Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi

Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi

Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi, Cem Karatepe tarafından 13 Ağustos tarihinde 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile kuruldu

Soubra Group Emlak Otomotiv Bilişim İthalat Ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Soubra Group Emlak Otomotiv Bilişim İthalat Ve İhracat Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL Abdul El Rohman Soubra tarafından kuruldu.

Metsam Grup Gayrimenkul Emlak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Metsam Grup Gayrimenkul Emlak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Metin Korkmaz ve Samet Korkmaz ortaklığında kuruldu.

7k Grup Emlak Otomotiv İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

7k Grup Emlak Otomotiv İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedel ile Ahmet Nurullah Yedikardeş tarafından kuruldu.

Dündar Yapı Grup Emlak Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dündar Yapı Grup Emlak Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 350 bin TL sermaye bedeli ile Ali Dündar tarafından kuruldu.

Salvator Emlak Otomotiv Kuyumculuk İnşaat Kara Ve Deniz Motorları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Salvator Emlak Otomotiv Kuyumculuk İnşaat Kara Ve Deniz Motorları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri'de 6 milyon TL sermaye bedeli ile Tanju Aksu tarafından kuruldu.

Xs Mühendislik Geri Dönüşüm İnşaat Emlak Otomotiv Madencilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Xs Mühendislik Geri Dönüşüm İnşaat Emlak Otomotiv Madencilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Sami Söylemez tarafından kuruldu.

4e Emlak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

4e Emlak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Esra Elmas Papatya tarafından kuruldu.

Ankas İnşaat Taahhüt Hafriyat Emlak Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ankas İnşaat Taahhüt Hafriyat Emlak Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 150 bin TL sermaye bedeli ile Eyüp Yeşil ve Nebahat Hatipoğlu ortaklığında kuruldu.

Aktaşoğlu Yaşam Mimarlığı İnşaat Taahhüt Emlak Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aktaşoğlu Yaşam Mimarlığı İnşaat Taahhüt Emlak Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Aktaş tarafından kuruldu.

Ch Yağmur Yapı Dekorasyon İnşaat Emlak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ch Yağmur Yapı Dekorasyon İnşaat Emlak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hiyasettin Yağmur tarafından kuruldu.

Surhan Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Restoran Petrol Dekorasyon Tekstil İthalat İhr.Limited Şirketi kuruldu!

Surhan Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Restoran Petrol Dekorasyon Tekstil İthalat İhr.Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 2 milyon TL sermaye bedeli ile Yalçın Yalçın tarafından kuruldu.

Vov Gayrimenkul Proje Yatırım Emlak Otomotiv Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vov Gayrimenkul Proje Yatırım Emlak Otomotiv Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ayan tarafından kuruldu.

Elifim Yapı İnşaat Emlak Otomotiv Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elifim Yapı İnşaat Emlak Otomotiv Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Şengül Kanbur ve Yusuf Ehrarlı ortaklığında kuruldu.

Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi Haberi

Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi
Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi, Cem Karatepe tarafından 13 Ağustos'ta 10 bin TL'lik sermaye ile kuruldu. Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi'nin hissesinin tamamı Cem Karatepe'ye ait. 


 Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Şirket amacını gerçekleştirmek için inşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak resmi ve özel inşaatlar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler. 


 Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi adres: Maltepe, Zümrütevler Mahallesi, Gül Caddesi,...