05 / 02 / 2023

kamu bankası

kamu bankası

Özel bankalar arasındaki kampanya yarışına bir kamu bankası olan Ziraat Bankası da katıldı. Ziraat Bankası tarafından müşterilerine yönelik önemli bir duyuru yapıldı. Gelin bu duyurunun detaylarına birlikte bakalım...

Emekli promosyonlarına zam yapacaklardı! Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank'tan emeklilere bir güzellik daha geldi

Kamu bankalarının yılbaşının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla emekli promosyonlarına zam yapması bekleniyor. Kamu bankaları emekli vatandaşları yakından ilgilendiren bir adım daha attı.

Emeklileri bir hayli üzecek promosyon kararı! 20 bin TL derken ani çekilme oldu... Ziraat, İş Bankası, Yapı Kredi

Emekli promosyonlarında son dakika gelişmesi yaşandı. Bu gelişmeye göre bazı bankalar promosyonlarla ilgili yeni kararlar aldı. Gelin bu kararlara göz atalım.

103 bin TL'ye evi satışa çıkardılar! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank! Bakmayan çok şey kaybeder

Kamu bankaları tarafından uygun fiyata daireler satışa çıkarılıyor. Bu bankalar tarafından satışa çıkarılan dairelere ilgi de arttı. İşte konuyla ilgili detaylar...

Ziraat Bankası hibe desteği veriyor mu? Ziraat Bankası 2 yıl geri ödemesiz kredi kimlere verilir?

Hibe desteği gündemde yer alan konulardan biridir. Kamu bankası elini cebine attı. Vatandaşlar, Ziraat bankasının ne kadar hibe verdiğini araştırıyor. İşte detaylar!

Ziraat Bankası'ndan kuyruk yaratacak flaş adım! Bu kadar parayı karşılıksız verecekler

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası'ndan müşterileriyle ilgili banka önünde kuyruk yaratacak bir adım geldi. Banka müşterilerine yönelik miktardaki parayı hediye olarak verecek.

Kamu bankası çalışanları için de promosyon talebi!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’ye seslenen Öz Finans-İş Sendikası Başkanı Ahmet Eroğlu, “Kamu bankası çalışanlarını bu haktan mahrum bırakmayın” çağrısı yaptı.

Türkiye Varlık Fonu’ndan, 3 büyük kamu bankasına milyarlarca lira geliyor!

Türkiye Varlık Fonu, kamu bankalarının sermayelerini güçlendirmek için bir hamle daha yapıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın sermaye yapılarını güçlendirmek için yeni bir para takviyesi geliyor.

3 kamu bankasından kredi yağacak! Hazırlıklar başladı

250 milyar liralık Kredi Garanti Fonu paketinden sonra üç kamu bankasının kredi musluklarının açılabilmesi için Hazine ve Maliye Bakanlığı, Türkiye Varlık Fonu ve BDDK'nın hazırlık yaptığı, yeni kredi paketlerinin yolda olduğunu ve 280 milyar liraya yakın kredi verilebilecek.

Ziraat Bankası'ndan yeni kampanya duyursu! Hemen siz de vaktiniz varken başvurun!

Türkiye'nin en popüler kamu bankaları arasında yer edinen Ziraat Bankası, yeni kampanya duyurusu yaptı. Peki, kampanya ayrıntıları neler? Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz? Kampanya kuralları neler? İşte bütün kampanya detayları...

Ziraat Bankası'ndan şok karar! Dev kampanya duyuruldu! Son tarih 25 Aralık 2022!

Türkiye'nin en çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası resmi web adresinde kampanya detaylarını paylaştı. Bu kampanyanın isimi ise "Havayolu Bilet Alımınıza 100 TL Bankkart Lira!" oldu.  Son tarih 25 Aralık 2022!

Ziraat Bankası en yeni kampanyasını az önce duyurdu! Bunu yapanın cebine tam 1.250 TL koyacak! Duyan almaya koştu!

En çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası en yeni kampanyasını az önce duyurdu... Bunu yapanın cebine tam 1.250 TL koyacak! Duyan almaya koştu... Hemen siz de bakın...

Ziraat Bankası'ndan müjde! 17 Ocak 2023'e kadar vaktiniz var!

Türkiye'nin en çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası resmi web adresinde kampanya detaylarını paylaştı. Bu kampanyanın isimi ise "Mobilya Alışverişlerinize Toplamda 500 TL Bankkart Lira" oldu.  Son tarih 37 Ocak 2023! Peki, kampanya ayrıntıları neler? İşte kampanya detayl

Ziraat Bankası'ndan müjde! Yeni kampanyasını duyurdu! Son tarih 31 Aralık 2022!

Türkiye'nin en çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası resmi web adresinde kampanya detaylarını paylaştı. Bu kampanyanın isimi ise "Vatan Bilgisayar'da 500 TL İndirim" oldu. Son tarih 31 Aralık 2022! Peki, kampanya ayrıntıları neler? İşte kampanya detayları...

Ziraat Bankası'ndan müjde! 21 Aralık'a kadar hemen siz de başvurun!

Türkiye'nin en çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, yeni kampanyasını duyurdu. Bu fırsattan 21 Aralık'a kadar faydalanabilirsiniz! Peki, kampanya ayrıntıları neler? İşte kampanya detayları...

Ziraat Bankası'ndan dev kampanya! Son başvuru tarihi 31 Aralık!

Kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası'ndan dev kampanya geldi. 31 Aralık'a kadar siz de başvurabilirsiniz. Peki, kampanya ayrıntıları neler? İşte bütün detaylar...

Ziraat Bankası emekli maaş promosyonu ne kadar?

Ziraat Bankası emekli promosyonu ile ilgili detaylar merak ediliyor. Özel bankaların 10 bin liraya kadar yükselen promosyon ödemeleri sonrası kamu bankaları yeni bir adım atarak promosyon tutarlarını güncelledi. Peki, Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar?

kamu bankası Haberi

kamu bankası

Özel bankalar artık yeni bir kulvarda yarışmaya başladı. O yarışı adı ise kampanya yarışı. Özel bankalar yeni açıkladıkları kampanyalar ile hem yeni müşterileri kazanmak hem de ellerindeki müşterilerini tutmak istiyorlar. 

KAMU BANKALARI DAHA FAZLA TOPA GİRMEYE BAŞLADI

Özel bankaların bu atağından sonra emekli promosyonu konusunda uzun süreden bu yana teyakkuzda bekleyen kamu bankaları ise daha fazla topa girmeye başladı. Önce emekli promosyonlarını artırmak adına hamle yapan bankalar şimdi de yeni kampanyalarını art arda duyurmaya başladı. 
 

ARTIK KREDİ KARTI BORÇLARINIZI HEDİYE PARALARLA ÖDEYEBİLECEKSİNİZ

Türkiye’de binlerce vatandaş banka kartlarını kullanırken bu durumda çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruya göre kampanyanın 12 Ekim’de başladığı belirtildi ve 31 Ekim’e kadar devam edeceği aktarıldı. Konu ile ilgili olarak Ziraat Bankası bankkart sahipleri alışverişlerini sonradan da ödeyebilecekler.

Ziraat...