kayabaşı kiptaş ne zaman teslim

kayabaşı kiptaş ne zaman teslim

Türkiye'nin 1 numaralı konut ve emlak sitesi www.emlakkulisi.com'dan bir büyük hizmet daha. 12 soruda Küçükçekmece'de inşa edilen KİPTAŞ Kayabaşı Konutları! İşte KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'yla ilgili en çok merak ettiğiniz sorular ve yanıtları! Kayabaşı Ko

KİPTAŞ Çınar Evler kura çekimi sonuçları ne zaman açıklanacak 2021?

KİPTAŞ Çınar Evler kura çekimi sonuçları ne zaman açıklanacak 2021 sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte KİPTAŞ Çınar Evler kura çekimi sonuçları ne zaman açıklanacak 2021 sorusunun yanıtı ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları inşaatında son durum ne?

KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları'nın inşaatı hız kesmeden devam ediyor. Temeli 13 Haziran'da atılan projenin inşaatında son durum ne? İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, inşaat alanını ziyaret etti ve son duruma ilişkin bilgi aldı...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap'ın inşaatında son durum ne?

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinde yer alan konutların kura çekilişleri Haziran ayı içerisinde gerçekleştirildi. Peki KİPTAŞ Silivri 4. Etap'ın inşaatında son durum ne?

TOKİ 50 bin konut Kayabaşı kura çekimi ne zaman?

TOKİ 50 bin konut Kayabaşı kura çekimi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizdeyer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor.

TOKİ İstanbul Kayabaşı 2019 fiyatları 2+1 ne kadar?

TOKİ İstanbul Kayabaşı 2019 fiyatları 2+1 ne kadar sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor.

KİPTAŞ Silivri 3. Etap kura çekilişi ne zaman?

Başvuruların yarın sona ereceği KİPTAŞ Silivri 3. Etap projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde daire tipleri sunuluyor. Peki KİPTAŞ Silivri 3. Etap kura çekilişi ne zaman?

KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları ne zaman bitiyor?

KİPTAŞ Silivri 3. Etap projesinde 1.508 adet daire satışa sunuluyor. Projede daire fiyatları195 bin TL'den başlıyor. Peki KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları ne zaman bitiyor?

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap ne zaman teslim edilecek?

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap'ta fiyatlar 195 bin TL'den başlıyor. Peki başvuruların başladığı KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap ne zaman teslim edilecek?

KİPTAŞ Silivri 3. Etap fiyatları ne kadar?

KİPTAŞ bugün  Silivri 3. Etap kapsamında 1.508 adet daireyi satışa çıkardı. Projede başvurular başladı. PekiKİPTAŞ Silivri 3. Etap fiyatları ne kadar?

TOKİ Kayabaşı 22. Bölge 854 konut ihalesi ne zaman yapılacak?

Uzun zamandır beklenen Kayabaşı 22. Bölge için çalışmalar başladı. Peki TOKİ Kayabaşı 22. Bölge 854 konut ihalesi ne zaman yapılacak?

TOKİ Kayabaşı 2017 kurası ne zaman çekilecek?

TOKİ'nin Kayabaşı'nda satışa çıkardığı yeni projesinde orta gelir grubuna yönelik 1.892 adet konut kurayla satışa çıkarıldı. TOKİ Kayabaşı 2017 kurası ne zaman çekilecek?

TOKİ Kayabaşı 2017 başvuruları ne zaman bitecek?

TOKİ tarafından Kayabaşı'nda satışa çıkarılan 1.892 adet konutun başvuru dönemi bugün başladı. Peki TOKİ Kayabaşı 2017 başvuruları ne zaman bitecek?

Kayabaşı Kuzey Yakası Ticariler ne zaman teslim?

Emlak Konut imzası taşıyan Kayabaşı Kuzey Yakası Ticarileri projesinin ofis ve dükkanlardan oluşması planlanıyor. Peki Kayabaşı Kuzey Yakası Ticariler ne zaman teslim?

kayabaşı kiptaş ne zaman teslim Haberi

kayabaşı kiptaş ne zaman teslim

1) Kayabaşı nerede?

Küçükçekmece'nin kuyezinde yer alan Kayabaşı Konutları TEM Otoyolu'na yaklaşık 2 kilometre mesafede.

2) Konutların metrekare aralığı ne?

75 metrekare ve 115 metrekare.

3) Fiyatlar neden başlıyor?

75 metrekare konutların özürlüler için ayrılan 16'sı 49 bin 500 YTL. Kalanları 75 bin YTL. 115 metrekare giriş katlar 99 bin YTL. Normal katlar 115 bin YTL.

4) Kampanyada faiz oranı ne?

Garanti Bankası ile yapılan özel anlaşma ile faiz oranı 0.84. Bu faiz oranı şu anda İstanbul'da satışta olan konut kampanyaları arasında en ucuz olanı.

5) Kampanya ne zaman bitecek?

4 Ocak'ta bitecek.

5) Başvuruyu nasıl yapacağım?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane'deki merkezinden yapabileceksiniz.Bundan önce 2 ile 3 bin YTL arasında değişen ön peşinatları Garanti Bankası...