karşıyakada tufan aksoyun parkı nerede

karşıyakada tufan aksoyun parkı nerede

Karşıyaka'da, merhum gazeteci Tufan Aksoy’un adının verildiği park, törenle açıldı. Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Yalı Mahallesi’ne yaptırılan Tufan Aksoy Parkı’nın çok özel bir insanın adını taşıdığını söyledi...

Toprak Araç Kiralama Turizm Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Toprak Araç Kiralama Turizm Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sinan Tufan tarafından kuruldu.

Trans Net İnşaat Elektrik Otomotiv Tekstil Medikal Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Trans Net İnşaat Elektrik Otomotiv Tekstil Medikal Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Tufan Akkoyun tarafından kuruldu.

Tufan Mobilya Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tufan Mobilya Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Bilge Tufan tarafından kuruldu.

Net Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Net Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Nuh Tufan tarafından kuruldu.

Gürkan Yacıoğlu: İnşaatlar mühendislik normlarına göre yapılmalı!

Başbakan Tufan Erhürman, Kıbrıs Türk Mühendisler ve Mimarlar Odası Birliği ile düzenlenen basın toplantısında konuşan İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gürkan Yacıoğlu, 'İnşaatlar, mühendislik normlarına göre yapılmalı'' diye konuştu.

ÇEİS’ten çimento zam iddialarına ilişkin açıklama!

ÇEİS Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Ünal, çimento fiyatlarında 1 Ocak 2019 itibariyle uygulamaya geçeceği iddia edilen yüzde 40'lık artış iddialarına ilişkin açıklamada bulundu...

Güzel Yatırımlar Danışmanlık Ve Gayrimenkul Yatırımı Anonim Şirketi kuruldu!

Güzel Yatırımlar Danışmanlık Ve Gayrimenkul Yatırımı Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Turfan Cemal Bekirer ve Tufan Topuzdağ ortaklığında kuruldu.

Çimento sektörü ihracata ağırlık verdi!

Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Ünal, çimento sektörünün Türkiye için stratejik öneme sahip olduğunu vurguladı.

Rest İstanbul Yatırım Emlak İnşaat Danışmanlık Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rest İstanbul Yatırım Emlak İnşaat Danışmanlık Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Eren Cansın Albayrak ve Lyudmyla Tufan ortaklığında kuruldu. 

Rol İnşaat Hırdavat Taahhüt İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rol İnşaat Hırdavat Taahhüt İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Bora Tufan Tanyer tarafından kuruldu.

  Tufanyol Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tufanyol Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Emrah Tufan tarafından Beylikdüzü’nde 20 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Ak Fırat Nalburiye Yapı Malzemeleri Elektrik Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ak Fırat Nalburiye Yapı Malzemeleri Elektrik Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Tufan Çınar tarafından kuruldu.

Sembol İnşaat, Expo 2017'nin binalarını inşa edecek!

Sembol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Aytekin Gültekin," Expo 2017'nin prestijli binalarını inşa edeceğiz. Böylece uluslararası tecrübelerimize bir yenisini daha ekleyeceğiz" dedi.

karşıyakada tufan aksoyun parkı nerede

karşıyakada tufan aksoyun parkı nerede karşıyakada tufan aksoyun parkı nerede


Karşıyaka'da, merhum gazeteci Tufan Aksoy’un adının verildiği park, törenle açıldı.


Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Yalı Mahallesi’ne yaptırılan Tufan Aksoy Parkı’nın çok özel bir insanın adını taşıdığını söyledi.


Durak, "Tufan Aksoy’u yakından tanıyanlar, onun zarafetini, devrimci kişiliğini bilir. Kaleminin gücünü, adaletten yana kullanmıştır. Karşıyakalılar seni hiç unutmayacak, ışıklı yolun tüm Türkiye’yi aydınlatsın" diye konuştu.


Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel de Aksoy'un genç gazetecilerin öğrenmeni, örnek bir insan insan olduğunu söyledi


Törene, Tufan Aksoy'un yakınları, Urla Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu ve CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu da...