dönümlük bir arazi üzerinde yükselen Uplife Kadıköy projesi; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuyor. 


Kadıköy Uplife projesinde; cafe ve restoranlar, fitness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi pek çok alternatif sosyal alan bulunuyor.


Uplife Kadıköy Evleri, 57,93 metrekare ile 129,16 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.


E-5 Karayolu'nun hemen yanında yer alan Kadıköy Uplife Evleri, Avrasya Tüneline 5 dakika, Kadıköy'e 7 dakika, Ünalan ve Göztepe metro istasyonlarına 3 dakika, metrobüse 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 19 dakika,...