karacabey satılık ada

karacabey satılık ada

Bursa Uluabat Gölü'ndeki 45 dönümlük ada 17 milyon liraya satılıyor. Adanın sahibi Nedim Bulut 13 milyon liralık teklifi kabul etmediğini söyledi. 

Uluabat Gölü ortasındaki 45 dönümlük ada satışa çıkarıldı!

Avrupa Leylek Köyü ilan edilen Eskikaraağaç sakinlerinden olan ada sahibi, Uluslararası Leylek Şenlikleriyle her yıl yüzlerce yerli ve bayancı turisti ağırlayan köye komşu olan adasına 6 milyon lira istiyor...

Andiçen Villaları Sitesi'nde 46 milyon TL'ye icradan satılık villa!

İstanbul Anadolu Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu, İstanbul ili, Üsküdar ilçesi, Kandilli Mahallesi, 934 ada, 50 parselde yer alan villayı 46 milyon TL'ye satılık villa...

Bursa'da 13 milyon TL'ye satılık ada!

Bursa'nın Karacabey ilçesi Uluabat Gölü'ndeki 45 dönümlük ada, sahibi Nedim Bulut tarafından satılığa çıkarıldı. Adaya 13 milyon lira fiyat biçen Bulut, en son 9 milyon liralık bir teklif verildiğini, ancak bu teklifi kabul etmediğini söyledi....

DKY Ada Esentepe satılık daire!

Toplam 792 adet daireden meydana gelen DKY Ada projesi 792 adet daireden meydana geliyor. DKY Ada Esentepe satılık daire fiyatları 414 bin liradan başlıyor.

DKY Ada Esentepe satılık!

DKY Ada Esentepe satılık ev fiyatları peşinde 350 bin TL'den başlıyor. Toplamda 740 adet dairenin yer aldığı proje 19 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

DKY Ada Rezidans Esentepe satılık!

DKY Ada Rezidans Esentepe satılık dairelerin fiyatları 350 bin liradan başlayarak değişiyor. Ak-el Sitesi yerine kentsel dönüşüm kapsamında yükselen DKY Ada projesinde 740 konut olacak...

Esentepe DKY Ada satılık!

Esentepe DKY Ada satılık dairelerin fiyatları peşin alımlarda 350 bin liradan başlıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında yükselen DKY Ada projesi 2018 yılının sonunda teslim ediliyor...

Kartal DKY Ada Evleri satılık!

Kartal DKY Ada Evleri satılık konut fiyatları 350 bin TL'den başlıyor. 36 ay firma bünyesinde vade yapılan proje 19 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek.

Kartal DKY Ada satılık ev fiyatları!

Kartal DKY Ada satılık ev fiyatları 350 bin liradan başlıyor. Teslimlerin 2018 yılının sonunda gerçekleşeceği proje sahile 2 kilometre, E-5'e 1,5 kilometre mesafede bulunuyor.

Kartal DKY Ada satılık!

Kartal DKY Ada satılık daire fiyatları 350 bin TL'den başlıyor. 740 adet konuttan meydana gelen projede lansmana özel yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor.

Malatya Akçadağ TOKİ 2. Etap satılık!

Malatya Akçadağ TOKİ 2. Etap satılık daire fiyatları 61 bin 583 TL'den başlıyor. Satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülen projede 73 adet konut açık satışa sunuluyor.

Ege Denizi’nin iki tarafı satılık adalarla dolu!

Ekonomik kriz yaşayan Yunanistan’da Ege’deki pek çok ada satışa çıkarılırken, Ege Denizi’nin Türkiye’ye ait bölümünde de satılık ada sayısı komşudan geri kalmıyor.

Malatya TOKİ Evleri satılık daire fiyatları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Malatya Akçadağ Evleri'nde toplam 115 adet konut satışa sunuluyor. Malatya TOKİ Evleri satılık daire fiyatları haberimizin içinde yer alıyor.

Malatya Akçadağ 2. Etap TOKİ Evleri satılık!

Malatya Akçadağ 2. etap TOKİ Evleri satılık daire fiyatları 61 bin 583 TL'den başlangıç gösteriyor. Malatya Akçadağ 2. etap TOKİ Evleri 'nde satışa sunulan dairelerin tipleri 2+1 olarak belirlendi.

karacabey satılık ada Haberi

karacabey satılık ada

Bursa Karacabey ilçesi Uluabat Gölü'nde bulunan 45 dönümlük ada satışa çıkarıldı. Adanın sahibi Nedim Bulut tarafından 17 milyon lira değer biçti. Adada 500 zeytin ağacı bulunuyor. 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, 81 yıldır Bulut ailesine ait adaya çok sayıda talipli çıktığını söyleyen Nedim Bulut, "Adayla ilgilenemediğimiz için satmak istiyoruz. Aslında çok güzel ancak bakamıyoruz, o yüzden satıyoruz. Fiyatını 17 milyon lira olarak belirledik, bunda pazarlık payı da var tabii. Çok isteyen, çok soran oluyor, en son 13 milyon liralık bir teklifi reddettik. Biz burayı hep zeytinlik olarak kullandık. Hayatımda yediğim en güzel zeytinler orda yetişir, toprağı verimlidir. Adaya zamanında küçük bir bağ evi de yapmıştım. İzin almamıştım. Bungolov tarzı ahşap yapılardan buraya yapabiliyormuş. O tarz evler yapıldıktan sonra çay...